320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL üldkoosolek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    No ma saan aru, et küsimus on just koondises mängimises.
    Sul on õigus.
    Algselt postitas boobek Vaata postitust
    Ma juba küsisin seda, aga vastust ei saanud.
    OK, Konstantin Nahk.

    Kommentaar


      #32
      mul on tunne et Sats1 ajab Meistriliiga ja Eesti Aasatajalgpalluri valimised sassi.või on ta ise ka sassis
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
        OK, Konstantin Nahk.
        Edasine diskusioon muutus mõttetuks ...
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          #34
          Aga siiski,ma üritan vastata. Mille kuradi poolest on Nahk silmapaistvaim mängija see aasta? Jah,nendin et tegemist hea mängumehega, kuid kas just selle aasta parim? Vaevalt! Juba see,et ta mängib Eestis, mis on suht põnev liiga, kus pooled mängud ei paku pinget tingib selle, et isegi siin staar olles ei ole sa päris see staar, kelleks end pead. + Tõesti, too mõni põhjendus, miks Nahk pidanuks olema? Mingi x söötude % mis antud ette/ põiki?

          Kommentaar


            #35
            ei, sest ta oskab lõdvestuda
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
              Aga siiski,ma üritan vastata. Mille kuradi poolest on Nahk silmapaistvaim mängija see aasta?
              Aga eelmisel hooajal?

              Kommentaar


                #37
                ML parima ja Eesti parima jalgpalluri valimisel on ikka vahe sees. Pakun,et Klavan,Piiroja,Oper,Pareiko,Londak,Poom jt, kes mängivad välismaal, on tiba kõvemad mehed + teevad tegusid märksa tõsisemas konkurentsis. Aga mille poolest siis nt eelmisel hooajal oli Nahk kõvem mees kui Piiroja või Klavan nt? või kasvõi Pareiko, kes mängib märgatavalt tugevamas liigas?

                Kommentaar

                Working...
                X