320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks ei ole publikut Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõm17 Vaata postitust
    Kui palju siis neid vaatajaid oli? mina pole seda lehte näind ja äkki te valgustate mind, tänan. ja om kursakaaslastele tegin ma küll mängu toimumise teatavaks, ja messengeris ka reklaamin pidevalt mänge või toon skoore välja (küll Kalevi omi, aga ikkagi)


    19 000 vaatajat Flora-Levadia mängule

    Võrdluseks:
    329 000 - Torino OM naiste 30 km k
    254 000 - jalgapalli MM finaal Itaalia-Prantsusmaa
    216 000 - vormel 1 Malaisia GP
    131 000 - kergejõustiku EM Göteborgis
    Y R A

    Kommentaar


      kui 19 000 pealtvaatajat siis pooled neist peaksid kahjuks mängu väljaku kõrvalt kuulama või siis suurelt ekraanilt vaatama

      Kommentaar


        Algselt postitas whitewater Vaata postitust
        kui 19 000 pealtvaatajat siis pooled neist peaksid kahjuks mängu väljaku kõrvalt kuulama või siis suurelt ekraanilt vaatama
        Jutt käib sellest kui plaju teleülekannet vaadati ehk siis 19 000 telekavaatajat.
        Y R A

        Kommentaar


          No see ju näitab ehetasti mugavust. Staadionil käik ei ole põnevam kui kodus vaatamine, aga see tuleb just põnevaks teha. Koondisemängul on see juba olemas tänu heale korraldusele. Nüüd oleks seda vaja ka liigamängudele. Palju muidu teiste pallimängude vaatajate suurus on umbes? Äkki keegi oskab öelda?

          Kommentaar


            see ei naita miskit muud kui eestlase laiskust ja muidugi nende inimeste, kes peaksid propageerima eesti jalgpalli, ebakompetentsust ja saamatust.
            muide mismoodi need vaatajaarvud saadakse? nagu turu-uuringute susteemil a la et kasutatakse mingit valimit? oiget vastust ikka ju ei saa
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Kas see on siis umbes nii et need kelle teleka küljes emori mõõdikut pole neil pole mõtet vaadata sest nad reitingut niikuinii ei mõjuta?
              The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
              If you're good at something, never do it for free - See above.
              I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

              Kommentaar


                traditsioonid või õigemini selle puudumine on sellise ilmingu nimi. Krt huvi ei saa tekkida tühja koha pealt. Meil siin on vutti taotud juba üle 80-ne aasta ja mängule tuleb 300-400 inimest(KOhila alevis elanikke 3k), kui natukenegi reklaami teha. Ei saa sundida poolikuid põlvkondi midagi tegema, mis neid ei koti. Samamoodi nagu areneb aastalt-aastasse vutindus, tuleb järgi ka fänlus jne. Kui klubi on eksisteerinud kuskil 5-aastat ja iga aasta nägu muudab, siis ei saagi midagi kinnistuda. Ja need klubid, kes on olnud juba pikemalt orbiidil, kuid kurdavad fännide vähesuse üle on lõhkise küna ees, kuna Eestis on jalgpalliklubindus senini veel orienteeritud mängijatele, mitte sellele ümbritsevale(ala fännid), esiteks tuleb süsteem käima saada ja siis saad mida lähikondlasele pakkuda.
                Kannatust sõbrad.

                Kommentaar


                  tegelikult saab kogu probleemi taandada väikesele rahvaarvule - peale Tallinna ja Tartu eestis ju õieti linnu ei olegi. Mis publikut sa tahad mingitest 5000 elanikuga linnakestest, kus enamik inimei on veel pealegi jalkavabal ajal sirgunud.
                  Aga muidugi klubid peaksid rohkem tähelepanu fännidele suunama - see on õige

                  Kommentaar


                    See viimane vabandus et meil nii vähe raffast ei ole nüüd küll määrav. Sest ega Tallinnas ja Tartus ei käi ju ka massid mängu vaatamas. Protsentuaalselt vb ka absoluutselt võib ikka mõnes kolkas vaatajaid rohkem olla kui näiteks tallinnas toimuval esiliiga mängul... Esiliigat vaatavad üldse ikka väga vähesed inimesed.
                    JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

                    Kommentaar


                      homne mäng levadia - flora toimub näiteks kell 16:00, no kes sellel ajal seda vaatama saab minna? aga tahaks rsk.. saan aru, et see on põhjustatud valguse puudumisega hilisemal ajal.. aga võiks ikkagi hiljem olla
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Üldiselt ma ei tea kas see 19000 on suur arv või väike, sest võrrelda neid mingi Olümpia mängude või MMidega on mõtetu aga näiteks mina kes ma tegelen iga nädal jalgpalliga nii palju ja lisaks veel ka tavaliselt nädalavahetustel, siis ma tõesti ei jõua füüsiliselt ja moraalselt sinna staadionile mängu vaatama ning kodus oli väga mugav seda mängu vaadata....ja minu arust sinna staadionile ei saagi seda rahvast kunagi kui ei toimu teleülekandeid....... kui toimuvad stabiilsed ülekanded või siis vähemalt kokkuvõttedki ainult siis saab tekkida keskmisel inimesel huvi asja vastu....ja eriti just noortel, kes näiteks ise käivad trennis kuid meistriliiga mängude kohta pole neil õrna aimugi..... kui nad näevad iga nädal mingit mängu siis tekib ka neil huvi mõne meeskonna või kasvõi konkreetse mängija vastu keda nad tahaksid staadionil ise näha...... näiteks korvpalli vaatasin ma kunagi ainult telekast aga tekkis poolehoid ühe klubi vastu ja nüüd käingi küllaltki tihti mänge vaatamas...... ja asi millega korvpall kindlasti jalgpallilt vaatajaid ära võtab on show mis toimub ennem mängu näiteks mängijate tutvustamisel ja vaheaegadel.....see on asi juba mille pealt õppida....... igatahes mina pooldan igati teleülekandeid...ma usun et see tooks inimesi staadionile.....aga muidugi kas see realselt töötaks on teine asi......
                        fc pohmell

                        Kommentaar


                          Väga loodan et Valga langeb välja meistriliigast, sest Valga kodumängudel on ikka VÄGA masendavad publikunumbrid.
                          Igas kolkas käib ka rohkem rahvast.
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                            Väga loodan et Valga langeb välja meistriliigast, sest Valga kodumängudel on ikka VÄGA masendavad publikunumbrid.
                            Igas kolkas käib ka rohkem rahvast.
                            ML-sse tõenäoliselt tõusva FC Kuressaare mängudel käib märksa rohkem publikut?

                            Vastan ise. Mõlema meeskonna kodumängudel käivad meeletud publikuhordid:

                            Kuressaares 37(eelmisel hooajal ML-s mängides külastas Kuressaare meeskonna kodumänge 60 silmapaari)
                            Valgas 39

                            Meeletu!!!
                            Last edited by PraS; 17.10.06, 15:22.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              ML-sse tõenäoliselt tõusva FC Kuressaare mängudel käib märksa rohkem publikut?

                              Vastan ise. Mõlema meeskonna kodumängudel käivad meeletud publikuhordid:

                              Kuressaares 37(eelmisel hooajal ML-s mängides külastas Kuressaare meeskonna kodumänge 60 silmapaari)
                              Valgas 39

                              Meeletu!!!
                              Kurat jõudsid ette, tahtsin mainida seda, et vaataksid eelmise aasta numbreid, mil mängisime Meistriliigas. Ma siiski arvan, et näiteks Viljandi Tulevik toob Kuressaare linnastaadionile märksa rohkem rahvast kui FC Elva. Niiet.

                              Kommentaar


                                Täna kindlustas FC Olulu 12.aastase vaheaja järel endale taas Veikkausliiga koha ja seda mängu jälgis 4700 pealtvaatajat.!!!!!
                                See on isegi Soome kohta väga kõva sõna,seda enam ,et Esiliiga klubi.

                                Ei tea ,ei tea tihti hakkad mõtlema ,et eesti inimene on mingi mutant ,keda miski ei huvita.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X