320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Beaf Vaata postitust
    Just äsja sain selgeks
    Ma ei saanud aru, et Aprillikuu tabel.
    Tubli poiss
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      Kus kurat rahvas jälle oli? Ma olen ainuke fänn?

      Kommentaar


        Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
        Kus kurat rahvas jälle oli? Ma olen ainuke fänn?
        Kellegi karvane käsi on kõik Kalevi mängupäevad mulle tööpäevadeks teinud...
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Kas Kalev mängis suurel staikal, muru peal?
          Ja pealegi mahutab Kalevi Keskstaadion mingi 12000 inimest, aga ülemaailmsetel staadionilehekülgedel pole midagi Kalevist mainitud, ainult et Eesti suurim on kas Saku suurhall või Lilleküla.
          PS. JA ka kui mingi Eesti klubi ( ei mäleta nime) mängis Rootsi valitseva meistriga, saadi nagu hopsti staika mahutavus 20 tuhandele muuta.
          ES. Stockholm Sture ja Tallinna Dünamo

          Kommentaar


            Mis asi on staika?
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Kalev mängis jah muru peal.
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Mis asi on staika?
                Õpi.......

                Kommentaar


                  Beaf, no offence (okei, tegelt on päris otsene offence), aga kas sa palun võiksid natukenegi mõelda, enne kui postitad? Täiesti haige on lugeda igal pool su "mõtteterasid". Pole vaja kõigile vastata ka.

                  Kommentaar


                    Aavo Sarap on ikka head tööd teinud. Respekt! Peale esimest veerandit olla V kohal ja hingata kuklasse TVMK-le ... Kuigi, jah, Pärnu Vaprad Karupojad tegid Kalevil ühekorra selja prügiseks, aga sellele vastati --- Levadia alistamisega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lennat Vaata postitust
                      Aavo Sarap on ikka head tööd teinud. Respekt! Peale esimest veerandit olla V kohal ja hingata kuklasse TVMK-le ... Kuigi, jah, Pärnu Vaprad Karupojad tegid Kalevil ühekorra selja prügiseks, aga sellele vastati kohe Levadia alistamisega.
                      Ajaline järjesus peaks vist vastupidine olema, meie rikkusime Kalevi peo peale Levadia alistamist

                      Kommentaar


                        Õige ta ju on
                        Meistriliiga VI voor:
                        14.04. 17:00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia 1:0 (0:0)

                        Meistriliiga VIII voor:
                        24.04. 18:45 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus 0:2 (0:0)

                        aga mulle on matemaatikatundidest meelde jäänud selline teoreem, et summa ei olene liidetavate järjekorrast
                        Ja heites pilku turniiritabelisse, on tulemus ikka selline, nagu eespool mainisin.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marcello Vaata postitust
                          Mis asi on staika?
                          Off-topic jällegi, aga mina aitan alati inimest tema hädas - staika on telk. Rootsi firma Hilleberg, mis ka Raplas on esindatud, toodab selliseid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                            Beaf, no offence (okei, tegelt on päris otsene offence), aga kas sa palun võiksid natukenegi mõelda, enne kui postitad? Täiesti haige on lugeda igal pool su "mõtteterasid". Pole vaja kõigile vastata ka.
                            No mis ma nüüd valesti ei tea ütlesin?
                            Ma mõtlesin päris palju korda. Tundub et sina ei mõelnud palju, ja pole vist kunagi mõelnudgi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                              Ma mõtlesin päris palju korda.
                              PUHAS KULD
                              Algselt postitas budulojus
                              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                                PUHAS KULD
                                Ma tõsiselt palun, et jätame isiklikud ebasümpaatiad tahaplaanile ja vestleme siin teemas tulevikus JK Kalevi tegemsitest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X