320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Ma usun, et 17 suudab ennast ka ise väljendada ning ei pea toetuma teie abile.
    Kui ma nüüd hästi järgi mõtlen, siis sina oled Kalju teemas see vennike kes päris tihti Kuno suuvoodrit mängib.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Kui ma nüüd hästi järgi mõtlen, siis sina oled Kalju teemas see vennike kes päris tihti Kuno suuvoodrit mängib.
      Ja sina oled vennike kes igaltpoolt midagi nokkimist leiab.
      I`m not scared of dying, I just dont want to

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Jah, tundsin puudutatuna, kuid siinkohal tundub et asi on rohkem selles, et see värav löödi Kaljule.
        hmm.. mulle, kui kõrvaltvaatajale, küll sellist muljet ei jäänud.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          kaua te viitsite joriseda aru ma ei saa
          rääkige parem palju pilet maksab homsele mängule ?

          Kommentaar


            40 krooni, õpilaspiletiga õpilasele ja pensionäridele 25 krooni. Kalevi veteranidele tasuta.

            Kommentaar


              aga soccerneti rookidele?
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Aga Soccerneti veteranidele?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  rein, soccerneti veteranid saavad tamburiinidega tulles tasuta sisse. Tamburiinid Kalevi poolt

                  Kommentaar


                    Ahjaa , et siis soovitan vaadata, kes kohtunik on ...

                    Suht lahe vend ikka, miks ta tagasi on ja miks ta esimene mäng Kalevi mäng on?
                    Loodame, et vend on muutunud selle ajaga ja homme midagi kohtuniku kaela ajada ei saa eksole D: .

                    Kommentaar


                      Flora kodukal olevas treenerite kommentaaris soovib Getulio juba kõigile head Jaanipäeva!!
                      Kohtunik Lattik on tagasi.Eks näis siis kuidas hakkama saab. Ta vilistas hiljuti Eesti-Taani U-19 mängu ,mille me võitsime .
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                        40 krooni, õpilaspiletiga õpilasele ja pensionäridele 25 krooni. Kalevi veteranidele tasuta.
                        Hmm ma võin vist küll veteraniks kvalifitseeruda

                        Kommentaar


                          Kahju,et ei saa ise kohale tulla aga soovin Kalevile head mänguõnne ja ilusat võitu!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                            Kahju,et ei saa ise kohale tulla aga soovin Kalevile head mänguõnne ja ilusat võitu!
                            Haha see on su 50 postitus. Raudselt mingi hea enne .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Haha see on su 50 postitus. Raudselt mingi hea enne .
                              väikesed arvutused näitavad, et Kalev on ühe võidu kaugusel 50 punktist kahe hooaja peale ..

                              Kommentaar


                                Sellised ümmargused ilusad numbrid võivad tõesti midagi head tähendada,ma vähemalt väga loodan!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X