320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raimo Nõu annab aru. Särgivalik intervjuu tarbeks on muidugi täkkesse.

    Edit: Shparkz jõudis ette.

    Kommentaar


      Klubi jätkab, väga hea uudis!

      Kommentaar


        Algselt postitas szandor Vaata postitust
        Raimo Nõu annab aru. Särgivalik intervjuu tarbeks on muidugi täkkesse.

        Edit: Shparkz jõudis ette.
        Tegu on FC Soccerneti nn. fännisärgiga ja täielik pilt ise on selline

        ahvrbt.jpg

        Ilmselgelt vihjas Raimo sellele, et FC Soccernet mängib järgmisel hooajal Kalevi asemel Premiumis.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Kas mängija kaalub süüdistajate kohtusse andmist? "Jah, kindlasti, kui ma osutun süütuks. Siis kindlasti jah!" - S. Karu

          kasutaski tinglauset?
          Kui kasutaski, siis ilmselge vihje sellele, et poiss ei ole puhas. Puht enda arvamuse pealt võin öelda, et inimesena jätab Karu kahtlase mulje.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Kase ja Kukebal tagasi Kalevisse arvatavasti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Kas mängija kaalub süüdistajate kohtusse andmist? "Jah, kindlasti, kui ma osutun süütuks. Siis kindlasti jah!" - S. Karu

              kasutaski tinglauset?
              See on sõna-sõnalt.

              Kommentaar


                Täpselt selline mulje jääb, et kui olen süüdi siis olen süüdi ja kui olen süütu siis lähen kohtusse. Liivamägi suutis vähemalt natukenegi usutavama muinasjutu välja mõelda
                FC Flora

                Kommentaar


                  on keegi kunagi end süüdi ka tunnistanud eestis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    on keegi kunagi end süüdi ka tunnistanud eestis?
                    Alles oli juu.. Mingi ujumistreener sõitis purjuspeaga.. Nõudis isegi karmi karistust endale..

                    Kommentaar


                      Sander Karu mainib Õhtulehes, et tal puudub igasugune kontakt Raimo Nõuga, et küsida mingeid selgitusi.
                      Kuskil loos ta mainis ka, et loeb soccerneti. Loodetavasti loeb ka minu postitust ja ma soovitan tal googeldada- raimo nõu telefon. Esimeses kahes variandis on Raimo number olemas.

                      Loodetavasti sain abiks olla, helista julgesti.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Sander Karu mainib Õhtulehes, et tal puudub igasugune kontakt Raimo Nõuga, et küsida mingeid selgitusi.
                        Kuskil loos ta mainis ka, et loeb soccerneti. Loodetavasti loeb ka minu postitust ja ma soovitan tal googeldada- raimo nõu telefon. Esimeses kahes variandis on Raimo number olemas.

                        Loodetavasti sain abiks olla, helista julgesti.
                        Esmalt võiks ta ju telefoni sisse lülitada.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas blue88 Vaata postitust
                          Alles oli juu.. Mingi ujumistreener sõitis purjuspeaga.. Nõudis isegi karmi karistust endale..
                          pidasin silmas mängu tulemustega manipuleerijaid. ei meenund nagu esimese hooga ja eks pigem tulebki rõhuda, sellele et ma pole süüdi ja ilmselt kui end ise sisse ei räägi, siis miskit kindlalt ära tõestada on ikka väga keeruline. kuigi noh usun, et ükski klubi ei võta kindlasti sellist mängijat oma palgale...aaa oot krt narva trans on seda ju teinud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            pidasin silmas mängu tulemustega manipuleerijaid. ei meenund nagu esimese hooga ja eks pigem tulebki rõhuda, sellele et ma pole süüdi ja ilmselt kui end ise sisse ei räägi, siis miskit kindlalt ära tõestada on ikka väga keeruline. kuigi noh usun, et ükski klubi ei võta kindlasti sellist mängijat oma palgale...aaa oot krt narva trans on seda ju teinud
                            Sillamäe samuti
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Tubli Raimo,et püssi põõsasse ei visanud!
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Kiitus ka minu poolt!
                                Umbrohi tulebki kiirelt välja rohida, eeskuju teistele klubidele tulevikus!
                                Karu enda jutt on ikka täielik pask ju pole mõistust ka nii palju, et enne natukene mõelda kui midagi öelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X