320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõned isikud ikka olid jah.

    Kaks Kiviõli ja kaks Pärnu väravat kah -
    Four goals from the match between Kiviõli and Vaprus (4:3)15.03.2009, Rakvere

    Kommentaar


      Aleksei Galkin (born July 1, 1979) is an Estonian professional footballer, who plays in Estonian Meistriliiga, for FC Pärnu Vaprus

      Wikipediast.

      Kommentaar


        Algselt postitas gamer Vaata postitust
        Mõned isikud ikka olid jah.

        Kaks Kiviõli ja kaks Pärnu väravat kah -
        http://www.youtube.com/watch?v=u5ySjf_GTZk
        See pärnu teine koll mis lindile said oli päris hea

        Eilsest mängust keegi oskab rääkida ?

        Kommentaar


          Selline pole paha mäng 1:1

          Hakkab tulema, kui kaitse paska ei pane, siis tuleb võit järgmisest mängust.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Miks Tiit selles mängus sisse vahetati ning natukese aja pärast välja?

            Kommentaar


              Hüppeliiges läks.

              Kommentaar


                muidu oli ikka selline mäng, et Levadia hoidis hästi palli, söötis kiirelt ja loodi võimalusi. Paar korda päästis halvimast Pikker oma supertõrjetega, korra päästis latt ja korra vist Pikker ja latt/post koos. Ei näind hästi, aga jube ragin käis ja värav isegi nihkus paigast ära . Ning korra kohtunik kah, kui väravat viimasel minutil ära ei lugenud.

                Tore, et Taavi taas mängib. Olgugi, et veidi ülekaalus ja natuke laisalt esialgu, aga usun, et siin saab paremaks aina minna. Värav oli igatahes väga ilus. Mina ootan igatahes pikisilmi Raunot tagasi, annaks meie rünnakutele oluliselt teise pildi usun. Kas Partsioja kükitab ikka metsas ja keedab katelokis suppi või puudus muudel põhjustel?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                  muidu oli ikka selline mäng, et Levadia hoidis hästi palli, söötis kiirelt ja loodi võimalusi. Paar korda päästis halvimast Pikker oma supertõrjetega, korra päästis latt ja korra vist Pikker ja latt/post koos. Ei näind hästi, aga jube ragin käis ja värav isegi nihkus paigast ära . Ning korra kohtunik kah, kui väravat viimasel minutil ära ei lugenud.

                  Tore, et Taavi taas mängib. Olgugi, et veidi ülekaalus ja natuke laisalt esialgu, aga usun, et siin saab paremaks aina minna. Värav oli igatahes väga ilus. Mina ootan igatahes pikisilmi Raunot tagasi, annaks meie rünnakutele oluliselt teise pildi usun. Kas Partsioja kükitab ikka metsas ja keedab katelokis suppi või puudus muudel põhjustel?
                  see mis seal värava all korraks toimus oli vägah ull

                  Kommentaar


                    Tore, et Taavi taas mängib. Olgugi, et veidi ülekaalus..
                    He`s not fat, he`s just big boned..
                    haha

                    Kommentaar


                      trademaa. ma olin juba peaaegu kohal 17.00 hoopis mäng.

                      Kommentaar


                        kahju, kuid paistab, et Vapruse koht ongi esiliiga
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          tundub,et esiliiga on ka vast liigagi tugev koht.enamus mehi ei soovi või ei viitsi üldse võidelda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
                            tundub,et esiliiga on ka vast liigagi tugev koht.enamus mehi ei soovi või ei viitsi üldse võidelda.
                            ehk on 4 vooruga seda liiga vara väita ... samas, olen ise juba kindel, et Tammeka langeb esiliigasse

                            Kommentaar


                              olen kõiki kodumänge vaadanud ja kui samasuguse suhtumisega jätkata siis on kindlasti esiliiga lõpp paras koht.pole ühtegi tüüpi kes võitleks .

                              Kommentaar


                                Päris nutune seis tõesti. Igasugune isu minna külma kätte mängu vaatama kaob ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X