320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga tulevikus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    sa väidad, et see on jumala normaalne ja igati väljateenitud koht,mitte kingitus pohlakult ja jalkaliidult?
    Ma vastaks ebaviisakalt küsimusele küsimusega. Kas sama juttu aetaks ka siis kui Tammeka asemel oleks Kalev või kes iganes?

    Kui sa nimetad reeglitepärast käitumist kingituseks Pohlakult siis jah, see on küll kingitus. Oli ju Viljandi satside kokkulepe teada ja lihtsalt see juhtus see hooaeg. Oleks Kalev kaotanud oleks nad Tammeka asemel. Oleks poleks jne.

    Praegu tegelevad enamus tagantjärele targutamisega.

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Totter on see sinu jaoks.
      Kindel, et ainult minu jaoks?

      Las ta jääb. Ei viitsi antud teemal enam rohkem diskuteerida. Tammeka fännid arvavad, et süsteem on superlahe (arusaadavatel põhjustel), mõned teised näeksid veidikenegi sporti selliste olukordade lahendamisel. Lõpuks on kõik ikka oma seisukohtades kümne küünega kinni. Pohlak võiks kiiremas korras mingi Kurega seotud lubaduse teha. Teiste meeskondade plaane vaadates ei näe, et teil ka järgmine aasta lihtsam oleks..

      Kommentaar


        Vaadake asja positiivsemat poolt, FC Viljandi suguse publikumenuta koosluse likvideerimine.

        Nüüd tuleks veel kehtetuks tunnistada ajale jalgu jäänud reegel, mille järgi lõppenud lepinguga mängija ülemineku korral nõutakse üleminekutasuks mängija aastapalka ja ML muutuks veel kübekese mõistlikumaks.

        Kommentaar


          Hea, et see seltskond, kes kogu aeg nõudis FC Viljandi kaotamist, vähemalt praegu ei protesti. Näiteks kõigi lemmik budulojus.

          Samas on nüüd kummaline jällegi see, et budulojus ei protesti Pohlaku otsuse vastu. Täielik anomaalia ju.

          Kommentaar


            absoluudselt ajaks ma sama juttu ka siis(va juhul kui koha oleks saanud viljandilt tulevik, siis oleks kõik mu arust korrektne). aga mul ei ole tammeka vastu absull midagi, tartust peabki olema meistriliigas sats, tegelikult võttes oleks kakski hea. aga.... mitte sel viisil, vaid sportlikul printsiibil peaks liigade koosseis selguma.ntks samavõrra olen ma seda meelt et narva transi koht ei ole meistri-ega esiliigas. olgugi et samadel põhjustel, kui tartus peaks meistriliiga klubi olema peaks ta ka olema narvas.... aga mitte nii. asjad peavad käima siiski sportlikuse mitte kasulikuse printsiibil. muidu on mingi kuradi laululahing, mitte meistrivõistlused.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Hea, et see seltskond, kes kogu aeg nõudis FC Viljandi kaotamist, vähemalt praegu ei protesti. Näiteks kõigi lemmik budulojus.

              Samas on nüüd kummaline jällegi see, et budulojus ei protesti Pohlaku otsuse vastu. Täielik anomaalia ju.
              Mida siin protestida? Mingit ametliku infot ju ei ole veel avaldatud,et see Asula tn jalgpalliklubi loobub ja tammeka saab nende koha omale
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Oli ju Viljandi satside kokkulepe teada ja lihtsalt see juhtus see hooaeg.
                Äkitselt on hakatud seda nüüd (kui variandid selged) rõhutama, nagu see oleks kogu aeg olnud selge sündmustekäik.

                Aga minu mäletamist mööda seda küll nii mustvalgelt välja ei öeldud, et Tuleviku tõusmisel Esiliigasse vabastatakse Meistriliiga koht. Kas mitte ei pidanud esialgse plaani kohaselt FCV asendatama FC Hiiumaaga vms?

                Kommentaar


                  Algselt postitas mazz Vaata postitust
                  Äkitselt on hakatud seda nüüd (kui variandid selged) rõhutama, nagu see oleks kogu aeg olnud selge sündmustekäik.

                  Aga minu mäletamist mööda seda küll nii mustvalgelt välja ei öeldud, et Tuleviku tõusmisel Esiliigasse vabastatakse Meistriliiga koht. Kas mitte ei pidanud esialgse plaani kohaselt FCV asendatama FC Hiiumaaga vms?
                  Tegelt kas mitte ei olnud jutt,et siis kui Tulevik tõuseb Meistriliigasse,siis alles kaob see Fc Asula Tänav ära
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mazz Vaata postitust
                    Äkitselt on hakatud seda nüüd (kui variandid selged) rõhutama, nagu see oleks kogu aeg olnud selge sündmustekäik.
                    Aga minu mäletamist mööda seda küll nii mustvalgelt välja ei öeldud, et Tuleviku tõusmisel Esiliigasse vabastatakse Meistriliiga koht.
                    seda küll öeldi, et fc viljandi vabastab koha, aga mingitest liigatasemetest avalikult küll juttu polnud:

                    2011 jaan: FC Viljandi saab Mulgimaa jalgpalli esindusmeeskonnaks niiöelda üleminekuperioodiks,kuni Tulevik jõuab tagasi tippjalgpalli
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Ma julgen arvata, et uuel aastal hakkab Transi eest nats vähem leedulasi-lätlasi-pärisvenelasi mängima ja meeskond muutub juba seeläbi ehk usaldusväärsemaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Ma julgen arvata, et uuel aastal hakkab Transi eest nats vähem leedulasi-lätlasi-pärisvenelasi mängima ja meeskond muutub juba seeläbi ehk usaldusväärsemaks.
                        Kas osa mängijaid hakkab mängupäeval Tallinnast Narva sõitma või...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Ma julgen arvata, et uuel aastal hakkab Transi eest nats vähem leedulasi-lätlasi-pärisvenelasi mängima ja meeskond muutub juba seeläbi ehk usaldusväärsemaks.
                          vaatame esmalt, kas stepanov ja novikov võtavad aerud kätte või üritab piraadilaevuke oma reegleid järgides merel hakkama saada
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Ma julgen arvata, et uuel aastal hakkab Transi eest nats vähem leedulasi-lätlasi-pärisvenelasi mängima ja meeskond muutub juba seeläbi ehk usaldusväärsemaks.
                            Kuulduste järgi eeldada võib, aga kust need mängijad tulema peaksid? Pooled kohalikud venelased järgmisel hooajal enam jalgpalli mängida ei tohiks. Eestlasi üleliia palju ei tohiks olla, kes Narva mängima sooviksid suunduda. Ja tegelikult ei ole küsimusi ju selles, et leedukas-lätlane-venelane on alati 100% kahtlane ning näiteks sakslane on alati spordimehelik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Kas osa mängijaid hakkab mängupäeval Tallinnast Narva sõitma või...
                              ma saan aru, millele vihjad, aga see pole ikka see...

                              Kommentaar


                                Novikov oli minu mäletamist mööda paar kolm hooaega tagasi olukorras, kus Flora teda ei tahtnud, sest mängijana oli ta kahtlane. Nüüd järsku on EJL bomole meeldima hakanud ja läheb Narva kalevipojalikult sortsidega võitlema? Tundub kahtlane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X