320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Maag\'

    Algselt postitas Martin


    Algselt postitas asdf


    Algselt postitas Kebab


    Kahju tõesti Seredast. Järjekordne tõestus, et jäisel kunstmurul mängimine on väga ohtlik.
    Anton Sereda vigastus ei olnud minu andmetel põhjustatud jäisest kunstmurust, vaid mängulisest situatsioonist.
    Mihkel, selles vallas pole sul küll mõtet vaidlema hakata. Esimesed mängud on nii Tartus kui ka mujalgi selgelt näidanud, et väljakud pole mängimiseks valmis. Kasvõi eilne ETV videolugu või Merkuuri esimene mäng Valgaga näitasid seda. Olid ju ise ka kohal ja nägid, mis seisus stata oli ja kuidas mehed pidevalt kukkusid. Kusjuures, ega olukord polnud parem ju ka eelmisel aastal nt. Põlva, kus isegi kohtunik vandus enne mängu libedust.
    Ma ei vaidle absoluutselt, libe on ikka. Ma ütlesin, et konkreetne vigastus ei olnud otseselt sellest tingitud.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tartu Maag\'

      Kahju tõesti.Sereda jaoks hooaeg lõppenud?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Maag\'

        Hea mängija võeti rajalt maha, mis teha selline on jalgpall. Nüüd on aeg panna endale MAAGi logo, kas keegi admistraatoritest võiks seda panna ise ei oska, häbi et nii ütlen aga nii see on.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Maag\'

          www.zone.ee/maagtartu/1str.html

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Maag\'

            Algselt postitas asdf


            Algselt postitas Martin


            Algselt postitas asdf


            Algselt postitas Kebab


            Kahju tõesti Seredast. Järjekordne tõestus, et jäisel kunstmurul mängimine on väga ohtlik.
            Anton Sereda vigastus ei olnud minu andmetel põhjustatud jäisest kunstmurust, vaid mängulisest situatsioonist.
            Mihkel, selles vallas pole sul küll mõtet vaidlema hakata. Esimesed mängud on nii Tartus kui ka mujalgi selgelt näidanud, et väljakud pole mängimiseks valmis. Kasvõi eilne ETV videolugu või Merkuuri esimene mäng Valgaga näitasid seda. Olid ju ise ka kohal ja nägid, mis seisus stata oli ja kuidas mehed pidevalt kukkusid. Kusjuures, ega olukord polnud parem ju ka eelmisel aastal nt. Põlva, kus isegi kohtunik vandus enne mängu libedust.
            Ma ei vaidle absoluutselt, libe on ikka. Ma ütlesin, et konkreetne vigastus ei olnud otseselt sellest tingitud.
            N6us asdf-ga. Vigastus tingitud sellest, et m2ngiti kunstmurul, kuid mitte sellest, et kunstmuru oli j2ine.
            Algselt postitas tank
            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Maag\'

              Sellel lingil võiks olla koht mis kogu krempli eestikeelseks muudaks. Ja mis positsiooni Kasimir see aasta mängib? Osades kohtades on ta poolkaitsja ja mõndades ründaja.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                Algselt postitas mart44


                Sellel lingil võiks olla koht mis kogu krempli eestikeelseks muudaks. Ja mis positsiooni Kasimir see aasta mängib? Osades kohtades on ta poolkaitsja ja mõndades ründaja.
                Poolkaitsja ikka.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                  Maag praegu Neljas nagu naljas. Aga vaatame, kas ta jääb ka sinna, kui Fc Flora, Trans ja TVMK tulevad.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                    Algselt postitas bomb


                    Maag praegu Neljas nagu naljas. Aga vaatame, kas ta jääb ka sinna, kui Fc Flora, Trans ja TVMK tulevad.

                    ja Tulevik
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                      Algselt postitas kaitz


                      Algselt postitas bomb


                      Maag praegu Neljas nagu naljas. Aga vaatame, kas ta jääb ka sinna, kui Fc Flora, Trans ja TVMK tulevad.

                      ja Tulevik
                      Vaevalt et Tulevikul see hooaeg nii kõrgele asja on

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                        Kui Tulevik jätkab samas vaimus nagu praegu, siis küll ei usu, et see hooaeg on 5 koht ta tulevik hooaja lõpuks.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                          tulevik pandi siis ilusti kotti j22b vaid yle loota et hea vorm maagil j2tkub!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                            Maag on väga üllatuslikult hästi alustanud, vähemalt minule, kui Flora paadunud fännile.
                            Edu.
                            Parem georg otsas kui Paul keres.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                              Algselt postitas kaigas


                              tulevik pandi siis ilusti kotti j22b vaid yle loota et hea vorm maagil j2tkub!
                              Siiski pole see VORM, vaid õnn, sest mängupilt on täiesti SIT* Maagil siiski

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                                Vot, Maag võttis jälle võidu ja järgmine kord võetakse Tammeka ette ja lüükse see tammepuu pilbasteks. Hookus Pookus Tartu Maag. Ich mag Tartu Maag

                                Kommentaar

                                Working...
                                X