320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL üldkoosolek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'EJL üldkoosolek\'

    Algselt postitas Amadeus


    Algselt postitas jyriöö


    Algselt postitas Raix


    [i]
    Enne üldkogu valmisid kahe rahvusvahelise sõltumatu audiitorfirma auditid EJLi finantsasjade kohta, mis kinnitasid, et EJL pole oma majandusasjades teinud mitte midagi ebaseaduslikku.
    Millegipärast kardan, et PWC auditit see loetelu ei sisalda... Aga võib-olla eksin.
    kindlasti ei sisalda, need on Pohlaku poolt tellitud sõltumatud auditfirmad.

    Muide kus pagana kohas see pressiteade üleval on? Mina mujal kui Sportnetis ei ole veel näinud. EJL lehel küll ei ole
    Iga auditifirma on sõltumatu, see ongi auditi tegemise idee. EJl võiks avalikustada nende firmade raportid. Auditijäreldus on keerulisem kui lihtsalt vastus - jah, seadusik või ei, ebaseaduslik.
    Ja PWC auditi peaks samuti ära ootama.
    Y R A

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'EJL üldkoosolek\'

      •• Kui EJL-i juhatuse liige Indrek Käo küsis Aivar Pohlakult näha kava, kuidas kasutatakse eelarves infrastruktuuri investeeringutesse mõeldud 7,5 miljonit krooni, vastas Pohlak, et need plaanid olid tehtud juba enne Käo valimist juhatusse.
      •• Pohlak soovitas Käol lähetada kirjalik pärimine EJL-i peasekretärile Tõnu Sirelile. Kui Käo ütles, et on seda teinud, aga pole vastust saanud, põrutas Pohlak: “Mina ka ei saadaks sulle seda kirja!”



      Õige, Aivar!
      Teil on õigus, nagu ka kõigil, kes sammuvad te jälgedes, seda kindlat rada!
      Aivar on meie südames! Ilma Aivarita ei oleks ükski värav õige värav, ükski triblamine päris triblamine! Aivari päralt on tõde ja valgus!
      Ja sina, vaenlane Käo, hoia käed eemale meie õiglasest, Eesti Jalgpalli valgusesse juhtivast ainuõigest liidrist! Kõik need skandaalid, mis meie isa on saatnud, on vaenlase sepistus! Liiderlike naiste õel väljamõeldis! Välismaiste diversantide ettekavatsetud vaenutöö me helge liidri vastu! Häbi peaks olema, Käo!
      Ja minul olgu häbi, et ma ei usu meest, kes peksab oma naist.
      Võrdlus Kobaga oleks vist üsna sobiv, kui meenutada, kuidas AP oma asju on klaarinud.


      Uskumatu, mis toimub. Rsk.
      Niipalju kui mina elu observeerides olen aru saanud asjadest, siis auditi kokkuvõte ei sisalda reeglina õiguslike järeldusi, et kas on süüdi milleski või mitte. Kas see pole mitte kohtuorganite töö? Üks audit tunnistab ilmselt korrektseks ka näiteks tehingu, et jalgpalliliit on AP isikus andnud miljonites laenu fcf-ile mille esindaja on AP. Ehk, audit hindab, kas on järgitud raamatupidamisreegleid, kas asjad on vormistatud korrektselt, eelisseisundi kuritarvitamise osas jääb üks audit ilmselt üsna jõuetuks.
      Pohlaku jutt selle osas, mismoodi ta on valmis aktsiad tagasi ostma, lõhnab ka majanduspolitsei sekkumise järele. Millise majandustegevuse tulemusena on tekkinud tagasiostmiseks mõeldud raha? ja selge on see, et see majandustegevus ei saa olla \"milline\". Oi kui palju vastuseid tuleks \"isal\" anda selleks, et teda oleks võimalik usaldada.
      Mina ei usalda.
      Ehk mis ma tahtsin öelda, vältimaks igasuguseid eksitusi. Kui isand AP arvab, et ta võib vastata juhatuse liikmele ülalmainit toonil, on minul samasugune õigus uskuda, et suurem osa teda käsitlenud infost, mida ma olen kuulnud nii lähedastelt tuttavatelt ja teemaga seotud inimestelt, kui ka meediast, on tegelikus ja tõde. Aga selle info järgi ei ole AP koht enam ammu sellise spordiliidu juhi kohal, kus on tuhandeid lapsi. Lõhestunud ja enesega mitte hakkamasaav isiksus ei ole ohtlik ainult endale.

      edit: nojah, eks ma läksin marru. vabandan nende ees, kelle jaoks on AP on puhas ja aus mees. Eks minagi olen mats.
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        #18
        Mis maailma jalgpalli liidudes tegutseb nii kord (nagu meil), et aasta parima jalgpalluriks saab ainult riigi kodanike (tingimusel kui jalgpallur-kodanik on koondisse kandidaadiks) esitada?

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
          Mis maailma jalgpalli liidudes tegutseb nii kord (nagu meil), et aasta parima jalgpalluriks saab ainult riigi kodanike (tingimusel kui jalgpallur-kodanik on koondisse kandidaadiks) esitada?
          Milles probleem on ma ei saa aru?

          Edit: Näiteks saksamaa aasta jalgpalluri tiitli on 1960 - 2008 võitnud AINULT 2 mittesakslast!
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Edit: Näiteks saksamaa aasta jalgpalluri tiitli on 1960 - 2008 võitnud AINULT 2 mittesakslast!
            Tõtt öelda ma ei saanud aru kuidas eespool mainitud infot on mu küsimusega seotud

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
              Tõtt öelda ma ei saanud aru kuidas eespool mainitud infot on mu küsimusega seotud
              Ja kes siis seekord "ebaausalt" tiitlist ilma jäeti? Kes on see tundmatu superstaar? 100 mingit erinevat inimest valivad parimat ja neil jääb selline talent kahe silma vahele? Uskumatu?
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                Mis maailma jalgpalli liidudes tegutseb nii kord (nagu meil), et aasta parima jalgpalluriks saab ainult riigi kodanike (tingimusel kui jalgpallur-kodanik on koondisse kandidaadiks) esitada?
                Argentina, Valgevene, Belgia, Bulgaaria, Tšehhi, Taani jne....

                Ma ei viitsi rohkem uurida, ülejäänud neljas vaadatud riigis ei leidnud aasta jalgpalluri tiitlit.

                Soomes saab aasta mängija tiitlile üldse mõelda aga ainult siis, kui sa mängid välismaal - koduliiga mehed valikusse ei kuulu.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Argentina, Valgevene, Belgia, Bulgaaria, Tšehhi, Taani jne....

                  Ma ei viitsi rohkem uurida, ülejäänud neljas vaadatud riigis ei leidnud aasta jalgpalluri tiitlit.

                  Soomes saab aasta mängija tiitlile üldse mõelda aga ainult siis, kui sa mängid välismaal - koduliiga mehed valikusse ei kuulu.
                  Mina küsisin ju meie parima jalgpalluri valimise korra analoogi (maailmas) järele

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                    Mina küsisin ju meie parima jalgpalluri valimise korra analoogi (maailmas) järele
                    Nüüd ma ei saa enam midagi aru. Ma ju tõingi parima jalgpalluri valimise korra analoogid.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Nüüd ma ei saa enam midagi aru. Ma ju tõingi parima jalgpalluri valimise korra analoogid.
                      Kas ANALOOGID??? Arvad, et näiteks ei saa Nedvedi Tšehhi aasta parimaks jalgpalluriks esitada (on teada, et ta ei soovi koondiseks mängida)?

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                        Kas ANALOOGID??? Arvad, et näiteks ei saa Nedvedi Tšehhi aasta parimaks jalgpalluriks esitada (on teada, et ta ei soovi koondiseks mängida)?
                        Nedvedil on ju Tšehhi kodakondsus. Nagu ka selle auhinna eelmine aasta võitnud Jankulovskil. Mis kuradi juhtmeid sa siin sõlme seod?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #27
                          No ma saan aru, et küsimus on just koondises mängimises. Aga kas meil on ka reaalselt mõni mees, kes koondist ei esinda, kuid vääriks tõepoolest aasta parimaks nimetamist? Või üritad sa jälle tühja koha pealt mingit jaburat intriigi tekitada?
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            No ma saan aru, et küsimus on just koondises mängimises. Aga kas meil on ka reaalselt mõni mees, kes koondist ei esinda, kuid vääriks tõepoolest aasta parimaks nimetamist? Või üritad sa jälle tühja koha pealt mingit jaburat intriigi tekitada?
                            Ma juba küsisin seda, aga vastust ei saanud. Pakun, et meid üritatakse, olenemata meiepoolsetest pingutustest,lõptulemusena fašistideks tembeldada või midagi sellist.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              #29
                              Sander Post? Ats Purje?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                #30
                                Sats tekitab siin segadusi oma küsimustega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X