320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

    riimid tasuvad proovimist. Ning kui ma ikkagi peaksin pühapäeval mängule jõudma, siis laulan kaasa. Aga kirjutage sõnad ka kuhugi üles, ei ole enam aega, et neid õppida. Lipu viisin eile Noonikule juba Ma loodan, et ma jõuan ikkagi mängule, sest hirmsasti tahaks Vapruse särki ostma hakata seal Nii et pean lootma Hiiumaa praamide peale, et õigeks ajaks mandrile saaksin. Valga kotti!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

      kuulge, millega sinna valka minek on? meil guwaldaga pühapäeval mäng pole, et tuleks ka võib olla pulti!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

        Algselt postitas reix


        kuulge, millega sinna valka minek on? meil guwaldaga pühapäeval mäng pole, et tuleks ka võib olla pulti!
        Mäng on ikkagi Pärnus, see ndalavahetus ei sõida kuskile, aga vaata et sa staadionil ikka kohal oled.

        Reigo kui kodust siis selle paberikese sõnadega leiad, võta kindlasti kaasa ja kui saad tee mõned koopiad kah.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

          Täna oli mäng täitsa tore. Jäime Valga vastu 0-1 kaotusseisu jube kiiresti, 3ndal minutil vist. Siis poolaja keskel viigistasime pendlist ja nii poolaeg lõppeski.Seda muidugi kah, et jäime 10kesi, kui Pedõk eemaldati.

          Teisel poolajal mäng märgatavalt paranes, mitte kusagilt ei saanud aru, et Valga ühe mehega enamuses on. Meie ründasime ja peagi hakkas väravaid tulema. 3-1 seisul Valga murdus kah. Hambutud rünnakud ja eksimused keskväljal hakkasid tavapärasteks muutuma. Kokkuvõttes väga kindel 5-2 võit.

          Ja mis kõige toredam, tänasest võib mind igal mängul näha Vapruse nr 8 särgiga Oi kui tore särk see, ilus ilus teine!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

            Nr 7 on kah tore särk

            Kommentaar


              Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

              poisid jätke 10 mulle eks?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                Algselt postitas SundanceKid


                poisid jätke 10 mulle eks?
                Kui neil seal seda nr järgi on, siis saad. Vist jäi 10-t veel järgi küll muidu.

                Muuseas Noonikule määriti algul kogu partii ainumas praaksärk pähe (noh mis praaksärk, lihtsalt logod külge õmblemata)

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                  olemas. 10. ilus rsk.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                    vana perse, ma ei saa aru, kes seda publikut loeb, ma lugesin üks 20 minutit enne algust matsid üle ja sain 100 ringis. ja vaadates mängu ajal ütleksin mina miinimum 300 inimest kokku võibolla isegi 400.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                      Algselt postitas reix


                      vana perse, ma ei saa aru, kes seda publikut loeb, ma lugesin üks 20 minutit enne algust matsid üle ja sain 100 ringis. ja vaadates mängu ajal ütleksin mina miinimum 300 inimest kokku võibolla isegi 400.
                      Inspektor loeb oma suva järgi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                        Pühapäeval mõni pärnakas Tallinna ka tulemas on? Teil ju Levadiaga mäng!
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                          Algselt postitas ROOTSI KUNN


                          Pühapäeval mõni pärnakas Tallinna ka tulemas on? Teil ju Levadiaga mäng!
                          Hetkel plaanis. Kui Juve autoga saab siis temaga, muidu bussiga. Kui autoga minek siis Juve, mina, Noonik (?) ja SundanceKid (?) (?=50/50). Igaljuhul tuleb kohal olla ja Levadialt punkte röövida.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                            Algselt postitas ROOTSI KUNN


                            Pühapäeval mõni pärnakas Tallinna ka tulemas on? Teil ju Levadiaga mäng!
                            Ma ka arvatavasti kohal. Ja mitte üksi, vaid koos oma paari sõbraga Saksamaalt (kellest üks töötab Mainzi jalgpalli meeskonnas ja loodan, et mõni noor eestlanegi talle silma jääb). Aga muidu loodan näha head mängu ja ehk Vaprus suudab võitagi. ´Kodus Flora vastu jäi (kohtuniku abiga) vähe puudu.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                              Algselt postitas mehis

                              ´Kodus Flora vastu jäi (kohtuniku abiga) vähe puudu.
                              ooota, misasja? kas sa mäletad ikka seda mängu või? Flora kaitsja lükkas kõhuga palli Londakule, kohtunik määras penalti! kohtunik määras karistuslöögi iga pärnaka kukkumise peale ja andis ka veel kollase. Vabandan et nii vana asja esile tõin, aga noh ajuvaba!
                              Pilt kus trumm on?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                                Algselt postitas mehis


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN


                                Pühapäeval mõni pärnakas Tallinna ka tulemas on? Teil ju Levadiaga mäng!
                                Ma ka arvatavasti kohal. Ja mitte üksi, vaid koos oma paari sõbraga Saksamaalt (kellest üks töötab Mainzi jalgpalli meeskonnas ja loodan, et mõni noor eestlanegi talle silma jääb). Aga muidu loodan näha head mängu ja ehk Vaprus suudab võitagi. ´Kodus Flora vastu jäi (kohtuniku abiga) vähe puudu.
                                Väga hea, otsiga kollasärgid ikka staadionil üles ja tulge meie punti ja vaata, et ühtegi pärnakat saksamaale kaasa ei veetaks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X