320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2022

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Kes veel peale Gussevi ja Jürgensi seda Dzjuba postitust laikisid ?

    Kommentaar


      #92
      Vaštšuk veel eile oli laikijate seas, äkki vahepeal ära eemaldanud vms.

      Kommentaar


        #93
        Kas 10. märts tuleb Üleminekuakna Live ülekanne ka Soccernetis? Mis siseinfo ütleb, läheb veel toimetamiseks või enamus oma käigud juba teinud?

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Soccerfam Vaata postitust
          Vaštšuk veel eile oli laikijate seas, äkki vahepeal ära eemaldanud vms.
          Out of the loop - mingi 'Z' tähe teema?

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
            Kes veel peale Gussevi ja Jürgensi seda Dzjuba postitust laikisid ?
            Osad pole tahtnud siiani uskuda, aga nüüd lõpuks näete, miks Jürgens koondisega ei taha mängida.

            Kommentaar


              #96
              Premium Liiga on jõudnud aastaks 2022 absurdsuse piirini.
              Esimese ringi 45-st kohtumisest üle 50%, ehk 26 mängu mängitakse Sportland Arenal.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Premium Liiga on jõudnud aastaks 2022 absurdsuse piirini.
                Esimese ringi 45-st kohtumisest üle 50%, ehk 26 mängu mängitakse Sportland Arenal.
                joppenpuhh näha oli, et selliste "kodumängude" osalus on väga suur, aga et nii suur

                Levadial on Maarjamäel kunstkattega väljak. Olen isiklikult seda väisanud, ja vaadanud seal ML Levadia vs. NK mänge. Kas keegi teab, et mis sellel väljakul viga on?

                Kommentaar


                  #98
                  Ma ka ei saa aru mis lugu siis teiste väljakute või hallidega on? Nagu mingi soolomoni saarel oleks. Keegi ei tule sinna vaatama ka neid mänge. Töö all-Tallinna liiga nimel käib muidugi, uueks hooajaks saab ka üles kas Viimsi või Harju.

                  Kommentaar


                    #99
                    Teab keegi üldse, kas Levadial ongi plaan A Le Coqile jääda või liiguvad nad kunagi tagasi Kadrioru staadionile?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epitsenter Vaata postitust
                      Teab keegi üldse, kas Levadial ongi plaan A Le Coqile jääda või liiguvad nad kunagi tagasi Kadrioru staadionile?
                      Välistada ei saa tänapäeval miskit, aga praeguse teadmise alusel, oleks see vähemalt 8. maailmaime, kui Levadia ale-hopilt Kadriorgu tagasi koliks.

                      Kadriorul minu arvates suurt viga polegi (selline omamoodi tore ja rahulik võnge on kohal sees) va. erakordselt piinlik lugu staadioni valgustusega, mis praegust asjade kulgu arvesse võttes ei saagi korda või õigemini, muutuvad praegused valgustuse terastornid enne roostetolmuks, kui uus valgustus paika saab. 30+ aastat "ehitatakse" valgustus!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tpx Vaata postitust

                        Välistada ei saa tänapäeval miskit, aga praeguse teadmise alusel, oleks see vähemalt 8. maailmaime, kui Levadia ale-hopilt Kadriorgu tagasi koliks.

                        Kadriorul minu arvates suurt viga polegi (selline omamoodi tore ja rahulik võnge on kohal sees) va. erakordselt piinlik lugu staadioni valgustusega, mis praegust asjade kulgu arvesse võttes ei saagi korda või õigemini, muutuvad praegused valgustuse terastornid enne roostetolmuks, kui uus valgustus paika saab. 30+ aastat "ehitatakse" valgustus!
                        Kahju. Täiesti nõus, et Kadriorus on teatud "võnge" ning ka ise eelistaks pigem seal Levadia mänge vaadata. Hetkel nende paiknemine A le Coqil mõjub ka nende identiteedile pigem kurvalt.

                        Kommentaar


                          Linnal peaks kavas olema ka Kadrioru staadioni peatribüüni-/hoone rekonstrueerimine koos lisanduva kunstmuru platsi, tribüüni ja staadionihoonega, loodetavasti kui sellega ühel pool kasvab vähemalt Levadia huvi tagasi Kadriorgu minna. Agaaaa praegust ehitusturgu arvesse võttes siis ilmselt lähiajal seda ei juhtu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Soccerfam Vaata postitust
                            Linnal peaks kavas olema ka Kadrioru staadioni peatribüüni-/hoone rekonstrueerimine koos lisanduva kunstmuru platsi, tribüüni ja staadionihoonega, loodetavasti kui sellega ühel pool kasvab vähemalt Levadia huvi tagasi Kadriorgu minna. Agaaaa praegust ehitusturgu arvesse võttes siis ilmselt lähiajal seda ei juhtu.
                            Olen samuti sarnastest plaanidest kuulnud ja see oleks suurepärane kui ellu viidaks. Senist kulgu vaadates olen aga vägagi pessimistlik ja LV pea miljard+ eelarvest ei leita seda hinnanguliselt 200K?? valgustuse korda tegemiseks. Samas 1M väärtuses punast värvi mööda linna maha määrida pole probleemi. Prioriteedid on paigas. Tõesti kui on nii kitsas käest, teeme ühisrahastuse klapime selle papip ajutise valgustuse jaoks kokku.

                            Kas keegi teab ka kommenteerida Kalevi keskstaadioni "amfiväljaku" renoveerimise kulgu?

                            Kommentaar


                              Miks see muidu probleem on et ühel staadionil mängitakse? Väljaspool Tallinna klubid saan aru aga Tallinna klubide juures on suurt vahet? Näiteks A le Coqil ma vaataks hea meelega kõikide Tallinna klubide mänge kui aus olla.
                              Kas Belovi see transaäri on seotud Venemaaga? Loodan, et Premium liigas on ikka plaanid A-G olemas kui hooaja lõpuks on alla 10 klubi, kes mängida tahaks/suudaks 2023.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                                Miks see muidu probleem on et ühel staadionil mängitakse? Väljaspool Tallinna klubid saan aru aga Tallinna klubide juures on suurt vahet? Näiteks A le Coqil ma vaataks hea meelega kõikide Tallinna klubide mänge kui aus olla .
                                Kellele ema, kellele tütar. Mulle nii ei sobi või õigem on öelda, et ei meeldi. Nagu Tallinnas on erinevad linnaosad oma isikupäraga, siis pean mina õigeks, et ka igal klubil on oma isikupärane kodu ehk oma kodustaadion. Ühel ja samal staadionil mängimine on turniir, mitte mitme ringiga meistrivõistlus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X