320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks ei ole publikut Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õige jutt.

    Kommentaar


      Muidu mirkoga nõus, aga see, et vastastele väga leebed laulud...sellega ei ole nõus. Vastasel tuleb motivatsioon maha võtta mitte laulda talle stiilis "loodame, et sa nüüd ei solvu ja ikka hästi edasi mängid".

      Kommentaar


        Minu arvates on üks suur viga see, et telekas seda näitab.

        Kommentaar


          No ma ei ütleks et need leebed laulud vastaseid külmaks jätaks:P
          Neis pole jah ühtki roppu sõna, aga sisu on väga terav ja vastaste satsi pole ilmselt kuigi õnnelik nende lugude üle. Eesti keel on ilus keel ja selle seast leiab pääääris häid asju, mida jalgpallilahingutesse integreerida
          Ehk on uuel hooajal väiksel karikal võimalik teil neid kuulda kui Tlnas mängime. Senimaani on väiksel karikal Tlna piirkonna mängudel meie fänniarmee olnud 3-10/20x ülekaalus võrreldes "koduvõistkondadega" ja päris lust on neid kuulata

          Kommentaar


            Olen samuti -mirko- jutuga päri ja kiidan Welco kutte, et viitsivad fännidega rikastada ka madalamate liigade mänge
            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
              Minu arvates on üks suur viga see, et telekas seda näitab.
              Võta kokku ennast. See on ainuõige samm, telekast näitamine pigem suurendab huvi toimuva vastu. See paneb inimese mõtlema, et oh, lahe oleks ka kohale minna. Ega jama ju telekast ei näidata. Sinu mõtlemine on see, et tänu sellele kõik vaatavad kodust. Kahtlen sügavalt

              Kommentaar


                Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                Ega jama ju telekast ei näidata.
                Sorry OT, aga selle väite üle võib küll pikalt vaielda

                Kommentaar


                  Liigajalgpalli näitamine TV-s on igale natukenegi end jalgpalliriigiks pidavale maale niivõrd loomulik samm, et selle mõtekuse üle on küll kohatu vaielda.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    Sorry OT, aga selle väite üle võib küll pikalt vaielda
                    Said aru küll, mida ma mõtlesin . Ja kindlasti võib

                    Kommentaar


                      meil käis B2 liigamängu vaatamas u. 100 inimest ,

                      Kommentaar


                        Vanemad käisid vaatamas jah.

                        Kommentaar


                          Vanemad ei ole siis publik v? Ära parem targuta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raoy Vaata postitust
                            Vanemad ei ole siis publik v? Ära parem targuta.
                            Hehe, tore kui käiakse mudilasi vaatamas, ega see midagi halba ei tähendanud.

                            Kommentaar


                              Omal ajal kui sai pelatud ka tattidena II liigat, käis meil ka 100-200 inimest vahtimas.. Siis oli ikka kõva tunne, kui metsakal kõik kivitribüünid olid rahvast täiesti täis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elionpros Vaata postitust
                                meil käis B2 liigamängu vaatamas u. 100 inimest ,
                                Kellega mängisite? Vaataks kohe protokollist üle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X