320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Parem hilja, kui mitte kunagi.
    Algselt postitas rainis007
    Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

    Kommentaar


      Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
      Parem hilja, kui mitte kunagi.
      Parem Hilja,kui Nadezda!

      Kommentaar


        Gert Olesk: otsus esiliiga B-tasemel mängida oli igati õige

        Kui aasta algul oli lahtine, kas Pärnu linnameeskond hakkab Eesti jalgpallimeistrivõistlustel mängima tänavu loodud esiliiga B-tasandil või teises liigas, siis sügisene tibude lugemine näitab, et kõrgemal tasandil mängimine oli ainuõige otsus. Pärnakad lõpetasid esiliiga B-tasandil teisena ja tõusid uueks hooajaks aste kõrgemale, esiliigasse.

        Pärnu linnameeskonna peatreener Gert Olesk, kuidas olete rahul lõppenud hooajaga?

        Jäin hooajaga väga rahule. Hea oli see, et lõime palju väravaid – meil ei olnud ühtegi kohtumist, kus me poleks väravat löönud. Negatiivsema poole pealt võiks märkida seda, et hooaja algul kaotasime liiga lihtsalt mänge, kus ise juhtisime. Rõõmu ei teinud seegi, et teenisime palju kaarte.



        Hooaja eel kaalusite, kas jätkata esiliiga B-tasandil või teises liigas. Kas otsus kõrgemas liigas võistelda oli õige?

        Kindlasti oli õige ja selle eest täname Eesti jalgpalliliitu ja Pärnu linna, kelle abiga me selle võimaluse saime.



        Lõite liigas kõige rohkem väravaid, aga lasite endalegi palju lüüa.

        Praeguses võistkonnas on ründavama stiiliga mängijaid rohkem ja tänu sellele lõime palju väravaid. Et lasime palju lüüa, võiks kirjutada küllalt noore võistkonna arvele: tahtsime kaitses vahel liiga ilusasti mängida, selle asemel et plats puhtaks lüüa. Loodan, et saame selles vallas kogemusi juurde ja siis meile nii palju väravaid enam ei lööda .



        Linnameeskonnas on palju noori mängijaid. Kas meeskond jääb järgmiseks aastaks kokku või ihuvad suuremad klubidki Pärnu mängijatele hammast?

        Praegu ei ole keegi mulle maininud, et ära läheb, aga kui suvel hakkavad poisid koole lõpetama, võib küll juhtuda, et nii mõnigi lahkub.

        Huvi meie mängijate vastu tunti juba sellel suvel. Mõne mängija juurde tuldi pärast mängu ja öeldi, et anna ta järgmiseks hooajaks mulle ja ma teen tast tõelise mängija.



        Kes mängijatest hooaja jooksul esile tõusid?

        Kogu võistkond hakkas hooaja edenedes järjest paremini mängima. Nagu mainisin, on meil praegu väga ründav meeskond ja kõik, kes olid oma sihikuga vastaste väravale ohtlikud, tegid hea hooaja.

        Tõstaksin esile Taavi Kitseli mängu, kes oli meil kaitsetugisammas. Tema lahkumine hooaja lõpul välismaale tööle lõi meil natukeseks kaitsesse mõra sisse, aga suutsime selle enam-vähem lappida.



        Kuidas valmistute uueks hooajaks? Kas meeskonda on plaanis tugevdada? Kas on lahkujaid?

        Uueks hooajaks hakkame ettevalmistusi tegema detsembri keskel. Nagu mainisin, siis praeguse seisuga ei tohiks lahkujaid olla. Kes juurde tuleb, eks seda saab veel vaadata.



        Kui suur vahe on esiliigal ja esiliiga B-tasandil? Kui kõrgeid sihte esiliigas seate?

        Arvan, et vahe väga suur ei ole. Kui meil õnnestus karikasarjas mängida Jõhvi võistkonnaga, kes oli siis esiliiga liider ja meie olime esiliiga B-tasandil liidrite hulgas, siis mängupilt oli küllaltki võrdne. Suutsime nendega 120 minutit sammu pidada ja kaotasime alles penaltiseerias.

        Esiliigas on peamine siht sinna püsima jääda. Eks hooaja edenedes saab vaadata, mis seis kujuneb.



        Kas jätkate Pärnu linnameeskonna peatreenerina?

        Olen oma jah-sõna öelnud, et jätkan järgmisel hooajal linnameeskonna treenerina.
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          Kas Tauno tuleb Tartust tagasi?

          Kommentaar


            Loodame, et mitte.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Tere.
              On keegi kursis,kuidas ettevalmistus läheb?
              Kas on uusi nägusid ka juurde tulnud?
              On keegi"parematele jahimaadele"siirdunud?

              Kommentaar


                ega enne Pärnu jalgpall ei arene klubi tasandil kui need noortega tegelevad klubid omavahel ära lepivad
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
                  Tere.
                  On keegi kursis,kuidas ettevalmistus läheb?
                  Kas on uusi nägusid ka juurde tulnud?
                  On keegi"parematele jahimaadele"siirdunud?


                  Koosseis tundub päris korralik, mullused tipud on (seni) alles.

                  Kommentaar


                    Kui tuumik alles jääb ja lisa tekib ennustaks ehk tabeli keskpaiga kohta. Ja kas tõesti on tänavu võimalik näha väikest Derbyt, Vändra ja Pärnu vahel ? Peab meeldima !
                    Staadioniehituse rindelt tuleb ka positiivseid uudiseid ja sügisel peaks kopp maasse löödama.
                    Mis puutub noortetöösse siis maid jagades tekib mingil ajal ikkagi jälle pidur ette, selles vallas tuleks kindlasti üksmeel taastada.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      ja noortega tegelevatel klubidel pole huvi kõrgemal tasemel läbilöömiseks nagu ma aru saan. sest kulud on nii suured ja hoopis tulusam on noorte pealt teenida ju. olen ma õigesti aru saanud? krt sellisel juhul tuleks noorte kasvatusrahasid jagada ainult neile kel ka ambitsioonid täiskasvanute tasemel ehk esindusklubi välja panna.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        ja noortega tegelevatel klubidel pole huvi kõrgemal tasemel läbilöömiseks nagu ma aru saan. sest kulud on nii suured ja hoopis tulusam on noorte pealt teenida ju. olen ma õigesti aru saanud? krt sellisel juhul tuleks noorte kasvatusrahasid jagada ainult neile kel ka ambitsioonid täiskasvanute tasemel ehk esindusklubi välja panna.
                        Nõus! Siis see lõpuks peaks aitama ka klubidel areneda
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          ja noortega tegelevatel klubidel pole huvi kõrgemal tasemel läbilöömiseks nagu ma aru saan. sest kulud on nii suured ja hoopis tulusam on noorte pealt teenida ju. olen ma õigesti aru saanud? krt sellisel juhul tuleks noorte kasvatusrahasid jagada ainult neile kel ka ambitsioonid täiskasvanute tasemel ehk esindusklubi välja panna.
                          Või saada oma teenistus noore pealt siis, kui noorest sai asja ka meeste tasemel ja ta teenib näiteks lepingu mõne PL või EL võistkonnas/ klubis ...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            ega enne Pärnu jalgpall ei arene klubi tasandil kui need noortega tegelevad klubid omavahel ära lepivad
                            Ei viiks see leppimine kuhugi, asi jääb ikkagi raha taha. Pole vahet kui heades suhetes noorte kasvatajad on, kui ikka mängijad esimesel võimalusel FC Kuressaarde lähevad, pole suhetest mingit kasu.

                            Algselt postitas spekter Vaata postitust
                            Või saada oma teenistus noore pealt siis, kui noorest sai asja ka meeste tasemel ja ta teenib näiteks lepingu mõne PL või EL võistkonnas/ klubis ...
                            Seda boonust peaks pigem maksma need saamad meeste taseme klubid, mida nad tegelikult minu teada ka teevad. Iseasi muidugi mis tasemel summadest me räägime. Noortespordi pühiidee ei tohi siiski olla profisportlase tootmine. See peab olema terve ja tubli inimese kasvatamine.

                            Ehk veel kord - Pärnu klubi (ja annaks jumal, et see poleks LM sarnane moodustis vaid korralik klubi, mille taha saaks ka traditsioonid tekkida) hakkab Meistriliigas mängima siis, kui suudetakse raha taha saada. Sellele peab lisaks olema ka korralik klubi juhtimine. Kusjuures üks neist kahest võib vabalt tuua kaasa teise.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas spekter Vaata postitust
                              Või saada oma teenistus noore pealt siis, kui noorest sai asja ka meeste tasemel ja ta teenib näiteks lepingu mõne PL või EL võistkonnas/ klubis ...
                              Hetkel tundub,et hõlpsaim viis teenimiseks on lasteadeades nö jalgpallitrennide tegemine.
                              Ühel "kuulsal" Vapruse treeneril on lausa MTÜ selle jaoks loodud,et asju paremini lasteadedades ajada.
                              Ka Kalevi noortetreener tegeleb sama äriga
                              Küsimus pole selles,et kas nii peab,vaid selles,et milline on selle töö kvaliteet,kui neid gruppe on endale ahnitsetud nii mis kole ja asja aetakse vaid selleks,et 10 euri kuus ühe lapse pealt teenida!
                              Kui juba murujuure tasandil hakatakse asju valesti või "poolkõvaga" selgitama,on hiljem oi kui raske seda parandada.

                              Kommentaar




                                Mängude kalender siis avaldatud. Esimene mäng 2. märtsil Viljandis, kõlab lumiselt aga vahvalt.
                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X