320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas siis Kalev ei saagi oma kodulehte kunagi korda? Juba teist aastat on mingi jura.Keegi ei kirjuta enam isegi toimunud mängudest,samuti ei saa kommenteerida.Pidevalt on mingid vanad andmed ja artiklid.Nagu selle hooaja mängude tulemustestki on näha,on vist kõigil motivatsiooni puudus ja minnalaskmis meeleolu.Sellise suhtumisega ei ole meistriliigas küll midagi teha.Kui isegi kodulehel ei viitsita natuke ennast esitada,promoda ja reklaamida siis on ikka midagi väga mäda.

    Kommentaar


      Mis toimub????
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Toimub see, et isegi peale mängu ei saanud kalevlased rahulikult süüa, ikka pidid meie jorinat kuulama Kuigi omaette küsimus on see, et palju söögist üldse mängijateni jõudis

        Kommentaar


          Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
          Kas siis Kalev ei saagi oma kodulehte kunagi korda? Juba teist aastat on mingi jura.Keegi ei kirjuta enam isegi toimunud mängudest,samuti ei saa kommenteerida.Pidevalt on mingid vanad andmed ja artiklid.Nagu selle hooaja mängude tulemustestki on näha,on vist kõigil motivatsiooni puudus ja minnalaskmis meeleolu.Sellise suhtumisega ei ole meistriliigas küll midagi teha.Kui isegi kodulehel ei viitsita natuke ennast esitada,promoda ja reklaamida siis on ikka midagi väga mäda.
          Aga võta asi ise ette siis.

          Kommentaar


            No,mis mina nüüd siia siis puutun.Ma olen lihtsalt asjahuviline ja tegelen rohkem oma asjadega.Eks nad peavad ikka ise mõtlema kuidas meistriliigas edukas olla ja edasi liikuda,ma sooviks neile lihtsalt edu ja õnne edasiseks!

            Kommentaar


              No nüüd laupäeval siis Kalevite kanged pojad,võtke ennast kokku ja näidake, et olete võimelised ikka vahest mängima ka! Edu Teile kõigile!

              Kommentaar


                mis siin ikka joosep - homme tuleb vihmakeep kaasa võtta, kui suurest duššist hakkab tonnide viisi vett tulema

                Kommentaar


                  Vooru Kalevlase rubriigi olete oma kodukalt juba ära kaotanud?

                  Kommentaar


                    Statkal jagatavas Kavas peaks ikka sellest juttu olema ;D . vähemalt iga kord on olnud alates esimesest voorust...

                    Kommentaar


                      Väga tubli tulemus.

                      Kommentaar


                        Peab ütlema, et Tiidu sissetoomine tõi mängu murrangu.
                        Ja muidugi mõjus ka see, et ma olin esimesel Kalevi mängul sel hooajal.
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Oi kui magus võit raisk .
                          Kohtunikud olid ka veits imelikud, aga 3 punkti olemas,
                          järgmine nädal näitame siis Kaljule =) .

                          Kommentaar


                            Aitüma, Kalev, tegite tabeli jälle huvitavamaks!

                            Kommentaar


                              mille eest ets kollase sai? Tõmbas särgi seljast peale väravat?
                              2002 FC EBS Team
                              2003 FC Nimeta
                              2004 FC Nimeta
                              2005 FC Nimeta
                              2006 Tallinn United FC
                              2007 Tallinn United FC

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
                                mille eest ets kollase sai? Tõmbas särgi seljast peale väravat?
                                Täpselt nii.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X