320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Maag\'

    Tartus on Maagil oma toetajaskond ja Tammekal oma kellel on ülekaal, kuid mitte nii suur. Ropka on Merkuuri kants , Tammelinn tammeka.

    Merkuuri nime kohta veel seda, et 1909 a toimus Eesti esimene jalgpalli matš ja kohtusid kaks võistkonda Merkuur ja Meteor (Meteor võitis) Eesti jalgpalli sõnniaasta ja 1907 vist kui mälu ei peta tegutses selline klubi nagu Narva Concordia. Eks praegu ka ole Concordia nimeline võistkond Tallinnas.

    Aga Narva Merkuur oli Tammeka poolehoidjate hüüdlause loosung, aastal 2002, kui Merkuur oli ametlikult Narva Transi duubel ja Narva Transi duubel ajastu kestis kuni aasta 2003. Mäletan ise kaa kuidas Tammeka joodikud karjusid Narva, Narva. Aga see selleks.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tartu Maag\'

      Korra kaotad ja siis jälle võidad? Minu arust olete te viimased kolm omavahelist meistriliigas peetud kohtumist kaotanud.Nii,et kolm korda kaotad ja siis ikkagi loodad veel võita?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Maag\'

        Oi oi oi Esimen saun ka see hooaeg. Hea ainult, et Maag ei ole ainus Tartus, kes saunarõõme nautis. Hea et Tammeka kattis musta kilega, sest seal polnud niikui nii eile mida vaadata.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Maag\'

          Algselt postitas bomb


          Oi oi oi Esimen saun ka see hooaeg. Hea ainult, et Maag ei ole ainus Tartus, kes saunarõõme nautis. Hea et Tammeka kattis musta kilega, sest seal polnud niikui nii eile mida vaadata.
          Poistel saunas k2idud ja nyyd j2rgmised m2ngud tulevad kohe paremini v2lja,eks puhtana parem ikka m2ngida.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Maag\'

            Algselt postitas bomb


            Oi oi oi Esimen saun ka see hooaeg. Hea ainult, et Maag ei ole ainus Tartus, kes saunarõõme nautis. Hea et Tammeka kattis musta kilega, sest seal polnud niikui nii eile mida vaadata.

            Mõlemale Tartule saunad võiks mainida et Tulevik ei saaks kunagi sellist pakki
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Maag\'

              Rääkige võlurid siis. Mis homsest ootate?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                Mis sa ise arvad äkki ootame kaotust.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                  Oleks kaks küsimust selle mängudel käimise kohta.
                  Esiteks: kuipalju maksab seal annelinna kunstmurul pilet?
                  Teiseks: kuda seal õlletarbimisega on? Kas üldse saab seal kohapeal tarbida ja kui saab, siis kas tuleb kohapealt osta või saab ise kaasa võtta?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                    Algselt postitas kaitz


                    Algselt postitas bomb


                    Oi oi oi Esimen saun ka see hooaeg. Hea ainult, et Maag ei ole ainus Tartus, kes saunarõõme nautis. Hea et Tammeka kattis musta kilega, sest seal polnud niikui nii eile mida vaadata.

                    Mõlemale Tartule saunad võiks mainida et Tulevik ei saaks kunagi sellist pakki
                    nerver say never

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                      Algselt postitas rame


                      Oleks kaks küsimust selle mängudel käimise kohta.
                      Esiteks: kuipalju maksab seal annelinna kunstmurul pilet?
                      Teiseks: kuda seal õlletarbimisega on? Kas üldse saab seal kohapeal tarbida ja kui saab, siis kas tuleb kohapealt osta või saab ise kaasa võtta?
                      Maagi pilet oli vist 30.- Tammekal on 40.-.
                      Üldiselt on seal staadionil alkoholi tarbimine keelatud, kuid arvan kui mõne purgi või plastpudeli (klaaspudeliga üldiselt stadkadele ei lasta) täie õllet vöö vahele pistad siis joomisiga erilisi probleeme pole kui sa just turvamehe nina alla seda demostratiivselt jooma ei lähe.
                      Alati ka võimalus õlu kalja pudelisse ümber villida.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                        Tänan kiire vastuse eest. Pilet on siis küll täitsa pandava hinnaga. Aga kurat...ilma õlleta on ikka nadi jalgpalli vaadata

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                          v2ga positiivne uudis....kuigi ma ei uskunud et kure nii kõva sauna saab.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                            Poolfinaal enam, et kindel kui just valesti mehi protokolli ei kanta.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                              Maru kõva tuul oli. Muidu oli ka peaaegu maru. Peaaegu, sest mida ikka pingevabast mängust tahta. Aga väravaid tuli igale maitsele... parim ehk Siksteni kauglöök.

                              Kuressaare väravavahile soovitaks pisut jalgadele lihaseid kasvatada, siis loodetavasti suudaks ka väljalöökidel keskjoone piiri ületada...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                                Algselt postitas kaigas


                                v2ga positiivne uudis....kuigi ma ei uskunud et kure nii kõva sauna saab.


                                Mina ka mitte aga kahjuks jääb siis poolfinaal laeks
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X