320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

flora testib mustanahalist kaitsjat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Ma ei tea mis teil viga inimesed küll on aga mina olen siin nii mõnegi inimesega ühel arvamusel, et Eestis saab olema võõramalasest pallureid rohkem, kui praegu. Ja eriti tahan öelda seda, et ärge solvake teisi klubisid ja kaas kasutajaid siin Foorumis, see kõik on mõttetus ning sellega tõestate, et te ise olete ka ühed suured mõttetused.
    Ray Frankel ei ole neeger ta on lihtsalt musta nahaline ning kõigile teistel teadmiseks ei pruugi ta Florasse ültsegi saada, sest otsustavaks jääb siiski tema palk.
    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

    http://runplus.wordpress.com

    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

    Kommentaar


      #32
      Ray Frankel ei ole neeger ta on lihtsalt musta nahaline
      Kuigi minul pole tema vastu midagi, siis loogika ütleb ikkagi seda - mustanahaline=negriidide rassi esindaja=neeger.

      Muidu olen päris rahul, et selline säga Eestisse tuleks mängima. Eriti oleks hea kui nii Piiroja kui ka Stepanov ära müüdaks (osteti juba varem ju Pruss ning Rähn tilpneb ka kuskil).
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #33
        Mul ei ole endal ka selle vastu midagi, kuid nagu ütlesin siin jääb otsutama see kuidas pohlak ja Ray Frankel ning Feyenoord oma vahel kaubale saavad, sest hetkel saab ta ju palka kohutavalt palju (750 000 kuldnat ligi 5,5 miljonit krooni). Kuid ta ise on nõus kui saab siin oma vana juhendaja Pijpersi käe all olla paar aastat.


        Kuigi minul pole tema vastu midagi, siis loogika ütleb ikkagi seda - mustanahaline=negriidide rassi esindaja=neeger.
        Ma siiski pooldan kui inimesed on vähe viisakamad, mitte nii (tsenseeritud) rassistid. Võiks siiski olla väheke tagasihoidlikumad, sest te ei taha ju kui teid endid nimetataks "neegriteks" ja seda meelega solvates.
        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

        http://runplus.wordpress.com

        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

        Kommentaar


          #34
          Orginally posted by heikireb

          Mul ei ole endal ka selle vastu midagi, kuid nagu ütlesin siin jääb otsutama see kuidas pohlak ja Ray Frankel ning Feyenoord oma vahel kaubale saavad, sest hetkel saab ta ju palka kohutavalt palju (750 000 kuldnat ligi 5,5 miljonit krooni). Kuid ta ise on nõus kui saab siin oma vana juhendaja Pijpersi käe all olla paar aastat.


          Kuigi minul pole tema vastu midagi, siis loogika ütleb ikkagi seda - mustanahaline=negriidide rassi esindaja=neeger.
          Ma siiski pooldan kui inimesed on vähe viisakamad, mitte nii (tsenseeritud) rassistid. Võiks siiski olla väheke tagasihoidlikumad, sest te ei taha ju kui teid endid nimetataks "neegriteks" ja seda meelega solvates.
          sõna neeger on tulnud ladina keelsest nimest niger mis tähenda must.Seega pole sõna neeger mingi sõimusõna.Muidu peaks inglis keelne sõna black ka olema.
          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

          Kommentaar


            #35
            Ma arvan, et selle üle, kas neeger võib öelda või mitte, pole mõtet vaielda. Muidugi võib! Teine võimalus oleks öelda "must", aga see tähendab eesti keeles teatavasti ka räpast. Nii et eesti neegrid peaksid endale selgeks tegema, et "neeger" ei ole sõimusõna.

            Iseasi on muidugi see, mis suhtumisega seda öeldakse.

            Kommentaar


              #36
              see kõik võib olla küll veidi ülepingutatud, kuid see on minu arvamus, mida mul on õigus avaldada:

              1. ärge minge selle kõigega nii kaugele, see, et ta tuleb, ei ole veel sugugi kindel, ja kui ta tuleb, siis mitte sigima ja meie \"suurepärast/suursugust\" rikkuma, vaid siiski jalgpalli mängima ja karjääri edendama(kuigi feyenoordist florasse minemine pole just eriline käik edenemise poole), sama lugu( enese harimine) on ka tartu mustanahaliste üliõpilastega, kuid see on teine teema.

              2.veel ei tasu muretseda selle koondise pärast, sest kui asi nii ruttu ja kergelt käiks, oleks kõigil floora venelastel 2-kordne eesti kodakondsus juba. kuigi samas ei teeks selline lisa koondisele halba, kõik oleneb franklini soovist.

              3. juhul, kui ta tuleb, siis jääb siiski põhiliseks, et ei hakkaks mittemingisugune rassism, mõnitamine, kuna kui tekitada endale selline maine, ei julge enam ükski välismaalane siia mängima tulla(must või valge). see käib ka levadia ja muude suht venekeelsete klubide fännide kohta, kuna nendegi lemmikud(ja nad ise ) on ju (algupäraselt) välismaalt pärit.
              sama kehtib ka kõigi mitte jalgpalliga seotud eestlaste kohta, kes kipuvad siiski olema musta rassi vastu (mis on minu arvates tingitud kogemuste puudumisest(teiste rassidega) ja harimatusest, kuid ka venelaste tõttu )
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                #37
                Ma sain aru küll, mis te siin mulle seletada üriatatte aga võibolla, siiski lõppetaks selle teema ja läheks algse teema juurde tagasi, milleks oli: flora testib mustanahalist kaitsjat.
                "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                http://runplus.wordpress.com

                "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                Kommentaar


                  #38
                  NO T*RA MEHED MA OLEN TEIS PETTUNUD ! Wittu kyll, arutate, kas ta on nyyd neeger v6i mustanahaline. T2iesti pohhui ei ole vä? Loeb tema isiksus ja mäguoskus ! Nüüd ma r22gin teile paar s6na sellest \"neegrist\" . Mees on normaalse iseloomuga ja ta pole isekas. Ta on päris lahe tyyp minu andmetel ja ei ole ennasttäis staar. Niipalju kui ma temast tean, on k6ik positiivne. Kellle ei meeldinud Raio \"imetehnika\" ja pallikontroll, on see mees 6nnistus taevast. Tehnika on tal väga hea v6i isegi eeskujulik . MA TEAN seda. Ja ta ei hakka m6ttetult palle ette peksma, kui vastased pole tal ligidalgi. Söödmang floras paraneb tunduvalt, kui ta tuleb, kuna Piiroja raiskas oma mehi vastastele pikka lüües.
                  Lootused on kõrgel !
                  kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                  Kommentaar


                    #39
                    miks peab üldse olema see topic "flora testib mustanahalist kaitsjat" olex ju võinud lihtsalt olla "flora testib kaitsjat" miks alatitumedate kohta midagi ütlema peab kui flora testis seda valget rootslast siis miks kusagil ei olnud "flora testib valget kaitsjat" parem jätke üldse rass mainimata pole mõtet kõike arutada ja kui vaidlete selle üle mida tema kohta öelda siis öelge inimene
                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      #40
                      Orginally posted by heikireb

                      Mul ei ole endal ka selle vastu midagi, kuid nagu ütlesin siin jääb otsutama see kuidas pohlak ja Ray Frankel ning Feyenoord oma vahel kaubale saavad, sest hetkel saab ta ju palka kohutavalt palju (750 000 kuldnat ligi 5,5 miljonit krooni). Kuid ta ise on nõus kui saab siin oma vana juhendaja Pijpersi käe all olla paar aastat.

                      ta ei saa veel sellist hirmsuurt palka nagu sa mainid. kui kuna tal ei ole hollandi passi siis läheb ta hollandis arvesse välismaalasena ja seetõttu peab talle alates teatud eluaastast (20 vist) seda 750,000 kuldna suurust palka maksma hakkama.

                      kuid kuna ilmselt feyenoordi arvates ei ole ta nii hea mängja või mis iganes siis ollakse nõus ta ära müüma.

                      ja muideks pohlak ütles ka ise seda et frankelist saaks flora suurim palga-saaja.

                      Kommentaar


                        #41
                        jah eston sul on õige informatsioon
                        eile oli tast natuke postimehes juttu
                        aga palkadest rääkides saab võibolla beckhamist esimene mängija kes hakkab nädalas teenima 2 miljonit eesti krooni
                        minu arvates on need summad üle pea kerkinud
                        või nagu kannisalu ütleb astronoomilised
                        jürgen
                        Jalgpallihaigla liige NR. 69

                        Kommentaar


                          #42
                          Orginally posted by gaskoff

                          Ma arvan, et selle üle, kas neeger võib öelda või mitte, pole mõtet vaielda. Muidugi võib! Teine võimalus oleks öelda "must", aga see tähendab eesti keeles teatavasti ka räpast. Nii et eesti neegrid peaksid endale selgeks tegema, et "neeger" ei ole sõimusõna.

                          Iseasi on muidugi see, mis suhtumisega seda öeldakse.
                          Veel antuke sel teemal - ärme ütle ei neeger, ega must, vaid nii, nagu Ameerika kohus otsustas - Visible Minority e nähtav vähemus Flora testib nähtav vähemuslikku kaitsjat
                          Jube Tige Kala

                          Kommentaar


                            #43
                            krt nahav2rv mis siia puutub....p6hiline nagu see et ta h2sti m2ngix...krt kyll

                            Kommentaar


                              #44
                              Tegelikult on parim pöördumise vorm (kui mees siin juba mõnda aega olnud on) Afro-Eestlane.

                              Selle sõnavormi peale tuli üks mu neegreid põlgav tuttav.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #45
                                Orginally posted by Martin

                                Tegelikult on parim pöördumise vorm (kui mees siin juba mõnda aega olnud on) Afro-Eestlane.

                                Selle sõnavormi peale tuli üks mu neegreid põlgav tuttav.
                                Martin, sa oled nii naljakas ja originaalne!!!
                                Täpselt nagu üks TÜ ajakirjandustudeng olema peabki...
                                BE KIND TO QUEERS!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X