320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    Vapruse fännid jätsid mulle ka hea mulje, tihedamad kindlasti kui flora omad... Hakkab tulema, hakkab tulema
    Ühinen sinuga ja kiidan ka Vapruse fänne. Sõbralikud ja toredad, korralikud vastased Kalju fännidele.

    Kommentaar


      Algselt postitas gamer Vaata postitust
      Eks täna sai ennastohverdavalt kaasa kah elatud. Kuskil 60min paiku hakkas minu kurgust kräginat tulema, aga üks red bull ja juba sujus paremini
      Ma tean, et Red Bull annab tiivad, aga, et hääle ka... no seda peaks neile lausa ette kandma
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Eilsest pildid

        Kommentaar


          Käisin ka eile mängu vaatamas, suurim aplaus Priidule, tubli mängu eest. Loodan järgmine mäng teda jälle väravat kaitsmas näha. Mänguga jäin üldiselt väga rahule, mehed olid tublid. Kohtunikuga see-eest mitte, nägemata vigu oli mitmeid. Nii ka punase kaardiga, mis oli kõige õigustatum kaart, mida ma näinud olen. Galkini rünnakud olid väga nauditavad, tundus et eriti keegi ei märganud, kui talle viga tehti.
          Ja Vapruse fännid, meist ei ole ikka paremaid ! Noorem põlvkond, minu respekt

          Kommentaar


            Väga lahedad laulud ja hüüded olid teil mõned. Pange need nüüd paberi peale ja jagage kodumängul ka publikule Nimeks võiks olla Karu-Aabits
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar




              Nüüd tuleb siis natukene veel paberimajanduse taga oodata.
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Pärnus on tegelikult tohutult jalgpallipotensiaali aga kahjuks pole neil oma Kuno Tehvat. Ma loodan ,et keegi nüüd ei solvu aga see tundub õige võrdlus olevat . Ma olen kindel ,et näiteks Pärnu on selline linn,kus õige asjaajamise korral võiks jalgpalliga isegi korralikku raha teenid. 6-7 miljonilise eelarvega Vaprus ,kes võitleks medalitele oleks Pärnus kindlalt populaarseim klubi ja publikut oleks staadion täis. Kui juba Pärnu Levadia aegadel ma ei hakka kalaka aegadest rääkimagi , käis Kalevi statal mitu tuhat siis nüüdsel ajal käiks mitte vähem. Fännide väga asjalik tuumik on olemas ja sinna saaks juurde tõmmata juba suurema seltskonna-. Kuigi kas seda alati ongi väga massiliseks mõtet ajada. Siis hakkab tihti kvaliteet kannatama. Aga loodame ,et ühel päeval jõuavad suuremad rahad ka Pärnu kanti ja Vaprus hakkab jälle Eesti Meiistriliiga medaleid jahtima.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Pärnus publikuga probleeme ei teki kunagi, sest kui möödund aasta kui lutti koguaeg saime oli ikkagi ca 200 marti pea kõikidel mängudel. Nüüd ma vaatan et on selliseid aktiivseid fänne kah vist juurde tekkinud ja vanakesed on pärnus koguaeg tribkal. Nüüd on vaja kuskilt veel mõni punkt noppida ja siis tuleb rahvast kah juurde ja lisaks on meil ju suvel super asukoht staadionil. Palju turiste käib mänge vaatamas! Ainus sitt asi on see et stata asub mingis rämedas tasulise parkimise alas ja see võinb nats publikut eemale ajade!
                  ÕRR!

                  Kommentaar


                    Huvitav, kui suur on Põlva Serviti eelarve? Väikelinna klubist on ikka kõik välja imetud, et sellisel tasemel tiim teha.
                    Miks seda suudavad käsipalliklubid, ent jalgpalli omad mitte? Jalgpallil ju palju suurem potensiaal, kui käsipallil.
                    Üks põhjuseid kindlasti see, et jalgpalli tingimused kallimad: staadion ja kunstmuru. Korralik sisehall on igas maakonnas olemas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas reix Vaata postitust
                      Pärnus publikuga probleeme ei teki kunagi, sest kui möödund aasta kui lutti koguaeg saime oli ikkagi ca 200 marti pea kõikidel mängudel. Nüüd ma vaatan et on selliseid aktiivseid fänne kah vist juurde tekkinud ja vanakesed on pärnus koguaeg tribkal. Nüüd on vaja kuskilt veel mõni punkt noppida ja siis tuleb rahvast kah juurde ja lisaks on meil ju suvel super asukoht staadionil. Palju turiste käib mänge vaatamas! Ainus sitt asi on see et stata asub mingis rämedas tasulise parkimise alas ja see võinb nats publikut eemale ajade!
                      ÕRR!
                      Jah, ütle nüüd mis imeviguriga me Kalevi täis toome nagu seda P.L. ajal oli?

                      Omalt poolt pakukski just tulemuste puudumist, kui korra peksta Florat/Levadiat/Transi ja sellest ka väga heas ja tugevas noodis kohalikus meedias räägitaks, hakkaks ka rahvas vaatama tulema, et mis karud need seal statkal müttavad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gamer Vaata postitust
                        Jah, ütle nüüd mis imeviguriga me Kalevi täis toome nagu seda P.L. ajal oli?
                        Eks asi oli ka selles, et enne 2002. aastat oli Pärnu viimati meistriliigas vist 5-6 aastat tagasi.
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                          Eks asi oli ka selles, et enne 2002. aastat oli Pärnu viimati meistriliigas vist 5-6 aastat tagasi.
                          Eks see oli kindlasti üks põhjus, et üle pika aja meistri liigas oldi, kuid samas sai ise igast jama tehtud et rahvas tuleks kaasa. Esiteks ju meelitati tuttavaid sõpru statale ja kohapeal oli tõesti selline õhkkond, et ükskord kutsusid ja järgmised korrad tuldi juba ise! Teiseks sai tol ajal ära kasutatud seda et suvel ju sittaks rahvast linnas ja siis me kogunesime kuskil veerevas õlus, lasime seal mõned õlmarid ja siis läksime läbi rüütli tn. koidula pargi ja supeluse kärtsu ja mürtsuga statale ja pastajanna rahvas küsis kus mis mis kell! Lisaks sellele sai reklaami näiteks kalevi stata plankaiale topitud nii et terve aed oli otsast lõpuni reklaami täis ja kõik kes päeval sealt mööda käisid nägid et õhta on mäng! Enne kui me kalevile kolime oleks kusagilt paar võitu vaja hankida, et selleks ajaks kui nagu rahvas hakkaks käima ei oldaks rongist maas! Pärnu postimees on muidugi enam vähem kajastanud kodust vuti elu aga jah oleks vaja, et nad ka nats fännidele tähelepanu pööraks. Ma pean enoga rääkima et ta teeks vapratest karudest mingi stoori!
                          ÕRR! TOLMUAHVID JA ROOSAD PANTRID PÕLVILI!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                            Huvitav, kui suur on Põlva Serviti eelarve? Väikelinna klubist on ikka kõik välja imetud, et sellisel tasemel tiim teha.
                            Miks seda suudavad käsipalliklubid, ent jalgpalli omad mitte? Jalgpallil ju palju suurem potensiaal, kui käsipallil.
                            Üks põhjuseid kindlasti see, et jalgpalli tingimused kallimad: staadion ja kunstmuru. Korralik sisehall on igas maakonnas olemas.
                            asi on lihtsalt selles, et käsipallis on ilmselt võrreldamatult väiksem konkurents. Muud seletust ei oska öelda. Ehk ince teab.

                            Kui Vaprusel loosiga veab, võivad nad juba sel suvel Eurokatele pääseda ja üritada korrata Serviti võidukäiku.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                              Nii nagu JK Vaprus Pärnu (vs. JK Nõmme Kalju) mängis umbes 20 aastat tagasi JK Pärnu Kalakombinaat.
                              JK Vapruse pressing algab oma väljakupoolel aga JK Nõmme Kalju pressing algab JK Vapruse väljakupoolel.
                              Arhailist jalgpalli JK Vapruse esituses.
                              Huvitav, kas FC Flora teemast leiab tema sellise postituse:
                              Nii nagu FC Flora Tallinn(vs. JK Nõmme Kalju) mängis umbes 20 aastat tagasi JK Narva Baltika.
                              FC Flora Tallinna pressing algab oma väljakupoolel aga JK Nõmme Kalju pressing algab FC Flora Tallinna väljakupoolel.
                              Arhailist jalgpalli FC Flora Tallinna esituses.
                              Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wal Vaata postitust
                                Huvitav, kas FC Flora teemast leiab tema sellise postituse:
                                Nii nagu FC Flora Tallinn(vs. JK Nõmme Kalju) mängis umbes 20 aastat tagasi JK Narva Baltika.
                                FC Flora Tallinna pressing algab oma väljakupoolel aga JK Nõmme Kalju pressing algab FC Flora Tallinna väljakupoolel.
                                Arhailist jalgpalli FC Flora Tallinna esituses.

                                Otsi parem Flora kodukalt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X