320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

KUHU JÄID FÄNNID?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Ma tean ise ka, et kodus olev mäng on meile kõigile tähtsam ning olen isegi kohal, sest anntakse üle ju karikas. Võib saada ka otsustavateks teise ja kolmanda koha omanikud.
    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

    http://runplus.wordpress.com

    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

    Kommentaar


      #17
      Tulge jah kõik Kohtla-Järvele, siis näete, kuidas Lootus Eesti meistrit lüpsab.

      jään ootama...
      Ja kindlasti "me usume", et Lootus võidab. Heagi kui tal õnnestub meistriliigas püsima jääda. Ja selle jaoks on tal vaja vähemalt kahte võitu, millega ta hakkama ei saa.
      "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

      http://runplus.wordpress.com

      "Fitness is a battle, welcome to the front line"

      Kommentaar


        #18
        ja kui 4 novembril ei ole lillekülas või kus see mäng toimub vähemalt 3000 flora fänni ja te staadionile peale lõpuvilet ei jookse siis Floral fänne ei ole
        Pärtel Tomberg

        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
        http://www.isepankur.ee
        info@isepankur.ee

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by heikireb

          Heagi kui tal õnnestub meistriliigas püsima jääda. Ja selle jaoks on tal vaja vähemalt kahte võitu, millega ta hakkama ei saa.
          Ei tea miks Lootusel kahte võitu vaja on? Kas sa arvad, et Lootus ei ole Esiliiga teisest üle või? Mina arvan, et Lootus jääb kindlalt Meistriliigasse püsima.

          Kommentaar


            #20
            Kas Floral on f2nne???

            Kommentaar


              #21
              aru pole nagu saada
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                #22
                kuule eestieest - flooral olid juba siis fännid kui sa veel püsti kusedagi ei osanud

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by eestieest

                  ja kui 4 novembril ei ole lillekülas või kus see mäng toimub vähemalt 3000 flora fänni ja te staadionile peale lõpuvilet ei jookse siis Floral fänne ei ole
                  Kle eestieest, kas sa tõesti nii napakas oled vä. Saad sa ise ka aru mida sa siia postid. Kui 3000 fora fänni staadionile ei jookse, siis floral pole fänne???

                  See, et Tulevikuga mängul nii vähe flora toetajaid oli, oli muidugi kurb - seda enam et ilm polnud üldsegi nii halb nagu siin räägitakse - üle 10 kraadi ja vihma ei sadanud. Tsipa tibutas ehk. Nii et see pole vabandus.

                  Kommentaar


                    #24
                    kui ei ole vahemalt 3000 flora fanni seal siis on floral alla 3000 fanni

                    Kommentaar


                      #25
                      Floral ON fänne, selle peale võin ma noku pakule panna. Ise olen ka Flora fänn (peale Sunderland AFC ja Celtic`ut).
                      Oleks lootnud muidugi rohkem inimesi, aga.........nojah- mina, Rootsi Kunn, 13, Päts, Erxx, Joosep ja 1 minu kursavend- suhteliselt masendav.
                      Nii tähtis mäng ja kedagi polnud kohal?!!?
                      Eks igaüks ise teab..........
                      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                      Kommentaar


                        #26
                        MA LOODAN ET KUI PÜHAPÄEVAL ON AMETLIK LÖPUPAUK SIIS ON KÖIK SEE MEES PLATSIL.
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by kojamees

                          MA LOODAN ET KUI PÜHAPÄEVAL ON AMETLIK LÖPUPAUK SIIS ON KÖIK SEE MEES PLATSIL.
                          Äkki on see lõpupauk ikkagi laupäeval?
                          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                          Kommentaar


                            #28
                            Kuule eestieest ma panen su kotti kui sa vanematega haukumist ei lõpeta.!!!!
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #29


                              [quote]Orginally posted by heikireb

                              Aga selle mängu juurde minnes oli ainuke hea asi Tulevikul väravavaht, kes ei eksinud pea kordagi. Koguaeg tuli õigeaegselt välja ja riskis ning sai sellega väga hästi hakkama. Mingid noored tüdrukud karjusid koguaeg FCF'i erinevate mängijate nimesid oma meele järgi.



                              1) Paða on tõesti väga hea, seda sai juba kunagi vv topikus öeldud.
                              Ega`s ta ilmaasjata eesti teine ole kui parasjagu Poomike jälle audis on..

                              2) Plikad jälle?? Nüüd on siis ka teised tunnistajad lisax minu silmadele, seekord ma ise magasin maha, võibolla olin teisel pool kes teab..
                              Einoh aga mix siis kasu põlnd ja Teedu jalad seekord nõrgax ei läind Olex ehk meie poistel rohkem lootust olnd..
                              Aga pyhaba mängisid nad tunduvalt paremini! Ryndasid ja puha , ainult väike eksitus & paanika ja olidki võidupunktid lännu Vaadake veel koosseisu: Sirel ründes!! kaitses Pärnpuu, algkoosseisus Tölpa & Vahur! No c`mon sellise koosseisuga - ülihea tulemus!!
                              tulevik ruulib

                              Kommentaar


                                #30
                                Orginally posted by ROOTSI KUNN

                                Koja! jutt jumala õige. Ausalt öeldes ajab mõne mehe lalin öökima küll(muud ei osatagi kui et POHLAK nii ja FCF naa). Eks neid mullikeste laskjaid on ennegi nähtud. TEGIJAD käivad ikka statal ,naudingut saamas.
                                No mis sulle ässale seal ikka naudingut annab, Teet Allas või? Jube on lihtsalt Flora mänge vaadata.

                                Täna oleks Stepanov pidanud punase saama.


                                See selleks. Mis siis nüüd nii ägedat on? Flora on meister - suur suur asi. Järjepidevalt teistele klubidele näkku nikkudes on muud tulemust raske oodatagi.
                                i don\\\'t want cos i just get

                                Kommentaar

                                Working...
                                X