320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lugupeetud noored kohtunikud. palun jätke oma kaardid koju ennem mänge. ma saan aru, et te alles eile ostsite omale uue lõhnaõli ja nüüd tahate et kõik seda tunneksid, aga sel tõesti ei ole vajadust. iga viga ei ole väärt kaarti!
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      Algselt postitas alehis Vaata postitust
      lugupeetud noored kohtunikud. palun jätke oma kaardid koju ennem mänge. ma saan aru, et te alles eile ostsite omale uue lõhnaõli ja nüüd tahate et kõik seda tunneksid, aga sel tõesti ei ole vajadust. iga viga ei ole väärt kaarti!
      Äkki annad mingi konkreetse vihje!?

      Kommentaar


        ütleme nii, et ma kiidaks Silver Sepp-a ja Neeme Neemlaid-u, ülejäänud Tallinna, Tartu ja Pärnu kohtunikud võiksid lõpetada jalgpalli vilistamise. päikest!
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          Algselt postitas alehis Vaata postitust
          ütleme nii, et ma kiidaks Silver Sepp-a ja Neeme Neemlaid-u, ülejäänud Tallinna, Tartu ja Pärnu kohtunikud võiksid lõpetada jalgpalli vilistamise. päikest!
          Oled neid kõiki vilistamas näinud?

          Kommentaar


            Algselt postitas alehis Vaata postitust
            ütleme nii, et ma kiidaks Silver Sepp-a ja Neeme Neemlaid-u, ülejäänud Tallinna, Tartu ja Pärnu kohtunikud võiksid lõpetada jalgpalli vilistamise. päikest!
            Alehis, räägi konkreetselt palun. kirjelda mõni situatsioon. nii sama paljasõnaliselt pole mõtet deklameerida.

            Kommentaar


              Täna fikseeris esiliigas üks tore joonekohtunik audi sisseviskest suluseisu!

              Kommentaar


                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                Täna fikseeris esiliigas üks tore joonekohtunik audi sisseviskest suluseisu!
                Juhtub selliseid asju isegi Prantsusmaal kohalikus liigas,seega anname vast selle eksimuse andeks.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  mis mängus siis???

                  Kommentaar


                    Hetkel siis Eurosport 2 pealt u-17 finaal kus mängu peakohtunikuks Kristo Tohver
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Kas abilised pole mitte Silver Kõiv ja Neeme Neemlaid?!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaups Vaata postitust
                        Kas abilised pole mitte Silver Kõiv ja Neeme Neemlaid?!
                        Kahjuks mitte.

                        Referee: Kristo Tohver (EST)
                        Assistant referees: Vencel Tóth (HUN), Giorgi Kruashvili (GEO)
                        Fourth official: Sébastien Delferiere (BEL)

                        Allikas

                        Kommentaar


                          Keegi kes vaatas võiks mõne sõnaga kommenteerida, et kuidas hakkama sai?

                          Kommentaar


                            Ma kogu mängu ei vaadanud, aga Hollandi 2-2 ja 4-2 värava juures ei jätnud neid ära lugemata, kuigi sakslased protestisid kõvasti. Esimese puhul väitsid, et hollandlased lõid väravavahi käest palli minema, teise puhul ütlesid ,et pall ei käinud väravas, aga tegelikult ületas selgelt joone. Kommentaatorid kiitsid igatahes.

                            Kommentaar


                              Elan oma egoistlikku pahameelt siin välja korraks. Ausalt rohkem seda enam ei tee.
                              Teises liigas on mängitud 6 mängu ja protokollidesse on 2 korda täiesti müstiliselt väravalööjate nimedega eksitud.
                              Ehk siis näiteks viimases Viljandi Tuleviku (IIlõuna-lääs) (pole küll meistri- ja esiliiga tema.. aga samad kohtunikud ) mängus märgiti esimese värava lööjaks vale inimene. Mängu tulemust küll ei otsusta selline vigastus.. aga mul on kurb olla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                                Elan oma egoistlikku pahameelt siin välja korraks. Ausalt rohkem seda enam ei tee.
                                Teises liigas on mängitud 6 mängu ja protokollidesse on 2 korda täiesti müstiliselt väravalööjate nimedega eksitud.
                                Ehk siis näiteks viimases Viljandi Tuleviku (IIlõuna-lääs) (pole küll meistri- ja esiliiga tema.. aga samad kohtunikud ) mängus märgiti esimese värava lööjaks vale inimene. Mängu tulemust küll ei otsusta selline vigastus.. aga mul on kurb olla.
                                Lohutuseks niipalju, et jäähoki MMidel on ka tihti valed väravalööjad pandud lõppstatistikasse.
                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X