320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga tulevikus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

    Originally posted by Glazza


    Originally posted by ethan
    Näiteks Valgasse on vist liikumas enamus Pärnu Tervise tänavusest põhikoosseisust(spekulatsioon).
    Ja kuhu liiguvad siis Valga mängijad? Tulevikust saab siis Valga-Tuleviku segameeskond. Sel juhul peaks Tallinna Tulevikul küll päris suur sõnaõigus pronksile pingutamiseks olema.
    No just, kaitzu vahva postitus Tuleviku teema all nende koosseisust kinnitas seda liikumiste suunda. Ilmselt liigub nii mõnigi ka Flora suunas (Lember? Vunk?).

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

      Originally posted by ROOTSI KUNN
      Tammekal jälle seevastu Eesti parim struktuur .

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

        Originally posted by nwa


        Originally posted by ROOTSI KUNN


        Mina soovitaksi Merkuuri ja Tammeka juhtidel sõjakirves kas või ajutiselt maha matta ja Tartu parimad kokku mängima panna. Merkuuril pole ju mingit noortetööd,Tammekal jälle seevastu Eesti parim struktuur .

        Kontrolli oma väiteid noorte osas
        OK! Mingi noortetöö käib muidugi ka Merkuuris ,kuid Tammekaga võrreldes on see ikka nagu öö ja päev. Lisaksin veel ,et Tartus on ka teisi klubisid ,kellel on päris andekaid noori ,kes juba ka eri vanustes koondistesse kuuluvad.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

          Merkuuri meistriliigasse tõusmine on küll suhteliselt kahtlane juhus. Mul ei ole selle meeskonna vastu midagi, kuid kõik oleneb sellest, kes seal mängima hakkavad. Kas jätkatakse vana rasvaga või tuleb uusi ja paremate tehniliste oskustega mängijaid juurde.

          Mäletan täpselt, et ei suudetud alistada TVMK II üleminekumängudel. Saadi hävitavalt kaela. Üks fakt oli loomulikult lumine väljak, aga sellegipoolest olid tingimused võrdsed.

          Kui juba TVMK duublist ei suudetud jagu saada, siis mis toimub näiteks TVMK põhitiimiga. Samas FLORA, Levadia on meeskonnad, kes sõidaksid Merkuurist üle nagu ma ei tea millest, kui nad tõesti peaksid sama koosseisuga jätkama.

          Muide, olen samuti kursis mõlema Tartu klubi noortesüsteemiga. Siis Tammeka oma ei anna võrrelda Merkuuriga. Ühel on ülesse töötatud süsteem, teisel on kogu see etapp alles algfaasis.

          Seega ei rõõmusta eriti, et selline otsus tehti ja Meistrikat mängima asuti. Tartlastele on muidugi huvitavam. Näeb rohkem kõrgema tasemega vutti

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

            Minu arvates see väga tore uudis, et Tartu klubi meistrikas. Kuna ise sai kunagi tartus elatud, siis ootasin pikkisilmi, millal mõni kodukoha klubi meistrikasse jõuab. Et nad ainult püsima jääks

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

              kuramus, miks meistriliiga j\'lle nii vara alustab
              14. m\'rtsil tavaliselt 20 k[lma ja tuiskab
              nojah v\'hemalt ei pea lootus enam tallinna s]itma, narvas ka kunsdtmuru
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                Originally posted by mg


                kuramus, miks meistriliiga j\'lle nii vara alustab
                14. m\'rtsil tavaliselt 20 k[lma ja tuiskab
                nojah v\'hemalt ei pea lootus enam tallinna s]itma, narvas ka kunsdtmuru
                Mäletan täpselt eelmise hooaja algust, kui sai parasjagu Kure ja TVMK mängu vaatama mindud A. Le Coq miniarenale. Päris tore vaatepilt oli, kui pealtvaatajad seisid ja külmetasid lumekuhjade peal. :P Igaljuhul väravaid nägi, kuid külm oli samuti.

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                  see merkuuri-uudis on küll täitsa ok, ise küll mingi asjatundja tartu klubide koha pealt ei ole, aga täitsa ?eff, kui ikka erinevad linnad esindatud on ja noh, nii. ja loodan, et püsima kah jäävad. eriti juhul, kui meeskonnas on ikka vanemad merkuurlased mitte eelnevalt mainitud transi ja levadia mehed.

                  noh, tore.
                  LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                    Just-just, aga kindel on see, et ainult praeguste merkuurlastega läheks Meistriliigas raskeks. Kui juba Tervise käest saadi ära, mis siis veel koondislasi täis Floralt oodata ?
                    Nagu öeldud, oleks ideaalne kui meeskonnas mängiksid parimad tartlased, võibolla mõni toetuseks mujaltki. Vääääga nõme oleks aga kui Merkuurist saaks Transi ja Levadia labor-vanadekodu-sõim, kust kõik andekamad kiiresti minema veetakse ja Transile mittekõlbavad vändad asemele pannakse.

                    Igatahes on tore, et lõpuks saab ka Tartus kõrgemal tasemel jalgpallile kaasa elada, praegu on ju \"spordi kuningas\" Tartus kõige sitemas seisus olev meeskondlik spordiala üldse(muidugi mitte harrastajate arvult). Oleks olnud midugi võimsam kui noored ja andekad tartlased oleks suutnud ise kauni ja meisterliku mänguga konkurendid alistada ja omal jõul Meistriliigasse jõuda, aga mis teha, tuleb kasutada antud võimalust, olgugi ta nii inetu kui ta on, ja õigustada endale pandud lootusi ja ootusi. Aeg on avada oma potensiaal, mida suured treeningrühmad ja paljud noored ja tulised jalgpallurid pakuvad.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                      krt mai saa aru mis jama siin eesti jalgpallis korraldatakse...ei mõelda üldse ette vaid elatakse aasta aastas v+...kuidas see on võimalik et 6 meistriliiga klubi kõik asuvad tallinnas...need peaks olema eesti meistrikad mitte tallinna...see et mujal havad tingimused treenimiseks on pole vabandus ..krt las jalgpalliliit jagab siis igale võistkonnale eraldi summad(minu teada pole need summad ammugi võrdsed , (vb eksin kah) mis oleks võrdsed ja iga linn võiks toetada oma jalgpalli et staadione korda teha ja uusi treeningplatse ehitada. hetkel korraldatakse minu arvates jama, fc valga peaks olema valgas , fc kuressaare peaks olema kuressaares, levadia peaks olema mardus, viljandi tulevik epaks olema viljandis, need võistkonnad kõik on tallinnas, kuid sellepärast et eesti jalgpalli spetsid korraldavad jama seal eesotsas. Üritatakse aind fc florat maailma tasemele upitada ja vaadaku ise kuidas hakkama saavad. Selline mulje on jäänud vähemalt kuid ma vb ei ole kah objektiivne

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                        Originally posted by Riwo


                        krt mai saa aru mis jama siin eesti jalgpallis korraldatakse...ei mõelda üldse ette vaid elatakse aasta aastas v+...kuidas see on võimalik et 6 meistriliiga klubi kõik asuvad tallinnas...need peaks olema eesti meistrikad mitte tallinna...see et mujal havad tingimused treenimiseks on pole vabandus ..krt las jalgpalliliit jagab siis igale võistkonnale eraldi summad(minu teada pole need summad ammugi võrdsed , (vb eksin kah) mis oleks võrdsed ja iga linn võiks toetada oma jalgpalli et staadione korda teha ja uusi treeningplatse ehitada. hetkel korraldatakse minu arvates jama, fc valga peaks olema valgas , fc kuressaare peaks olema kuressaares, levadia peaks olema mardus, viljandi tulevik epaks olema viljandis, need võistkonnad kõik on tallinnas, kuid sellepärast et eesti jalgpalli spetsid korraldavad jama seal eesotsas. Üritatakse aind fc florat maailma tasemele upitada ja teised käigu perse ja vaadaku ise kuidas hakkama saavad. Selline mulje on jäänud vähemalt kuid ma vb ei ole kah objektiivne
                        Kannatad unetuse all?Võta veidi rahulikumalt,aga põhimõtteliselt on sul õigus...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                          Tundub, et see foorum on vähe teemast k6rvale kaldunud ja ei räägi enam suurt midagi liiga tulevikust vaid ainult järgmisest hooajast ja meistriliigas mängivatest meeskondadest.
                          Mulle isiklikult tundub, et hetkel (ka 4-5 aasta pärast) on 8 meeskonda meistriliigas endiselt optimaalne. Mida tuleks muuta on hoopis madalamate liigade struktuur. Eelk6ige esiliiga. Hetkel on olukord kus iseseisvatel klubidel on yle m6istuse raske esiliigasse pysima jääda sest enamus seal mängivaid meeskondi on k6rgliiga meeskondade duublid aga II liiga mängudega suurt arengut oodata ei ole lootust. Ja see omakorda tähendab, et k6rgliigasse ei ole lootustki saada uusi ja huvitavaid meeskondi lisaks kuni esiliigas domineerivad k6rgliiga meeskondade duublid. Seega tuleks baasliiga ehk esiliiga kandepind muuta laiemaks, et ka iseseisvatel klubidel oleks v6imalik areneda ja pyrgida meitsriliigasse.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                            Või siis äkki üldse meistriliiga reservidele eraldi niiöelda liiga teha...väljaspool tavalist süsteemi...mitmel maal see nii toimub

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                              Originally posted by printest


                              Või siis äkki üldse meistriliiga reservidele eraldi niiöelda liiga teha...väljaspool tavalist süsteemi...mitmel maal see nii toimub
                              Täitsa hea mõte ,tõesti, mitmes riigis on nii ,kuid kas meil ikka on kõigil Meistriliiga klubidel duubelmeeskond?
                              Duubelmeeskond ,mis koosneb ainult omadest kasvandikest !
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Meistriliiga tulevikus\'

                                Ma ei usu hästi et Eesti suuruses riigis kus jalgpalli kandepind on just niisugune nagu ta preagu on, oleks v6imalik teha veel yks liiga. Esiliiga on taseme poolest paras paik duublite jaoks. Hiljuti vigastatutel ja enamalt jaolt pingipoistel on see paras koht mängupraktika saamiseks. Ma jääks siiski oma väite juurde et esiliiga kandepinda tuleks lihtsalt suurendada. See kataks siis nii duublite kui ka edasi pyrgivate iseseisvate klubide vajadused.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X