320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juve ära soki, vile oli korralik, VÕIBOLLA, oleks pidanud tõesti penalti andma, aga selleeest oleks PIDANUD Oleskile punase andma, 16. minutil kollase asemel.

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      Juve ära soki, vile oli korralik, VÕIBOLLA, oleks pidanud tõesti penalti andma, aga selleeest oleks PIDANUD Oleskile punase andma, 16. minutil kollase asemel.
      pennalt EI olnud ja Oleskile anti ÕIGET värvi kaart. tribüünil istunud kohtunik Tutki arvamus.

      ma ei nurise vile üle hullult aga aru küll ei saanud, et kohtunik Pärnu poiss on. Uibo kollane oli tase. Ma kuulsin tribüünile ära laksu, kui ta jalgadesse sai ja siis teesklemise eest anda... irw

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Juve ära soki, vile oli korralik, VÕIBOLLA, oleks pidanud tõesti penalti andma, aga selleeest oleks PIDANUD Oleskile punase andma, 16. minutil kollase asemel.

        Pennal pendliks, enam ei põe, et ei antud. Kuigi palju hullema eest ennegi antud. Aga vile üldiselt oli nõrk, palju käega mängu nii kastis kui väljas - ei mingit vile. Uibo kollane on kõige naeruväärsem kaart üldse mis näinud olen, nii selge viga ja mees teeskles? No tõesti, veidi võiks vaadata ka, mis platsil toimub.

        Kommentaar


          Põldemaa on ka tore vend, kahju, et me tema lollusi ära ei kasutanud . ,

          Kommentaar


            Kaasi üle puusa üritus oli ka muidugi vahva Aga kui tõsiselt rääkida, siis huvitab mindki väga, millal Pikker oma võimaluse saab. Ju pole ammu palli mängind ja vajab veidi aega, et mingissegi vormi tõusta. Veiko pakub närvikõdi küll viimasel ajal natuke liiga palju.

            Kommentaar


              Ma Põldemaad väga ei kiruks, aga väravavahi ja kaitse koostöö lonkas küll kõiki kolme jalga Tehti selliseid tagasisööte, et vaene Veiko pidi päris palju pingutama. Mis mängu lõbusaks muutis oli kindlasti Kaasi paar lõbusat pudistamist

              Kommentaar


                Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                Kaasi üle puusa üritus oli ka muidugi vahva Aga kui tõsiselt rääkida, siis huvitab mindki väga, millal Pikker oma võimaluse saab. Ju pole ammu palli mängind ja vajab veidi aega, et mingissegi vormi tõusta. Veiko pakub närvikõdi küll viimasel ajal natuke liiga palju.
                Paides äkki ilmselt

                Kommentaar


                  Kauri Siim: Viljandi JK Tulevik (ML) -> Pärnu JK Vaprus (ML)


                  Igati positiivne, ei pea vasakkaitses enam Galkinit või Uibot mängitama
                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                    Kauri Siim: Viljandi JK Tulevik (ML) -> Pärnu JK Vaprus (ML)


                    Igati positiivne, ei pea vasakkaitses enam Galkinit või Uibot mängitama
                    Sellisest üleminekust oli ka talvel juttu, kuid Vaprusel vist polnd piisavalt raha, et seda teostada. Kas nüüd läks Kauri tasuta?

                    Igati meeldiv, et andekad pärnakad leiavad tee koju mitte ei asu kusagil pealinna teisejärgulisse klubisse pallima.

                    Kommentaar


                      Ma loodan, et homme Pärnu võidab narvat ja narvakad väsivad väga ära ning siis laupäeval Maag-Tammeka võidab ka narvakaid ja kõik on õnnelikud .

                      peale narva.
                      Algselt postitas Cule
                      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                      Kommentaar


                        Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                        Ma loodan, et homme Pärnu võidab narvat ja narvakad väsivad väga ära ning siis laupäeval Maag-Tammeka võidab ka narvakaid ja kõik on õnnelikud .

                        peale narva.

                        Ma siiski laldin arvama,et seda üllatust ei juhtu
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Hetkel võib karjuda Kazaak, peaasi et eelmist hooaega liialt meenutama ei hakata

                          Ja lõpuks siis tavapärane möödunud hooaeg, kahju

                          Kommentaar


                            Ärge liialt erutuge, vaadake parem Transi mängude eel händikäpi koefe ja mõistate, miks transad alati paar tükki omale taguda lasevad, Kulik ei saaks muidu rikkaks ju!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Ärge liialt erutuge, vaadake parem Transi mängude eel händikäpi koefe ja mõistate, miks transad alati paar tükki omale taguda lasevad, Kulik ei saaks muidu rikkaks ju!
                              Palju täna Saue - Kure 4-0 koef oli?
                              Kuidagi arusaamatu oli see mäng kure poolt. Lõpuks ikka tehti need kolm "vajalikku" väravat ka ära.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                Ärge liialt erutuge, vaadake parem Transi mängude eel händikäpi koefe ja mõistate, miks transad alati paar tükki omale taguda lasevad, Kulik ei saaks muidu rikkaks ju!
                                Olen isegi mõelnud, et Transil on tegelikult päris hea võimalus vastaste händikäpi peale mängida. Näiteks +2,5 või +3 puhul üritatakse suht turvaline paariväravaline edu kätte saada ja siis hakkavad healt positsioonilt sooritatud löögid juhuslikult mööda minema

                                Aga see asi, et kus nad mängivad (või mängiksid), Eesti liiga mängude händikäppe pakub suht vähe kontoreid ja nendeski on nende mängude limiidid tugevalt alla löödud (nt. Pinnacle'is 72 EUR). Selliste summadega rikkaks just ei saa, veidi kommiraha küll


                                Laupäevast ka. Katšanoviga on juba räägitud, arvatavasti saab Terja käest jälle korraliku ketuka
                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X