320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Minu vastus oli mõeldud Nahkpeale, kes tahtis Pärnu Filharmoonia tegevust mõõta sportlike tulemustega (palju on vaatajaid, tihti nad mängivad jne). Kunsti päris niimoodi mõõta ei saa.
    Ahsoo, et nüüd räägime siis kunstist. Muusika on samapalju kunst kui seda jalgpall on. Jalgpalli ei peeta ammu enam mingiks "lihtsalt spordialaks", vaid jalgpall on iga riigi ja rahva kultuuri lahutamatu osa.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
      Selles suhtes olen nõus jeti ja eikaga, et KO roll ei peakski olema profispordi toetamine. Selleks tuleks leida vahendeid erasektoril.
      Paljudes riikides ongi profispordi toetamine kohaliku omavalitsuse poolt oluline, sh NBAs ja NHLis, kuivõrd tipptasemel sport viib linna maailmakaardile, arendab turismi ja toob muudki kasu (kriminaalpreventsioon jne).
      Paraku tugineb Eesti-suguses konnatiigis igasugune toetuste jagamine korruptsioonile, seega pole väga loota, et KOV toetaks lähiajal nt Pärnu Vaprust seetõttu, et tegu on linnale kasuliku tegevusega, vaid seepärast, et Viisitamm või kes teil seal praegu linna juhib, leiab mingi viisi omakasu saamiseks.
      Loodame, et kapo tegevus aitab kaudselt kaasa vähemalt staadioni detaili vastuvõtmisele.

      Kommentaar


        Algselt postitas Raimo Vaata postitust
        Paljudes riikides ongi profispordi toetamine kohaliku omavalitsuse poolt oluline, sh NBAs ja NHLis, kuivõrd tipptasemel sport viib linna maailmakaardile, arendab turismi ja toob muudki kasu (kriminaalpreventsioon jne).
        Paraku tugineb Eesti-suguses konnatiigis igasugune toetuste jagamine korruptsioonile, seega pole väga loota, et KOV toetaks lähiajal nt Pärnu Vaprust seetõttu, et tegu on linnale kasuliku tegevusega, vaid seepärast, et Viisitamm või kes teil seal praegu linna juhib, leiab mingi viisi omakasu saamiseks.
        Kuidas Pärnu Vapruse või Pärnu KK toetamine praeguse 200 000 asemel näiteks 800 000 krooniga (arvud on hüpoteetilised) viiks Pärnu maailmakaardile ja arendaks turismi? Kui klubi ise ei suuda luua piisavaid võimalusi ise ära elava meeskonna loomiseks, siis miks peaks linn sinna raha alla panema? Ma usun, et hetkel "reklaamivad" pillimängijad Pärnut rohkem, kui pallipatsutajad. Samamoodi on mulle arusaamatu Ojametsa vingumine, et näe meil rahad otsas ja linn ka, raisk, ei anna raha. Kui ma ei eksi, siis enne hooaega tehakse eelarve. Ja kui sa ei suuda tervele meeskonnale 100 000 krooni eest kuus stipendiume maksta, siis tuleb hakata amatöörklubiks või kaasata tegevusse rohkem noori.

        Igal pool Keskerakonna karvase, korrumpeerunud ja omakasupüüdliku käe nägemine on üsna tobe.

        PS: Aga võrkpalliklubi jaoks võiks Pärnu ikkagi raha leida.

        Kommentaar


          Algselt postitas Raimo Vaata postitust
          Paljudes riikides ongi profispordi toetamine kohaliku omavalitsuse poolt oluline, sh NBAs ja NHLis, kuivõrd tipptasemel sport viib linna maailmakaardile, arendab turismi ja toob muudki kasu (kriminaalpreventsioon jne).
          Rahvusvaheliste brändide võrdlemine Eesti meistriliigaga on muidugi ka tippsaavutus
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Noh, võib ju sellest sõnast "maailmakaart" kinni haarata ja ise pihku itsitada, kuid jään siiski oma arvamuse juurde. Ka siseturism (kasvõi paarkümmend nõmme kalju fänni) on turism. Ja KOVi ülesanne ongi pikaajaliselt ette mõelda, mitte vaid vaadata, et täna on spordis publikut vähe ja pillipuhumises rohkem ning homsele mitte mõelda.
            Ent tõsi on see, et eemalt vaadates tundub, et sealset võrkpallielu on juhitud saamatult ja spordi vastandamine kultuuriga on sama rumal nagu Tallinnas Kultuurikatla ja Linnateatri vastakuti panek.

            Kommentaar


              Algselt postitas Õhtujuht
              nõm-me-kalju-parim-on
              Mis spämmid ah?

              Muidu teemasse kah:
              Duubel turniiril

              Kommentaar


                Emotsioone on küllaga

                Kommentaar


                  Ahh olge nüüd kindlasti ei peaks Vaprust toetama orkestri rahast, see on selge. Aga ma arvan, et, kui me näeks, kuhu see raha tegelikult läheb, siis me leiame rahastatavate asjade seast hulgaliselt kohti, kuhu raha on mõttetu panna. Ja kui linn tõest ei saa ise raha anda, siis võik aidata spnsoried leida või midagi.

                  Kommentaar


                    Eika postituse kõige olulisem koht. Sellest võiks copy-paste teha vast 70% ulatuses meistriliiga meeskondadele:

                    Kui ma ei eksi, siis enne hooaega tehakse eelarve.

                    Tõesti - tehke oma eelarved reaalsed ja pidage neist ka kinni!

                    Kommentaar


                      Pärnu oli täna hea, suutis üllatada. Kahju iseenesest, et lõpp ilma nende sekkumata ära otsustati, aga mis seal ikka. Minu poolt küll pöidlad üles Pärnule hea turniiri eest.

                      Päev oleks peaaegu korda läind, kui gamer poleks mulle jalaga vastu tooli löönud.
                      sigpic
                      It's all about Football, Football and Nothing else.

                      Kommentaar


                        krt, ideaalne seeria lõhuti kahjuks ära. Enne teist päeva seadsime eesmärgiks võtta 5st mängust 7 võitu saime 3.

                        Muidu oli igati muhe esitus, tänud kõigile
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                          krt, ideaalne seeria lõhuti kahjuks ära. Enne teist päeva seadsime eesmärgiks võtta 5st mängust 7 võitu saime 4.

                          Muidu oli igati muhe esitus, tänud kõigile
                          No olgem ausad, viiest seitse oleks ikka kuradima raske olnud.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                            krt, ideaalne seeria lõhuti kahjuks ära. Enne teist päeva seadsime eesmärgiks võtta 5st mängust 7 võitu saime 4.

                            Muidu oli igati muhe esitus, tänud kõigile
                            See viiest seitse oli jah kuradima aktuaalne teema seal. Sama hea nali nagu " ma elan Sillamäel"
                            sigpic
                            It's all about Football, Football and Nothing else.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              No olgem ausad, viiest seitse oleks ikka kuradima raske olnud.
                              Karude jaoks pole miski võimatu

                              Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                              See viiest seitse oli jah kuradima aktuaalne teema seal. Sama hea nali nagu " ma elan Sillamäel"
                              halb huumor on meie spetsialiteet
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                                Karude jaoks pole miski võimatu
                                Olgu, jätan edaspidi meelde.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X