320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Tammeka meistriliigasse!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

    7 meest puudu?! Aga kolm punni on kirjas ja Valga alistatud. Äge!
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      eesti kohtunikud Seeebiks !!

      Kommentaar


        Tulevik - Tammeka 1:2(1:0)Tulevikul oleks hädasti korraliku vv vaja kes juhendaks mka natuke kaitseliini Pühap siis uuesti
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Ja kahjuks jälle pidime tunnistama Tammeka 1:0 võittu
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            3 punni tabelisse ja asi tahe:-)

            Kõige parem kogu tänase mängu juures oli see, et kolm punkti tabelisse juurde kirjutasime. Esimene poolaeg kuulus täielikult Tammekale ja vaid õnn päästis Tuleviku suurematest kaotusenumbritest. Teisel poolajal oli mäng võrdsem ja pigem kuulus keskväli Tuleviku meestele, kuid õnneks jäi Koser täna nullipeale ning mängu lõpus oskasid hoopis Tammekad kaks kord vastu väravavahti lüüa. Väga tore oli esimel poolajal kuulda Tuleviku fännide kommentaare ja arvamusi oma klubi selle hooaja käekäigu vastu. Egas midagi rõõmustavat pole tõesti olnud, aga usun, et meeskond jääb meistriliigasse pidama. Olge siis tublid, teie mäng saab ainult paremaks minna. Kahju ainult, et teie parimad iga aasta Florasse suunduvad. Teisel poolajal õnnestus kuulata hoopis Tammeka telgitaguseid uudiseid Kuigi mängupilt ei olnud Tammekal just väga hea, on olulisem, et suudeti 3 punkti tabelisse kirjutada. TAMMEKA! TAMMEKA!

            Tooksin välja siia eraldi liigatabeli ja mõned tekkinud mõtted:

            1. FC Levadia Tallinn 27 23 2 2 87 - 19 71
            2. JK Trans Narva 28 19 7 2 78 - 27 64
            3. FC Flora Tallinn 27 19 3 5 60 - 22 60
            4. FC TVMK Tallinn 28 17 5 6 65 - 26 56
            5. JK Maag Tartu 28 11 7 10 50 - 47 40
            6. JK Tammeka Tartu 28 11 5 12 34 - 41 38
            7. JK Vaprus Pärnu 28 8 3 17 38 - 67 27
            8. FC Ajax Lasnamäe 28 4 5 19 26 - 78 17
            9. JK Tulevik Viljandi 28 3 4 21 19 - 57 13
            10. FC Warrior Valga 28 3 1 24 14 - 87 10

            Tundub, et Vapruses oleme piisavalt ette rebinud ja tema meie positsiooni enam ei ohusta ja ka neljas koht Tallinn "kaldma" VMK on piisavalt eest ära rebinud (Tänud sulle kaldma, ma ei unusta sind). Ja täitsa kindel võimalus hõivata hooaja lõpus viies koht. Maag küll mingit ohtu ei tohiks kujutada, isegi Warrior loputas teda nagu tahtis
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Täna on mäng!

              Tuletan kõikidele Tammeka fännidele ja poolehidjatele meelde, et täna 20 septembril 2006 on Tamme staadionil kohtumine Valga Warrioriga. Warrior võitis pühapäeval Maagi, nii, et kerge ei meil saa olema. Lähme siis kaasa elama. Kellaaeg 17.00 pole tööinimestele kahjuks soodne ja mõjub kindlasti publikuarvule, aga mis teha. Üritame ikkagi kohale tulla, kas või hilinemisega.
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                Heheee, tammeka loputas warriori päris kenasti, hea et valga poisid ainult 5:0 saunaga pääsesid.

                Kommentaar


                  Lugemist Warriorile löödi viis väravat


                  Supermäng oli. Kõik viis väravat olid ilusad ja Raika nägu säras rõõmust Minupoolsed tervitused kohtunikule, mängijatele ja fännidele (eriliselt neile kes häält tegid). TAMMEKA! TAMMEKA!
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    Kas pyhapäeval Tallinnasse tulijaid kah on? Usun,et seekord tuleb lõpux võit ära(muidugi juhul,kui kaldma ei vilista ) Andke siis teada siin,seltsis ju segasem.Tammekaaaaaa

                    Kommentaar


                      Vaadates viimase vooru Tammeka head hoogu ja Fanera suht hädist esinemist siis võib oodata head mängu.
                      Svenssonite maal mune süganud Neemelo alias Karu on sel hooajal täiesti liimist lahti ja vaevalt ,et tal tänagi paremini läheb.
                      Igatahes loodan Tammeka võitu ja olen kohal.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        keegi oskab äkki öelda, palju tänase mängu pilet ka maksab (üliõpilasele)...sama mis tartus...või on tallinnas hinnad kallimad
                        Pain is temporary, honour lasts forever...

                        www.fcotepaa.ee

                        Kommentaar


                          Tammeka värskeim poolkaitsja Taivo Kask oli neli aastat USAs

                          Taivo Kask
                          Sünniaeg: 13.02.1982
                          Pikkus: 173cm
                          Kaal: 66 kg
                          Positsioon: poolkaitse

                          Tammeka värskeim täiendus, Taivo Kask, tuli suvel tagasi mitmeaastaselt käigult Ameerika Ühendriikidesse. Küsisime Taivolt, mis võistkondades ta mängis ning kuidas sealpool ookeani jalgpalliga on.

                          Esmalt taustast. Kui kaua oled jalgpalli mänginud?
                          Alates 7. eluaastast

                          Kas kogu aeg Tammekas?
                          Kuni 15. eluaastani mängisin Tammekas, siis siirdusin FC Flora Kehtna Jalgpallikooli. 17-aastaselt pääsesin FC Flora esindusmeeskonda, kus mängisin mitu hooaega – enamasti küll duubelmeeskonnas, kuid meistriliiga kogemusi sain ka maitsta.

                          Minu jaoks on hetkel Tartu Tammeka väga hea koht, kuna see on hea noor meeskond, kelle õiged saavutused on alles ees ja mina soovin siin samuti edasi areneda ja aidata võistkonda nii palju kui võimalik.

                          Sa olid viimased aastad USAs. Millal sa sinna läksid ja millal tagasi tulid?
                          USAsse siirdusin 2002. aasta suvel kui asusin tööle vahetusüliõpilasena Grand Canyoni rahvuspargis. Sealt liikusin edasi Las Vegasesse, kus veetsin kaks kuud ringi vaadates ja tööd otsides. Aga seal oli liiga palav ja otsustasin kolida Chicagosse, kus on väga hea ja Eestile sarnane kliima. Chicago kujunes minu koduks rohkem kui kolmeks aastaks. Kindlasti jääb see mulle meelde kui kõige lahedam linn USAs. Tagasi Eestisse naasin 2006. aasta 18. augustil.

                          Mida sa USAs tegid?
                          Chicagosse jõudes asusin tööle restoranis kelnerina, kuid seal sai peale 9 kuud isu täis. Seejärel asusin tööle ehitusel ja see hakkas paremini külge, sest oli liikuv töö ja sai iga nädal uuel objektil olla, ei tekkinud igavust ja tüdimustunnet.

                          Miks sa just USAsse läksid?
                          USA oli minu mõtetes juba väga ammu, vist tänu filmidele ta minu suur unistus oli. Keskkooli paiku tekkis kinnisidee, et selle asja teen ma raudselt ära.

                          Kui palju sinu elust seal sisaldas jalgpalli? Kas rohkem kui siin?
                          Jalgpallil oli seal väga tähtis osa minu elus. Ma ei olnud küll professionaal, kuid iga nädal 2-3 korda toimusid mängud nii sise- kui väliliigas. Enamjaolt tegin seal tööd, kuid käisin tihti vaatamas USA meistriliiga (Major League Soccer) mänge ja üritasin olla kursis vutimaailmas toimuvaga. Otseselt ei treeninud nii intensiivselt kui hetkel siin Tartus, kuid mängupraktikat sain küllaga.

                          Millal ja mis klubides sa mängisid?
                          Täpseid daatumeid ei oska kirja panna, kuid üritan mingil määral paika panna. Esimese võistkonna, Dynamo leidsin kelnerina töötades: üks mu töökaaslasi kutsus mind mängima. See oli 2002 aasta sügis, oktoober. See võistkond on Chicago vanim vene võistkond.

                          Seal mängides käis meid aeg ajalt vaatamas ja meiega mängimas endine Läti koondislane ja hetkel Chicago vene raadio direktor Sergei Jegorov. Ükskord astus ta pärast mängu minu juurde ja küsis, kas olen huvitatud temaga koos mängimest Illinoisi esimeses liigas ja nii viiski minu tee kokku FC Lionsiga.

                          Dynamos mängisin siis kokku peaaegu neli aastat kuni naasmiseni Eestisse. Olen siiamaani nendega tihedalt ühenduses ja kursis nende käekäiguga. FC Lionsiga liitusin 2003. aasta talvel kui mängiti sisehooaega. Mai kuus mängisin selle sama meeskonnaga välihooaega. Üleüldse mängisin nendega koos üle 3 aasta ja samuti suhtlen treeneriga siiamaani.

                          Kui kaua kestab seal jalgpallihooaeg?
                          Jalgpallihooaeg kestab suhteliselt lühikeselt, kuid selle eest on neid ühe aasta
                          jooksul mitu. Esimene hooaeg algab jaanuaris. See on sisehooaeg kuni märtsi lõpuni. Mai kuus algab välihooaeg, mis kestab novembrini. Loomulikult on ka vahepeal pause, kuna USAs tähistatakse väga palju pühasid ja tänu neile oli ka palju mängupause.

                          Dynamo oli orienteerunud ainult sisejalgpallile ja seal ei olnud hooajad, vaid turniirid mis kestsid kuid. Seejärel kaks nädalat pausi ja algas uus turniir.

                          Te olite saalijalgpallis üsna edukad. Kui tihti seal meistriks tullakse ja mis taseme meistrid teie olite (maakonna, osariigi, riigi)?
                          Jah, Dynamoga tulime meistriks mitu korda. Tegelikult siis turniiri võitjateks. Rekord oli vist viis turniiri järjest meistrid. See oli regiooni ehk maakonna tasemel, kuid mängutase oli väga normaalne

                          Kas saalijalgpall on seal populaarne?
                          Paistis küll, sest alati oli osalejaid palju. Huvi paistis asja vastu vaga suur olevat. Ja liigasid oli väga palju: vanuse liigad, tugevuse liigad. Mina osalesin OPEN liigas mis oli kõikidele mõeldud ja piiranguid seal polnud.

                          Mis tasemega võistkond oli FC Lions? Kas amatöörvõistkond või profisats?
                          Fc Lions oli amatöörsats, kus mängisid mehed, kes asja väga armastasid ja kes olid ka kunagi sellega leiba teeninud. Tase oli vaga kõva, Eestiga võrreldes arvan, et esiliigas oleks väga edukalt mänginud ülemises osas ja kindlasti oleks vastu saanud ka meistriliiga tagumise poole satsidele.

                          Mitu mängu sa FC Lionsi eest mängisid? Väravaid?
                          Mängude arvu on raske öelda. Neid oli palju, umbkaudu võin arvutada. Mängisin seal kolm aastat ehk kuus hooaega, ühes hooajas oli umbes 28 mängu, siis 6x28=168 mängu. Väravaid kahjuks niipalju ei olnud kui mänge, kuid kuna mängisin seal ründepositsiooni ja ka poolkaitses, siis eesmargiks oli mul iga mäng värav. Kokku tuli neid 40 ja 50 vahel.

                          Kes olid kuulsamad FC Lionsi mängijad, kellega sa koos platsil olid?
                          Kõige kuulsamad, kes meelde tulevad on endine Riia Skonto mängija Ilja Novikov, endine Läti koondislane Sergei Jegorov ja paar Kiievi Dynamo veterani.

                          Milline on Ameerikas jalgpalli tase võrreldes Eesti jalgpalliga?
                          Tase oli seal väga tugev, aga kuna see ei ole eriti populaarne ala vaadatavuse poolest, siis ei hakanud see väga silma. Asjaarmastajaid on seal väga palju. Eestiga võrreldes võiks öelda, et nt. Illinoisi meistriliiga oleks vaga edukalt hakkama saanud meie meistriliiga esimestega.

                          Võrreldes aga MLSi taset Eesti tasemega, siis loomulikult läheks Eesti klubidel raskeks. Soccer USAs on populaarne just nende seas, kes on Euroopa või Ladina-Ameerika taustaga, kuid ala jääb kahjuks pesapalli ja nn ameerika jalgpalli varju. Jalgpalli ei propageerita eriti ja mulle öeldi ausalt, et USAs mängivad soccerit naised. Tase on väga korralik ja eks tasapisi ka populaarsus tuleb.

                          Kas sa jäid rahule oma kogemusega välismaal?
                          Kohe kindlasti, see oli maailma kõige parem seiklus, puhkus ja elukogemus.

                          Kas plaanid edaspidi ka kuskile välismaale minna?
                          Never say never. Aga esialgu mitte, Eestiski on palju näha ja teha.

                          Kas tasub minna välismaale ennast täiendama?
                          Mina soovitan küll kõigile, kellel tekib võimalust. Proovida tasub alati, muidu me ei saagi teada, mis tegelikult mujal maailmas toimub. See on hea elukool.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Homme lähme siis A Le cog arenale omasid toetama.Saame kokku linnas,Statoili juures 10.30 ja lähme arvatavasti 11.00 bussiga.Kel vähegi võimalust,võix kaasa tulla.Homme siis Flora lõpux kotti. Tammekaaaaaaaa

                            Kommentaar


                              Unistada ju võid

                              Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                              Homme lähme siis A Le cog arenale omasid toetama.Saame kokku linnas,Statoili juures 10.30 ja lähme arvatavasti 11.00 bussiga.Kel vähegi võimalust,võix kaasa tulla.Homme siis Flora lõpux kotti. Tammekaaaaaaaa

                              Jaja eks näis
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Tammeka fännid need kes eile staadionil olid, mis teie foorumi kasutajad ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X