320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sa ei tea milline ta väljagi näeb..jobu

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      sa ei tea milline ta väljagi näeb..jobu
      taku, pooled eesti teismelised pole oma iidoleid inglismaalt ega mujalt näinud ega näe ka, pigem on nad nendest sama kaugel kui mina kuust, kuid ikkagi jumaldatakse neid. Nii et 17-ne üle tunnen ma rõõmu, et ta fännab meie enda tulevikutegijaid. Ja Stüf jõuab veel kaugele.

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        sa ei tea milline ta väljagi näeb..jobu
        Ma ei saa aru, mis sind torgib? Kas inimene ei või rõõmu tunda kellegi värava üle? See, kas ta teab teda või mitte, pole sinu asi kommenteerida. Imelik inimene.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          kust tead, et ma inimene olen?


          stüfi vastu pole mul midagi, nõmme mait ja ets on kalevis kõige tegijamad vennad üldse... näitab seda, et madalamates liigades on küll meistriliiga tasemel vendi

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            NÕMME JK KALJU - JK TALLINNA KALEV 0:1 HETKESEIS

            Väravad: 16. Edwin Stüf

            we already love him!
            Mul ei ole Stüfi vastu miskit, väga asjalik jalgpallur on ning ma näen temas potensiaali, kuid see oli talle sel hooajal juba kolmas värav.

            Ei ole nagu märganud, et sa neid siin tähistanud oleksid. Jah, tundsin puudutatuna, kuid siinkohal tundub et asi on rohkem selles, et see värav löödi Kaljule.

            Ole hea kutt ning saa sellest Kalju vaenust üle! Jaa mul on ainult hea meel, kui ma kujutan seda endale ette.

            Kommentaar


              täpselt minu mõte, romario. tubli poiss oled

              Kommentaar


                Kaks head asja teevad kokku ühe suure hea asja, mis põete

                Kommentaar


                  Tokko TVMK tegi jälle terve mängu ära.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Ei ole nagu märganud, et sa neid siin tähistanud oleksid. Jah, tundsin puudutatuna, kuid siinkohal tundub et asi on rohkem selles, et see värav löödi Kaljule.
                    Iga viimne kui Eesti inimene peab Kalju fänn olema?!
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Minu arust suht pohhui nagu. VIhkad, keda tahad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                        Iga viimne kui Eesti inimene peab Kalju fänn olema?!
                        Ei pea, ja õnneks polegi.

                        Aga kas ma tulen foorumisse armatsema mingi suvalise vene russiga, kes Kuressaarele värava lõi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Ei pea, ja õnneks polegi.

                          Aga kas ma tulen foorumisse armatsema mingi suvalise vene russiga, kes Kuressaarele värava lõi?
                          tule. Ma arvan et 17-le pole sellest sooja ega külma
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                            tule. Ma arvan et 17-le pole sellest sooja ega külma
                            Nojah, sest vene russid meile ju ei löö

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                              tule. Ma arvan et 17-le pole sellest sooja ega külma
                              Ma usun, et 17 suudab ennast ka ise väljendada ning ei pea toetuma teie abile.

                              Samas meenutades mõningaid mälestusi, kus ma rõõmustasin Kuressaare kaotuste üle, siis 17 küll nii rahulik polnud, päris äksi täis oli

                              Aga aitab OT-st.

                              Kommentaar


                                Pilte eilsest mängust: http://www.flickr.com/photos/-cather...7604861021150/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X