320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

flora testib mustanahalist kaitsjat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    korvpall on üldse mingi naiste mäng. ei tasu seda foorumit selle sõnaga rüvetada

    Kommentaar


      #17
      krt. Need surinaamid on kõik ühed narkomaanid (nandromaanid). Mina arvan, et Flora ei peaks seda tegelast ostma, ükskõik, mis värvi ta ka oleks. Kuhu on jäänud Eesti jalgpalli arendamine, noortele eestlastele võimaluse andmine jms.? Ma saan aru, et Flora tahab hästi eurosarjades osaleda, kuid ei arva, et seepärast peaks veel neegreid kokku ostma, nagu seda teevad Eesti korvpalliklubid.

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by racist indrek

        mis te neid neegreid siia niiväga tahate? isegi kalevi korvpallimeeskond on neist loobunud, kuna nad ei viitsind ennast pingutada, ajasid põhiliselt ainult naisi taga.
        miks arvate et jalgpalluritega kuidagi teistmoodi on?
        häbi-häbi-häbi, sa tont oled puhas rassist
        kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

        Kommentaar


          #19
          Ma arvan, et Indrekul on õigus - TAHTMA me neid siia küll ei peaks. Iseasi on see, et äärmisel juhul võivad mõned meist nendega leppida, kuid ma ei saa aru, miks neid tahtma peaks.

          Kommentaar


            #20
            mind ei huvita tema nahavärm, olgu v6i indiaanlane, peaasi, et mängida oskab ja kui oskab, peaksime me teda TAHTMA
            kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

            Kommentaar


              #21
              kuradi iba te ajate mis Eesti noorte süsteemist saab juttu teha kui sellist asja pole kõik noored jalgpallurid on kusagil nurga taga ja kallavad viina kurgust alla... kui mõni Eesti klubi kuhugi jõuaks siis oleks Eesti noortel ka suurem tahtmine trenni teha ,sest siis on neil võimalus kuhug jõuda

              Ja rassistid olete te ikka küll... midagi pole teha

              Aga mis see nandrolooni värk temasse puutub... ei saa aru miks selline jutt siin

              Ja kurat mis te sellest nandroloonist koguaeg jahute andnud see neile midagi juurde mina arvan et asi oligi nii nagu mängijad ütlesid... mingist ravimist
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                #22
                rassism

                Vot, kordki olen eestieestiga nõus.Mis kuradi rassistliku mula te siin ajate.
                Kui mees mängida oskab, milles siis küsimus.Ja see Flora ja TVMK fännide asi-rassistlike fänne on ju igal pool maailmas, niiet Eesti pole selles suhtes mingi erand.Ka Lilian Thuram, Marcel Desailly on mustanahalised, on nad kohe sellepärast siis halvad mängijad või? Vaevalt.

                Artur

                Kommentaar


                  #23
                  yldiselt on nii, et if you're good enough, you're old enough. siinkohal modifitseeriks seda et if you're good enough, you're white enough siinsetele kriitikutele. kui mees mängida oskab, siis mina kyll probleemi ei näe. iseasi, kui mees esimest korda seda nahkkera näeks.
                  s**t happens

                  Kommentaar


                    #24
                    neeger floras

                    Kindlasti toob see neeger kogu oma suguvõsa Surinamist Eestisse ja siis 10 aasta pärast moodustub eesti elanikkonnast pool surinaamlased.Siis nad tahavad,et teiseks riigi keeleks oleks surinami keel jne.

                    Ma ei ole rassist!

                    Kommentaar


                      #25
                      Mitte ainult mustanahalistest

                      Lugesin siin erinevaid arvamusi ja ka niisama loba.Tegelikult tahaksin ennustada,et paari aasta päras kubiseb Eesti liiga võõrmängijatest ja see on ainult tervitatav. Miks? Aga sel lihtsal põhjusel,et nad tugevdavad klubisid,liiga muutub atraktiivsemaks,publik hakkab rohkem käima,meistrivõstluste tase tõuseb.Vaadake kas või Soome liigat praegu ja viis aastat tagasi igas klubis on paar kolm leegionäri.Ning Soome noorte tase aina paraneb.Said äsja U-17 finaalturniirile. KOMMENTEERIGE!
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #26
                        Jah!

                        Ka minu arvates on see tore ,kui Eestis võõrmängjad mängivad.Sellega kaasneb kindlasti estlaste areng.Peavad ju teised tõestama,et leeginärid pole neist paremad.Teisalt Levadias vist mingid ukrainlased mängivad ja pole see mingit edasi minekut andnud.Pigem vastu pidi.Kolmandaks siin võivad olla mängus Pohlaku enda huvid.Töötab mehega natuke ja siis müüb kallimalt maha.Seda on ta ennemgi teinud(Johansson).

                        Samas olen 99,99% kindel ,et kui neeger mängima hakkab siis rassistlikud hüüdlaused ei ole mitte harvad nähtused.Ja mõelge ise kas teile meeldiks kuskil mängida kus teid sõimatakse neegriks.

                        Mulle ei ole neegrite vastu midagi,aga elagu seal edasi kus nende koht on(Aafrikas).Eelpool kirjutatud ei kehti jalgpallurite kohta.
                        Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by martin007

                          Kindlasti toob see neeger kogu oma suguvõsa Surinamist Eestisse ja siis 10 aasta pärast moodustub eesti elanikkonnast pool surinaamlased.Siis nad tahavad,et teiseks riigi keeleks oleks surinami keel jne.

                          Ma ei ole rassist!
                          kui sa pole rassist siis oled lihtsalt loll

                          esiteks pole surinamil oma keelt. kuna tegemist on endise hollandi kolooniaga on seal riigikeeleks arvatavsti hollandi keel.

                          ja teiseks kus kohas asub sinu arust surinam. mis maailmajaos?

                          Kommentaar


                            #28
                            Martin007 - ega Sa oma juttu ometi tõsiselt ei mõelnud?

                            Kommentaar


                              #29
                              Kuulge inimesed te panete oma jutuga , et toob Aafrikast kogu suguvõsa kaasa täiesti mööda. Surinam asub Lõuna Ameerikas , Brasiiliast põhja pool (Brasiilia külje all)

                              4 pl ja 57 ip
                              Pärtel Tomberg

                              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                              http://www.isepankur.ee
                              info@isepankur.ee

                              Kommentaar


                                #30
                                Tänastest uudistest võib nii aru saada, et Flora valmistub Piiroja ja/või Stepanovi müügiks (sellepärast neil Surinami meest vaja ongi). Keegi teab, kes võiksid nende kosilades olla?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X