320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Eriti olukorras, kus Liivamäel on olemas allkirjad mängijatelt, kes tunnistavad, et ta on süütu. Tekib küsimus, et kas need mängijad "osalesid" ka sel juhul kihlveopettuses või mis ajendab nad sellist dokumenti allkirjastasid?
    Kuidas saab üldse tunnistada, et keegi on süütu? Kuidas see välja näeb? Tavapraktikas saaks kellelegi ehk alibi anda, kui kihlveopettuses kedagi süütuks tunnistada?

    Selge see, et praegu ei saa keegi nimedest rääkida, pole vaja, et neid mõjutama hakatakse. Kuigi olgem ausad - asjaosalistele on kindlasti teada kes tunnistajateks olid. Sa tõesti arvad, et Liivamäge lihtsalt niisama karistati? Ei maksa ikka üle mõtlema hakata, vandenõuteoreetikuid on niigi palju. Elu on näidanud, et asjad on palju lihtsamad.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Ma ei ütle, et ta süütu on. Vabalt võib süüdi olla ja usun, et päris puhas see asi seal kindlasti ei ole, aga faktidest ju ei räägita.

      Kommentaar


        Eks see kõige kehvem asja juures ongi, et faktidest ei räägita ja kogu see EJL komisjonide ja töögruppide moodustamine on alati paras naljanumber olnud, kuid et täissüütul vennal lihtsalt sedasi üle turja heast peast virutatakse, see ei ole reaalne. Aga mine tea, ehk tõesti mingid viis Kalevi mängijat (Pohlak komistas pressikal ning ütles kogemata "isikut" asemel "mängjat") pidasid poiste peale salavimma ning leidsid võimaluse kättemaksuks. Korralik seebiooper ikka siis.
        Kuna uurimine veel käib, siis on selge, et kõigest ei saagi rääkida, kuid konkreetne süüdistus võiks küll avalik olla.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          neid türklasi oli vist ikka rohkem?
          ja veel meenub et suht hiljuti üks pages ka kõrgõstani, mille peale nii mõnigi imestas...


          Isegi mina suudaksin penaltit paremini lüüa, lol.

          Kommentaar


            "Mitte ühtegi tõendit mulle jällegi ei esitatud, väideti vaid, et kõik on juba teada ja räägitud, seega andsin aru mind juba süüdimõistnud komisjonile," rääkis Liivamägi. "Mulle isegi ei selgitatud, mis see konkreetne tegu on, mille katses mind süüdistatakse - kellele, kus ja kui palju ma siis väidetavalt pakkusin, panustasin ja nii edasi."

            Tänane ÕL.

            Mida siin keerutada, Liit võiks selle väite konkreetselt ümber lükata, mitte lasta ennast niimoodi mustata kui muidugi on mida lükata.

            Kommentaar


              Fishy värk. Kas see reegel, et mängijad ei või vaidlustes kohtu poole pöörduda EV põhiseadusega vastuolus ei ole?
              Kui Liivamäe enda juttu uskuda siis tundub, et süütuse presumptsioonist on ka asi kaugel. Ei ütle, et ta süütu on, aga praegu oleks mõlemalt poolt veel kõvasti selgitamist vaja teha, imho.

              Kommentaar


                Algselt postitas Reins Vaata postitust
                Fishy värk. Kas see reegel, et mängijad ei või vaidlustes kohtu poole pöörduda EV põhiseadusega vastuolus ei ole?
                Kui Liivamäe enda juttu uskuda siis tundub, et süütuse presumptsioonist on ka asi kaugel. Ei ütle, et ta süütu on, aga praegu oleks mõlemalt poolt veel kõvasti selgitamist vaja teha, imho.
                Võib kohtusse pöörduda, kuid kohus sellega tõenäoliselt ei tegele, vähemalt selline lahend on olemas ja ma ei tea ka miks ei peaks see nii olema.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Liivamägi avalikustagu ise need nimed, kes talle allkirja andsid, et neile pole raha pakutud. Siis saaksime ka teada, kes allkirja ei andnud. Olekski palju selgem olukord. Seega saab liiva ise olukorda selgitada, kui vaid soov on.

                  Kommentaar


                    Kui ta otsusega rahul pole siis saab ta minna asjaga apellatsioonikomisjoni... sinna enam Pohlak ei kuulu, eilsest jäi meelde et see koosneb kolmest vandeadvokaadist, Priit Kotkas, Aivar Pilv ja … üks veel.

                    Ta ei käinud kusagil kohtu ees, nagu ta ette kujutab, vaid käis ülekuulamisel andmas oma tunnistust asjast uurimiskommisjonile (nagu prokuratuur selles süsteemis) selle kommisjoni eesmärk oli tema ja teiste tunnistajate ülekuulamine. Kui nemad olid kõik tunnistajad üle kuulanud anti kogutud faktid edasi distsipliinaarkomisjonile (vastavalt siis nagu kohus), kes vaatas läbi kõik läbi ja tegi otsuse.

                    Kommentaar


                      Andke andeks, aga Liivamägi käitumine on täiesti jabur praegu. See paanilismaniakaalne meedias toimuv hala tema poolt jätab hoolimata sellest, mida ta selle halaga eriliselt rõhutab, just vastupidise mulje. Lisaks veel vastuoluline jutt igas järgmises intervjuus, artiklis.

                      Nagu Eestile kohane, on välja ilmunud suur hulk põhimõttelisi õigustajaid, kelle meelest on okei seadust rikkuda (ma eeldan minule saadaoleva informatsiooni põhjal, et seaduserikkumine on toimunud, eksole). Mõeldagu nüüd pisutki peaga - mis kuradi idee ja mõte peaks olema Pohlakul ja liidul ruineerida ühe lootustandva mängija karjäär enne, kui see õieti alatagi on saanud? Mängija, kes kaunis suure tõenäosusega oleks mingil hetkel olnud ka A-koondisele vajalik ja tänuväärt täiendus? Mängija, kelle koduklubi finantsraskustele on liit õlga alla pannud? Ja enamgi veel: kas konspiratsionistid siis annavad mõista, et ka Raimo Nõu mängib Pohlakuga kokku? Sest kuidagi muud moodi see mõeldav ei ole...

                      Karu on kadunud, Liivamägi rapsib nagu kana takus, korraldajatele ollakse jälile jõudmas (nagu mulle on mulje jäänud) - on suhteliselt loogiline, et sarnases olukorras ei saa mingeid fakte meediasse paisata. Kujutate ette mingis protsessis politseid või prokuratuuri säärast sensitiivset infot avalikkuse ette loopimas?

                      Kui Liivamägi on tõesti puhas nagu vastsündinu hingepeegel, siis mida tal karta? Advokaat tegelegu asjaga ja tõde tõuseb, vale vaob. Mingi kuue mängija allkirjaga paber, mis kinnitavat tema süütust...

                      Minul isiklikult on selles kammajjaas kõige rohkem ja siiralt kahju just Raimost. Pühendunud mehele lastakse lihtsalt pähe. Ei imesta, et esimese emotsiooniga meistrikatelt taanduda taheti.

                      Kommentaar


                        Sama lugu oleks siis, kui mingil ajal oleks Trans eemaldatud, siis asunuks ilmselt budulojus koheselt Transi kaitsele, nüüd asendab budukat siis silver, kes alati tegutseb vaimus, et kui vaid on võimalik pohlak&co-d milleski süüdistada, siis annab tuld.

                        Kommentaar


                          Okei, võib-olla kirjutasin tõesti natukene ennatlikult, aga kui on olemas tunnistajad ja nimed, siis mida siin karta? Mees mõisteti süüdi, aga fakte ei avalikustata, wtf? Rääkige faktidest, mille põhjal mõisteti süüdi, tahaks ka teada. Elvise osas mul mingisugune side puudub ja mina teda ei tunne - ei tea kas on süüdi või mitte, aga kogu protsess ja tulem on ju veits naljakas?

                          Jah, Pohlaku osas on mul oma seisukoht ja nii see jääb. Osadele see ei meeldi, aga jään oma arvamuse juurde. Nii, et chill!

                          Raimo osas olen Markofkiniga nõus, mees arendab ja üritab ning siis selline pauk, kurb. Samas Raimo on igasuguseid olukordi näinud ja kogenud, eks see kasvatab nahka ja küll ta asjad jälle jooksma saab, vähemalt senimaani on saanud. Loodan, et seoses skandaaliga katte vahetus Kalevis ei veni, see oleks küll kurb.
                          Last edited by Silver; 17.07.13, 14:05.

                          Kommentaar


                            Samamoodi käib asi mujal ka, sellised organisatsioonid ongi sellised kinnised, seda ei saa võrrelda riigi organitega, see ei ole tsiviilkohus, et materjalid peaksid avalikud olema. Veerpalu juhtum oli samamoodi, keegi midagi ei teadnud, kinnised istungid, mitmeid kuid spekulatsioone, et mis otsus tulla võib, 10 korda lükati edasi otsustamist.

                            Võimalik, et tunnistused ongi antud klausliga, et need on konfidentsiaalsed. Kui avaldataks, et Tiit ütles, et Teet lubas talle 5 euri kui ta palli oma väravasse lööb... arvad et keegi peale seda annaks enam mingeid tunnistus? Liidul pole võimu väljaspool oma organisatsiooni seega ei saa nad välja tulla asjadega, mis läheksid nende võimusest välja... Ja Narva asi veel käib ja võimalik, et need juhtumid on seotud.

                            Kommentaar


                              Aga samas kergendab selline suletud süsteem võimalust nö "ära teha" kellelegi. Läbipaistvus on üks demokraatia alustalasid.
                              Mul isiklikult käib lihtsalt üle mõistuse, et miks üks noortekoondislane, kellel oleks reaalne võimalus jalgpallurina karjääri teha, peaks niimoodi enda karjäärile vee peale tõmbama. Jutu järgi tundub kah nagu mõistlik noormees, mitte mingi mats. See on ju ka teada, et EJL tegeleb väga tõsiselt kihlveopettuste ennetamise-/uurimisega ning nö vahelejäämise risk on siin niivõinaa kõrgendatud kuna tegemist äärmiselt aktuaalse probleemiga. Aga eks kõik on võimalik, see et minu jaoks tunduks sellises asjas osalemine absurdne ei tähenda, et kõik nii mõtleksid.
                              Sander Karuga tundub mulle jällegi asi selgem olevat - tema enda avaldus meedias oli nagu mingist valetaja handbookist - jube mull. + veel see Viljandi ja Kalju mäng, mille kohta siin foorumis omal ajal spekulatsioonid liikusid. Tal nagu oli vähem kaotada ka vahelejäämise korral - ega ta vist karjääri nagunii teinud ei oleks.
                              Loodan, et ikka mingit infot avaldatakse veel nende mahhinatsioonide kohta. Ehk saaks pildi selgemaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Reins Vaata postitust
                                Mul isiklikult käib lihtsalt üle mõistuse, et miks üks noortekoondislane, kellel oleks reaalne võimalus jalgpallurina karjääri teha, peaks niimoodi enda karjäärile vee peale tõmbama.
                                Miks mitmed Itaalia A-koondislased on oma karjäärile vee peale tõmmanud?

                                Eks raha ahnus võib ükskõik kelle mingi hetk maha niita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X