320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu Vutimeestest aru sai, siis Kalevilegi mingit võõrjõudu tulemas, põnevaks läheb see teine pool hooajast. Stüf arvatavasti see pallur muidugi, kellele pakkumine tehtud.

    Kommentaar


      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
      Esiliiga mäng peeti II muruväljakul. Esimesel murul on ikka lindid lapitud kohtade ees.
      protokoll väidab vastupidist:
      kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljakul (Asula 4c)
      VALGA FC WARRIOR - TALLINNA FC FLORA II 3:0 (2:0)
      Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]

      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


      Kommentaar


        Algselt postitas Mällar Vaata postitust
        protokoll väidab vastupidist:
        kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljakul (Asula 4c)
        VALGA FC WARRIOR - TALLINNA FC FLORA II 3:0 (2:0)
        http://fcflora.ee/index.php?lang=est...98897cfca85026
        Protokoll võib väita mida iganes Lihtsalt asi selles, et olin kohal mängu oma silmaga vaatamas ja kinnitan, et tegemist oli TEISE muruväljakuga
        Samuti eilset Kalju treeningkohumist mängiti teisel murul, esimene muru endiselt mõnedest kohtadest lintidega piiratud, kust muru vahetati.
        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          No sel juhul on see Urmari järjekordne tegemata töö, kust mina pidin teadma et protokoll valetab

          Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


          Kommentaar


            Algselt postitas Mällar Vaata postitust
            No sel juhul on see Urmari järjekordne tegemata töö, kust mina pidin teadma et protokoll valetab
            Sa oled vist Marsi elanik.

            Aa ei, Tartust hoopis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mällar Vaata postitust
              No sel juhul on see Urmari järjekordne tegemata töö, kust mina pidin teadma et protokoll valetab
              No andesta, kui võid. Ma loodan, et sa valeinfo levitamise pärast kõvasti pihta ei saanud? Kui ikkagi said, siis ravi end terveks, niipalju, kui see võimalik on.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                No andesta, kui võid. Ma loodan, et sa valeinfo levitamise pärast kõvasti pihta ei saanud? Kui ikkagi said, siis ravi end terveks, niipalju, kui see võimalik on.
                Huvitav, kes siin ravi vajab?? Täiesti debiilne inimene oled, nii et ma oleks sinu asemel kuss !!!
                (Vabandan OT pärast)

                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                Kommentaar


                  Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                  Huvitav, kes siin ravi vajab?? Täiesti debiilne inimene oled, nii et ma oleks sinu asemel kuss !!!
                  (Vabandan OT pärast)
                  No kui nii valimatult kedagi süüdistada nagu sa enne tegid, siis mina kahtlustaks ka pigem Sinu vaimsetes võimetes. Ega Urmar siis neid protokolle kokku kirjuta - tema paneb need äärmisel juhul üles, kuid ka siin pole ju teada EJL/Flora töödejaotust, või on sul mingit olulist siseinfot?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Nagu näha, ravi ei õnnestunud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                      Huvitav, kes siin ravi vajab?? Täiesti debiilne inimene oled, nii et ma oleks sinu asemel kuss !!!
                      (Vabandan OT pärast)
                      kuhu iganes vaatad igal pool on üleval sm urmari personaalküsimus. ja paistab, et tollel kah tööülesanded nii eeskujulikult täidetud, et jõuab päevad läbi igale mölale samal tasemel vastata.

                      tee urmarile oma teema või postita teda puudutav saast kasvõi siia http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=3815 aga jätaks klubid sellest pasast puhtaks äkki?

                      Kommentaar


                        miks mäng Kalevi statal pole? jälle Tuleviku kodumäng?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Kalevi kodumäng, aga ju siis tantsijad rikkusid muru nii ära.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jorss Vaata postitust
                            kuhu iganes vaatad igal pool on üleval sm urmari personaalküsimus. ja paistab, et tollel kah tööülesanded nii eeskujulikult täidetud, et jõuab päevad läbi igale mölale samal tasemel vastata.

                            tee urmarile oma teema või postita teda puudutav saast kasvõi siia http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=3815 aga jätaks klubid sellest pasast puhtaks äkki?
                            Toetan....

                            Kommentaar


                              Kus Kalevil tõelised kaitsemängijad kadunud? Demutski, Kahr, Karpõtsev, Kuslap, Veber?

                              Tänane kaitse oli teist mängu järjest üpris nali. Praegusel juhul ollakse mänguliselt kehvad ning ka mänguväliselt on võlu kadunud. Fänne enam pole, ühesõnaga hakkab klubi TVMKd juba meenutama. Praegusel juhul loodan, et Kalev langeb.

                              Kommentaar


                                sellesmõttes olid ka täitsa TVMK moodi fännid olemas, kolm vene keelt rääkivat härrasmeest piilusid traadi vahelt ja jõid õlut või mingit muud sarnast jooki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X