320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Tammeka meistriliigasse!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

    Algselt postitas elx


    kusjuures lahja alko on liigamängudel lubatud

    aaah, minu süü, vabandan siiski endiselt falck off mehe ees. Ta tegi oma tööd suurepäraselt :P

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

      Algselt postitas Bobik

      Stseen tribüünil:

      pealtvaatajad pisut karjusid, et mulgiiid koo-juu.
      Falcki särgis turvamees: no teate, siin on ka teisi mulke.
      pealtvaatajad kommenteerisid vastu suti, et meil on õigus oma arvamust öelda vms.
      Falcki särgis turvamees: kui teile ei meeldi, võin ma teid kõrvaldada.


      Mulkide kerge tögamine läks \"turvamehele\" küll korda, aga et staadioni ääres alkoholi tema nina all tarvitati, polnud tema mure. Täiesti falk off mees ikka.

      See karjuja hoidku oma suu kinni, kopp nii ees sellest vennast ja tema mõttetutest naljadest.
      Eks kommenteerimist ikka on.....naerda saab ikka kõvasti, aga mingeid debiilsusi pole mõtet suust välja ajada.
      Hästi Karutoom....said jälle hakkama!
      MU FCUK

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

        Selle väikest kasvu fänni(kui ikka teda mõtled) nö naljad pole kyll eriti naljakad,aga samas elab ta siiski väga tuliselt ikka omadele kaasa kah.Karutoomi sõimati ka mitu korda pederastix.See sinu arust parem? Või olid ise see sõimaja? Igal inimesel on erinev huumorisoon,aga siiski leian,et kohtuniku pederastiks sõimamine pole enam naljakas.Igal asjal on ikka piir kah.
        Selle mängu turvamehe ärritus oli ikka liig mis liig.Kui kedagi olex yldse tulnud korrale kutsuda,siis seda inimest,kes ebatsensuurseid väljendeid kasutas,kuigi ega temagi just kellegile kättpidi kallale ei läinud. Lause \"Mulgid koju\" ajas aga turvamehe korralikult endast välja. Kui nii edasi läheb,siis varsti peab tribyynil haudvaixelt mängu jälgima.
        Vägisi tuleb mõte,et mäng oli Tulevikul kinni makstud.Kohtuniku sympaatia kuulus ilma igasuguse kahtluse tõttu Tuleviku poole.Ja siis veel see turvamees...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

          Ma vahel tõesti kasutan ebatsensuurseid väljendeid, aga ma ei püüa nalja teha, vaid lihtsalt, see tuleb vihast.
          Karutoom ongi halb kohtunik, magab situatsioone maha ja on ühepoolne
          MU FCUK

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistrilii

            Ajaxi vastu võtsime, siis kolm kohustuslikku punkti. Kuid Tammeka vast õppis, et midagi ei anta niisama. Ajax on noor ja arenev meeskond, kellel on potentsiaali kaugele jõuda. Tundub, et mida raskem seis seda paremini Tammeka mängima hakkab, kui palju lugematuid kordi on Tammeka vajalikud punktid võtnud viimase kümne minuti või lausa üleaja jooksul. Lõpus oli Ajaxi poistest isegi natuke kahju. Kokkuvõttes oli Tammeka tsipa parem ja seega on tulemus küllalt õiglane. Paistab, et Ratnikov ei olnud poiste mänguga kuigi rahul, kurjustamist jätkus mängu lõpuni. Ennas häris kõige rohkem liigne pika palli ette mängimine ja see, et palli võites ei liigutud värava poole, vaid jäädi koha peale seisma, see andis Ajaxile võimaluse kaitses kohad sisse võtta.

            Turvamehed võiksid järgmine kord purjus peaga nõmetsevad ja räuskavad vanamehed korrale kutsuda või ära viia. Kaasaelamine on tore, aga see räuskamine hakkas tugevalt pinda käima. Foorumis kirumine muidugi ei aita, kuid välja tahtsin selle ikka välja öelda. Kohtunike \"mõjutamine\" härib ka, kuid fännide üks eesmärke ongi kohtunikku mõjutada. Mulle lihtsalt ei meeldi negativism. Mina naudin mängu ilusaid kohti, kui pealtvaatajat põhilise reaktsiooni saab millegipärast alati negatiivne. Nautigem rohkem mängu ilu ja tunnustagem ilusaid sooritusi. See ongi 12-s mees platsil. Pealtvaatajaid oli minu meelest küll rohkem kui statistikas näidatud 80 inimest.
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

              Algselt postitas Kebab


              Ajaxi vastu võtsime, siis kolm kohustuslikku punkti. Kuid Tammeka vast õppis, et midagi ei anta niisama. Ajax on noor ja arenev meeskond, kellel on potentsiaali kaugele jõuda. Tundub, et mida raskem seis seda paremini Tammeka mängima hakkab, kui palju lugematuid kordi on Tammeka vajalikud punktid võtnud viimase kümne minuti või lausa üleaja jooksul. Lõpus oli Ajaxi poistest isegi natuke kahju. Kokkuvõttes oli Tammeka tsipa parem ja seega on tulemus küllalt õiglane. Paistab, et Ratnikov ei olnud poiste mänguga kuigi rahul, kurjustamist jätkus mängu lõpuni. Ennas häris kõige rohkem liigne pika palli ette mängimine ja see, et palli võites ei liigutud värava poole, vaid jäädi koha peale seisma, see andis Ajaxile võimaluse kaitses kohad sisse võtta.

              Turvamehed võiksid järgmine kord purjus peaga nõmetsevad ja räuskavad vanamehed korrale kutsuda või ära viia. Kaasaelamine on tore, aga see räuskamine hakkas tugevalt pinda käima. Foorumis kirumine muidugi ei aita, kuid välja tahtsin selle ikka välja öelda. Kohtunike \"mõjutamine\" härib ka, kuid fännide üks eesmärke ongi kohtunikku mõjutada. Mulle lihtsalt ei meeldi negativism. Mina naudin mängu ilusaid kohti, kui pealtvaatajat põhilise reaktsiooni saab millegipärast alati negatiivne. Nautigem rohkem mängu ilu ja tunnustagem ilusaid sooritusi. See ongi 12-s mees platsil. Pealtvaatajaid oli minu meelest küll rohkem kui statistikas näidatud 80 inimest.

              Imelik oli jah see arv......pool tundi enne mängu oli vb nii vähe, muidu ikka natsa rohkem.
              MU FCUK

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                Algselt postitas Kebab


                Ajaxi vastu võtsime, siis kolm kohustuslikku punkti. Kuid Tammeka vast õppis, et midagi ei anta niisama. Ajax on noor ja arenev meeskond, kellel on potentsiaali kaugele jõuda. Tundub, et mida raskem seis seda paremini Tammeka mängima hakkab, kui palju lugematuid kordi on Tammeka vajalikud punktid võtnud viimase kümne minuti või lausa üleaja jooksul. Lõpus oli Ajaxi poistest isegi natuke kahju. Kokkuvõttes oli Tammeka tsipa parem ja seega on tulemus küllalt õiglane. Paistab, et Ratnikov ei olnud poiste mänguga kuigi rahul, kurjustamist jätkus mängu lõpuni. Ennas häris kõige rohkem liigne pika palli ette mängimine ja see, et palli võites ei liigutud värava poole, vaid jäädi koha peale seisma, see andis Ajaxile võimaluse kaitses kohad sisse võtta.

                Turvamehed võiksid järgmine kord purjus peaga nõmetsevad ja räuskavad vanamehed korrale kutsuda või ära viia. Kaasaelamine on tore, aga see räuskamine hakkas tugevalt pinda käima. Foorumis kirumine muidugi ei aita, kuid välja tahtsin selle ikka välja öelda. Kohtunike \"mõjutamine\" härib ka, kuid fännide üks eesmärke ongi kohtunikku mõjutada. Mulle lihtsalt ei meeldi negativism. Mina naudin mängu ilusaid kohti, kui pealtvaatajat põhilise reaktsiooni saab millegipärast alati negatiivne. Nautigem rohkem mängu ilu ja tunnustagem ilusaid sooritusi. See ongi 12-s mees platsil. Pealtvaatajaid oli minu meelest küll rohkem kui statistikas näidatud 80 inimest.
                Ajax Ajaxiks (ja kindlasti näitasid nad sisukamat mängu kui nt Tulevik), aga Tammeka oli siiski selgelt domineerivam ja aktiivsem pool,, kuigi, jah, vaadates rünnakute lõppviimistlust, siis olnuks viik võib-olla õiglane tulemus,,, viigivärav oli muidugi meisterlik- kiirelt lahtimängitud karistuslöök Ajaxi poolformeeruva müüri kõrvalt ja Maks lõi üks-üks olukorrast ära (mõni minut varem ei suutnud ta Ajaxi vv-st üks-üks olukorras mööda mängida),,, penalti tundus veidi kahtlane, aga aitäh sellegipoolest,, Olander läks mängu lõpus üldse omadega täiesti sõlme- kuidas seletada lõpuvile andmist hetkel, kui Konsa ja Maks olid sisuliselt kahekesi tormamas värava poole ja vaid Ajaxi vv oli vaja veel üle mängida,, tõeliselt algeline mängulugemine/-mõistmine Olanderi poolt + üks tobedamaid antikliimakseid jalgpallimatšile ever,,,

                ma ei ütleks, et see vintis onkel eriliselt räusanud oleks,, pigem püüdis ta rahvast häälekamalt kaasa elama tõmmata (lootusetu üritus, sest meie tribüünid on täis \"intelligentseid\" jalgpallihuvilisi, kes tahavad keskenduda mängu kombinatoorikale, analüüsida formatsioone ja taktikaid,, igasugune lärm on seejuures segavaks faktoriks,, või siis ootavad eestlased tõesti teist okupatsiooni ja ainuke asi, mis neid tegelikult huvitab, on nende auto (kui tsiteerida \"räuskavat vanameest\"),,,,,, kui miski pühapäeval tugevalt pinda käis, siis oli see järjekordselt leige publik,

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                  Tundub,et rahval on lihtsalt mark kaasa elada omadele ja kui mõned toetavad omasid häälekalt,siis vaadataxe nende peale viltu.Kahjux ei saanud ise viimasel mängul olla ja väga kurb kuulda,et poisse ei toetatud isegi 0-1 kaotusseisus.Kas nii raske on kaasa elada? Pyhapäeval läheme aga väixe seltskonnaga Pärnusse võidu järele ja loodame,et see ka tuleb.Meie anname endast igatahes 100 %!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                    Algselt postitas Tammeka

                    Pyhapäeval läheme aga väixe seltskonnaga Pärnusse võidu järele ja loodame,et see ka tuleb.Meie anname endast igatahes 100 %!
                    Ärige trumm ära!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                      Te olete minu mõttest valesti aru saanud. Ka mulle väga meeldiks kui fännid meeskonnale kaasa elaksid ja tribüünidel rohkem elu oleks. Aga mind häiris, et see \"ületurgutamine\" käis halvustamise saatel. Mitte kellelgi ei teki tahtmist kaasa elema hakata, kui sulle öeldakse, et, sa oled jobu. Ela kaasa ja tõmba teised ka käima, mitte ära käi publikuga mölisemas. Me oleme kõik üks pere ja peaks üksteist halvustamas. Agressiivsus on minu jaoks 100% out. Selliselt ma arvan.

                      Aga palun, võtame siis järgmine kodumäng laulu üles!? Kas trummi ei ole kellegi? Trumm on väga hea üleskütja ja selle hoidja. Kas kellegi on tuttav, kellel on mingi trumm? Kui suure trummiga on raskusi, siis võib ka mõni pioneeritrumm olla.

                      Kõige lihtsam on alustada mingi 3-4 inimest pundis, sest koos on julgem. Küll mõned veel kaasa tulevad.

                      Ja lõpetuseks tahan öelda, et ma ise eriti kaasaelamisega hiilanud tõesti ei ole. Aga ma püüan ise ka järgmine kord.

                      Toetagem üksteist - Tammeka fännid ja poolehoidjad.
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                        to Kebab

                        pärnus käinud tammeka fännidel oli päris normaalne trumm ja mõned pasunad

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                          Vat see on juba mehejutt Kebab Ootame juba ammu,et sa häälepaelad valla päästax.Pyhapäeval tuleb tõesti raske mäng. Taavi ja Oll ei saa mängida ja Daniil pole kah päris terve.Siiski olgem positiivsed! Loodame,et Tirka tegi oma halvima mängu eile Pärnus ära ja edaspidi läheb aina paremax.Pyhapäevax tuleb vast endal kah hääl tagasi .

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                            Meerits ka siis Eestis tagasi lõpuks. Täna Levadia vastu alustab pingilt.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                              Tammeka fännid jah...
                              Ropendamine ja nõmetsemine on tõesti viis kuidas oma poolehoidu näidata. Ja terve aeg TAMMEKA-TAMMEKA hüüda...kuidagi nüri ei ole? Peaks ju ikka natuke fantaasiat olema et midagi muud ka välja mõelda. Need on siis need kes meie fännikultuuri peaks edendama? Kurb.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                                tegelikult ei maksa maha teha \"Tammeka-tammeka poisse\"... fännikultuur on veel nii toores, et hea kui ükski hüüdlause on klubi fännidel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X