320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Juveman Vaata postitust
    Asso Puidet
    Asso"Politkovskaja"

    Kommentaar


      Nädal tagasi alustas Saar ja company staadioni korraliku remondiga. Eks kevadeks ole näha, mis sealt sünnib. Hooaja lõpus oli staadion igatahes nii inetu, et tuli ise muru tuua ning sügavamad augud sellega ära lappida.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Johaidii. Tüüpiline Pärnu spordielu orgunn...

        Kommentaar


          Tehtud! Stiilselt 100 väravat kah.
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Kommentaar


              Kas tõesti ei jõua Vapruse juhtidele pärale,et tehku üks avalik konkurss tegevjuhi ametikohale.Googeldage Indrek Meen-i nime ja saate aru millele vihjan.

              Kommentaar


                Muide volikogusse pääsenud Käbin lubas jätkuvat toetust kossule, võrgule ja naiste jalkale. jah jalgpalli puhul toodi naised eraldi välja. meestest jutt polnudki. ja sõudmine. ja et kõik alad peaksid ellu jääma...

                linki kah

                Kommentaar


                  Kahju, aga õnnitlused Esiliigasse tõusu puhul. Loodetavati ei jäta te võimalust kasutamata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                    Kahju, aga õnnitlused Esiliigasse tõusu puhul. Loodetavati ei jäta te võimalust kasutamata.
                    Miks kahju?

                    Kommentaar


                      Kui on võimalik,siis paluks,et keegi copy-ks siia Pärnu Postimehe artikli sellest kuidas Paulal mõistus otsa sai.
                      Tänan

                      Kommentaar


                        Kas on õige, et riputasite Vapruse noortetreeneri dressi nagi otsa?

                        On õige. Saan 55, treeneriaastaid kognes 25, kogu aeg olen tegutsenud ehitustöö kõrvalt, teinekord isegi tööpükstes trenni läinud. Nüüd tundsin, et mõistus sai otsa, aitab.

                        Kahju ei ole?

                        Eks ikka ole, pikalt ju tehtud. Aga andsin oma grupi üle Kalev Pajulale, kes on Pärnu paremaid treenereid, ja ei muretse. Jään klubisid, lapsevanemaid, kasvandikke positiivselt mäletama. Ka tingimusi, mis mulle treeneritööks pakuti.

                        Kuidas ise jalgpalli juurde sattusite?

                        Trenni läksin legendaarse Feliks Valteri juurde, olime pundis koos Sergei Ratnikovi ja Andrei Sidoroviga.

                        Mängisin kaitsja ja poolkaitsjana esmalt Pärnu kalakombinaadi, hiljem KEKi meeskonnas. Eesti karikavõitjaks tulin, “kalaka” meistritiitli ajal 1985 olin juba KEKis.

                        Kus ja kuidas teie treeneritöö algas?

                        Kui mängijana lõpetasin, kutsus Meelis Eelmäe mu KEKi noortegruppe tegema.

                        Kolhoosiehituskontori asejuhataja Andres Ringo ise spordimees ei olnud, aga toetas sporti tugevalt, spordiinstruktorid olid Uno Õuekallas ja Enn Kuldkepp. KEKis tegutsesid sel ajal ka Peeter Lelov, Peeter Lapp ja Tiit Raudnagel.

                        Mu esimesest grupist jõudsid kõige kõrgemale Raio Piiroja ja Taavi Rähn. Lähimineviku kasvandikest mängib Tauno Tekko Tammekas, Robert Kirsil on Nõmme Kaljuga viieaastane leping.

                        Kas peate seda Piiroja-Rähni gruppi talendikaimaks?

                        Andekaimad olid mu 1994. aastal sündinud poisid. Iga aastaga astusime Eesti meistrivõistlustel kaks kohta ülespoole, B-klassis tulime meistriks.

                        Teatavasti saavutasite edu ka tüdrukutega?

                        Vastab tõele. Tulime 1994. aastal Pärnu Centrali naiskonnaga esimesteks Eesti meistriteks ja kordasime tiitlit 1996 ning 1997. Sellest naiskonnast mängib Varje Tugim praegugi PJKs Jüri Saare juures.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                          Miks kahju?
                          Sest, vähemalt eemalt vaadates, jääb mulje, et Pärnu vutielu tammub juba pikemat aega paigal, ja ses osas muutust ei paista tulevat. Kuid eks asjaolised teavad ise paremini. Loodetavasti eksin.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas pikk2 Vaata postitust
                            Kas on õige, et riputasite Vapruse noortetreeneri dressi nagi otsa?

                            On õige. Saan 55, treeneriaastaid kognes 25, kogu aeg olen tegutsenud ehitustöö kõrvalt, teinekord isegi tööpükstes trenni läinud. Nüüd tundsin, et mõistus sai otsa, aitab.

                            Kahju ei ole?

                            Eks ikka ole, pikalt ju tehtud. Aga andsin oma grupi üle Kalev Pajulale, kes on Pärnu paremaid treenereid, ja ei muretse. Jään klubisid, lapsevanemaid, kasvandikke positiivselt mäletama. Ka tingimusi, mis mulle treeneritööks pakuti.

                            Kuidas ise jalgpalli juurde sattusite?

                            Trenni läksin legendaarse Feliks Valteri juurde, olime pundis koos Sergei Ratnikovi ja Andrei Sidoroviga.

                            Mängisin kaitsja ja poolkaitsjana esmalt Pärnu kalakombinaadi, hiljem KEKi meeskonnas. Eesti karikavõitjaks tulin, “kalaka” meistritiitli ajal 1985 olin juba KEKis.

                            Kus ja kuidas teie treeneritöö algas?

                            Kui mängijana lõpetasin, kutsus Meelis Eelmäe mu KEKi noortegruppe tegema.

                            Kolhoosiehituskontori asejuhataja Andres Ringo ise spordimees ei olnud, aga toetas sporti tugevalt, spordiinstruktorid olid Uno Õuekallas ja Enn Kuldkepp. KEKis tegutsesid sel ajal ka Peeter Lelov, Peeter Lapp ja Tiit Raudnagel.

                            Mu esimesest grupist jõudsid kõige kõrgemale Raio Piiroja ja Taavi Rähn. Lähimineviku kasvandikest mängib Tauno Tekko Tammekas, Robert Kirsil on Nõmme Kaljuga viieaastane leping.

                            Kas peate seda Piiroja-Rähni gruppi talendikaimaks?

                            Andekaimad olid mu 1994. aastal sündinud poisid. Iga aastaga astusime Eesti meistrivõistlustel kaks kohta ülespoole, B-klassis tulime meistriks.

                            Teatavasti saavutasite edu ka tüdrukutega?

                            Vastab tõele. Tulime 1994. aastal Pärnu Centrali naiskonnaga esimesteks Eesti meistriteks ja kordasime tiitlit 1996 ning 1997. Sellest naiskonnast mängib Varje Tugim praegugi PJKs Jüri Saare juures.
                            Tore kui inimene saab aru,et antud alal on ta ennast ammendanud.Kahjuks on Pärnus tegelasi kes sellest aru ei saa ja lasevad lihtsalt "kelku"

                            Kommentaar


                              Veel on lootust ka esimeseks tulla.Tublid poisid.

                              Kommentaar


                                Suvel pidavat Ühisgümnaasiumi kunstmuruväljak saama uue katte ja oli juttu ka sisehalli rajamisest selle kõrvale. Ei tea, kui tõsiselt neid jutte tuleks võtta, aga väidetavalt on mingid eellepingud juba samuti jalgpalliliiduga sõlmitud.
                                See oleks lihtsalt suurepärane, aga ei usu seda kahjuks.
                                Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X