320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

KUHU JÄID FÄNNID?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    On tunda ,on küll ,väikest jõuetust ja kahjurõõmu ,selles MRH postituses. Ah ,et mis naudingut ma saan ,staadionil käies? Vastasid ju ise sellele küsimusele aga ajuinvaliididele võin ka selgitada. Kui FCF pidevalt kõigile lutti annab ja kõik pealekauba seda mõnuga võtavad ,siis see meeldib FCF-i fännidele väga. No küll on ikka jama,et Stepanov punast kaarti ei saanud ,ilmselt läks kohtunikul kaardipakk segamini või said kaardid otsa. KOERAD HAUGUVAD AGA KARAVAN LÄHEB IKKA EDASI.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #32
      See loi lihtsalt kingitusTVMK-le.Neil oli seda punkti vaja mitte Florale.Ja ka kingituste üleandmisel tuleb kohal käia.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #33
        Suhteliselt raske on mänge vaatama tulla, et staadionile jõuda tuleb umbes 5 asjaga sõita ja pärast tagasi ka.

        Kommentaar


          #34
          Kallis ROOTSI KUNN,

          Sa oled nii mõttetu mees, et kahju lihtsalt hakkab. See sinu FCF annab mõnikord kellelegi lutti küll, aga praeguse poliitika juures on teist tulemust raske oodatagi. Ehk siis sellisest luttiandmisest ei tohiks tõelist rõõmu tunda. Ja on ülimalt vale, et Flora särgis mängivad allpool igasugust kriitikat pallimehed minu kodumaa koondist oma kohalolekuga rüvetavad. Koerad võivad haukuda küll, aga igavesti su karavan niimoodi edasi minna ei saa.

          Lisaks ei andnud FCF see hooaeg kordagi TVMK-le lutti, küll sai aga ise.
          i don\\\'t want cos i just get

          Kommentaar


            #35
            Orginally posted by kojamees

            See loi lihtsalt kingitusTVMK-le.Neil oli seda punkti vaja mitte Florale.Ja ka kingituste üleandmisel tuleb kohal käia.
            Pohlak lubas ju 3 punkti võtta. FCF õnn, et TVMK nende plaanitud pidustusi ära ei rikkunud.

            Kommentaar


              #36
              paar küsimust MRH-le: 1)Miks siis Pohlak eelneval kahel aastal nn "poliitikat" ei kasutanud?
              2)Kas siis meistriks tulnud meekonnast ei tohigi kedagi koondisse kutsuda?
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                #37
                ahjaa, minugi poolt 1 kysimus...

                kas herr MRH on teadlik sellisest huvitavast t6siasjast, et tema kodumaa koondise fännkonna aktiivsema osa moodustavad just rootsi kunni sarnased \"m6ttetud mehed\" ja ylejäänud pyydlevad sinnapoole?...

                aiFo.pyydleb täiuslikkusele...

                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  #38
                  Tänan sind aifo,kuna paljudejaox oleme töesti "möttetud mehed".Ikkagi parem tunne kui kaheksa aastat tagasi mil me tundusime "mötetud mehed" nii oma elukaaslastele kui ka tuttavatele.Koos jalgpalli töusuga on suhtumine meisse muutunud ja kui möned noored meid ikka veel"möttetuteks" peavad ,siis.. .Tahaks teada mida elutargad kaheksa aastat tagasi fännasid."Pampersit" vöi "Liberot".?!?
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #39
                    Las teritab natuke hambaid ,mõtlen MRH-d. Alustuseks võiks nagu julguse kokku võtta ja öelda ,millise klubi fänn ta üldse on. Ei ole nagu siiani aru saanud. Kui ,keegi tahab siin mingit anonüümset jura ajada ,sel igihaljal FCF -i teemal,siis ma lihtsalt ei viitsi nende ,pubekatega foorumis vaielda.Tulgu kõik ükskord statal juurde,siis räägime. Näit. Kasahhi mängu järgselt. Sel teemal siin rohkem sõna ei võta( mina).
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #40
                      1) Kallis Mayhem - mõtle aasta või kaks tagasi. Kes valitses koduliigat? Aga kes moodustas koondise?

                      2) Kallis kojamees - sa saad vist valesti aru. Vale ei ole jalgpalli fännamine, olen isegi mitmeid kordi olnud üks pealtvaataja umbes neljakümnest (koos isaga kaks ), vale on see, et keegi peale Flora meeste rv tasemel võimalust ei saa. 'Elutark' käis Sloveenia mängul ja 1993 juba regulaarselt Kadriorus ning ka Kalevis.

                      3) Kallis ROOTSI KUNN, ma tõesti ei tea kui vana sa ise oled (tundub umbes 17 kusjuures), aga kui sa leiad et praegune situatsioon täiesti ok on, siis ei mul sulle ka pärast Kasahhi mängu sittagi öelda.
                      i don\\\'t want cos i just get

                      Kommentaar


                        #41
                        MRH: Mis see koondise moodustamine siia puutub? Küsimus oli ju selles, et miks Flora sellel aastal meistriks tuli. Ma sain aru, et "näkku nikkumise" all mõtlesid sa tüüpilise Flora-vastasena a' la "Pohlak mõjutab kohtunikke jne."
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          #42
                          njaaa... see teema haakub:

                          http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=416
                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar

                          Working...
                          X