320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Harju JK Laagri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #17
      Pidu toimub Kruusi pool?

      Kommentaar


        #18
        Football, bloody hell!

        Kommentaar


          #19
          Kas Kruus esmasp tööle jõuab ?
          ​​​

          Kommentaar


            #20
            Harju JK Laagri matchday experience

            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Harju JK Laagri matchday experience

              Hea video! Mu arust just tore, et pasunad ja muu lärm on - haarab rohkem kaasa, kui niisama endaette põrnitsemine.

              Kommentaar


                #22
                Pasunate asemel saab alati laulda, trummi kasutada, plaksutada - kõlab lihtsalt kordades paremini.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  #23
                  Miks Vainumäe esinduse eest ei mängi?

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Miks Vainumäe esinduse eest ei mängi?
                    Töö kõrvalt ei ole enam tippspordi ambitsiooni.

                    Kommentaar


                      #25
                      Minu kummardus Harju fännide ees. Ma pole Tamme staadionil võõrsilfännidelt ammu nii head esitlust kuulnud (kui üldse).

                      Kommentaar


                        #26
                        23 punkti ja väravate vahe -34 on 36. voorulise Meistriliiga ajaloos kümnendaks jäänud klubide arvestuses omamoodi rekordid

                        Viimati hoidis rekordit Viljandi Tulevik, mis 2015 a.langes otse esiliigasse 22 punkti ja - 40 väravate vahega.
                        S iis oli 9-s Tartu Tammeka 25 punktiga, nüüd 27 punktiga.

                        2015 hooajal otsustas otse väljalangeja samuti viimane voor, Peale 35. vooru Tammekal 22 ja Tulevikul 21 p.
                        Tammeka võitis 36. voorus Transi 2:1, Tulevik tegi Kaljuga 2:2 viigi.

                        Kusjuures Tulevik oli sarnaselt Harjule vahetult Esiliigast Meistriliigasse tõusnud, erineval Harjust aga läbi play-offi

                        Kommentaar


                          #27
                          Ma elan linna piiride sees, aga Harju staadion Laagris asub kodule üpris lähedal. See üks kord kui ma nüüd sügisel seal mängu vaatamas käisin, jättis mulje. Väga ägedad fännid tunduvad sel klubil olevat, üpris nooruslik seltskond. Mäng oli Kalju vastu ja Kalju fänniseltskond tundus võrrelduna morbiidne õlleuimas vana kool. Loodetavasti tuleb Harju veel meistriliigasse tagasi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar

                          Working...
                          X