320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    250 on kunstmurudel vähemalt. Täpsema staadionite litsenseerimise saad EJL kodulehelt.

    No kabiinid ja wc ei ole mingi probleem mängudeks kohale saada minu info kohaselt, kuna igapäevaselt neid seal niikuinii ei hoitaks väljas.

    Nutusem on seis aga tribüüniga, kuna Ühise kunstil pole seda eriti kuskile ehitada, kui siis raekülapoolsesse otsa nn otsatribüün, sarnane Männiku omaga. Ja polnd sealt häda midagi vaadata, ainult kaugem väljakuots jääb kaugele.

    Kusjuures, algul oli nagu ikka mingisugune jutt, et praeguse tööõpetuse maja asemele oli nagu mõeldud staadionihoone ja tribüünid, see on aga soiku jäänud.

    On räägitud aia laiendamisest korvpalliväljakule ja sinna tribüüni ehitamisest, samas on kohe kõrval võssakasvanud väike nelinurkne puudesalu (või mis iganes funktsiooni ta seal täidab), mida rahvas vahel rohelise kabiini asemel kasutab. Miks ei võiks selle alt maad juurde saada, see võsa ära kaotada ja tribüün luua. Lisaks veel üks otsa peale ja oleks arvestatav arv kohti juba olemas.

    Ideed on muidugi head, aga kõik jääb raha taha pidama. Hetkel pole muidugi mittemingisugust abi oodata Pärnu linnalt, kes on omadega igatpidi võlgades. Vähendatakse koolidelegi ette nähtud rahasid, mis siis spordist ja kultuurist (selle rahastamist vähendati kah) rääkida.

    Kommentaar


      Viisitamme tervitused saite ikka postkasti? Mis võlgadest te räägite?
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Öelge mulle, mis sellist tegelast nagu Kauri Siim (k, saatus teadmata) tabas? Mäletan, et mingi kolm aastat tagasi toodi ta Valgast Florasse ja siis hakkas peagi vähikäiku tegema. Läks laiskuse ja motivatsioonipuuduse nahka?
        www.jalgpall.ee
        http://www.last.fm/user/lennartk

        Kommentaar


          Mängis eelmisel hooajal natuke Vapruse eest ja hetkel vist Soomes tööl (või vähemalt sinna mineku pärast ta siin mängimise pooleli jättis).

          Kommentaar


            14.00 Tallinna FC TVMK - Pärnu JK Vaprus , Lasnamäe SK kunstmurul (Pae 1/ Peterburi tee 15)


            eiiiiiiiiiiiiiiii!!!!! Kaks järjestikust mängu Sportlandil oleks 'natuke' mugavam olnud. Mis asi see Lasna kunstmuru üldse on? Ajaxi staadioni kõrval? Seal pole kindlasti tribüüne ka?
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
              14.00 Tallinna FC TVMK - Pärnu JK Vaprus , Lasnamäe SK kunstmurul (Pae 1/ Peterburi tee 15)
              Mis asi see Lasna kunstmuru üldse on? Ajaxi staadioni kõrval? Seal pole kindlasti tribüüne ka?
              See Lasnamäe Spordikompleks ei asu teps mitte Ajaxi staadioni kõrval, vaid sisuliselt Peterburi tee ääres, Ülemiste keskuse/risti vahetus läheduses. Vanasti tunti seda kohta Dvigateli staadioni nime all. Tribüün on seal olemas, "muru" on kena roheline.. korralik staadion.

              P.S. Vaprus mängib siis Viljandis, jah!?

              Kommentaar


                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                See Lasnamäe Spordikompleks ei asu teps mitte Ajaxi staadioni kõrval, vaid sisuliselt Peterburi tee ääres, Ülemiste keskuse/risti vahetus läheduses.
                Õige jah, ei pööranud esialgu aadressile tähelepanu peaks olema lihtsam, kui selle Ajaxi pärapõrgu otsimine.

                PS. Vaprus Viljandis? loodetavasti mitte. Vist ikka üritatakse Pärnu kunstmuru äärde mingi tribüün muretseda.
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  Kas ma kuulsin õigesti, kui Flora-Kalju mängu ajal vahepeal 'Pärnu Vaprus, Pärnu Vaprus' skandeeriti trummide saatel? Vapruse lipud olid ka kenasti üleval. Igatahes see oli selle mängu parim hetk mu meelest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas aton Vaata postitust
                    Kas ma kuulsin õigesti, kui Flora-Kalju mängu ajal vahepeal 'Pärnu Vaprus, Pärnu Vaprus' skandeeriti trummide saatel? Vapruse lipud olid ka kenasti üleval. Igatahes see oli selle mängu parim hetk mu meelest.
                    oli oli selline hetk

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      oli oli selline hetk
                      Ja mina arvasin, et minu vanad körvad jukerdavad...

                      Kuulda oli ka esialgu "molodtsõ". Olin hämmingus, sest vastamisi eestikeelsed vöistkonnad, aga lähemalt kuulatades oli see siiski häbistav "amatöör"...

                      Pärnakatele ka kena hooaja algust! Kartsime hullemat...

                      Kommentaar


                        v***u n***i, olime vähemalt viiki väärt. TVMK - kogu see klubi ja võistkond on üks paras pask
                        kõige naljakam oli see, et kuigi vastasfännid puudusid, siis kaks pärnakat said mängu jooksul vere lahti
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aton Vaata postitust
                          Kas ma kuulsin õigesti, kui Flora-Kalju mängu ajal vahepeal 'Pärnu Vaprus, Pärnu Vaprus' skandeeriti trummide saatel? Vapruse lipud olid ka kenasti üleval. Igatahes see oli selle mängu parim hetk mu meelest.
                          Igaljuhul Kalju sektoris tegime Pärnakatele ka trummide saatele tervituse. ilmselt seda sa kuulsidki.
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            jajah. Igatahes pärnakad saavutasid tvmk-mängu ajal seninägematu taseme

                            Let's go f*****g mental, Let's go f*****g mental lalalalala lalalalala
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              Pajula: "Positiivseid emotsioone rohkem kui negatiivseid"

                              Kommentaar


                                Aitäh meeskonnale selle südika etteaste puhul. Loodetavasti ei olnud see motivatsioon kogemata platsil kaasas ja seda jätkub kogu hooajaks.

                                Igaljuhul järgmisel nädalal metallivarastele näitame.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X