320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

    Esimese asjana pean mainima kohtuniku ääretult kehva vilepartiid. Jaan, mis krdi pennel see veel oli? Kui see oli penalt, siis liialdamata oleks saanud Pärnule 2-3 sellist anda. Aga kus sa sellega muidugi. Pärast Levadia mängu vilepartiid oli tänane ikka totaalselt kohutav.

    1-4 sauna me ära teeninud polnud. Õiglane tulemus see ei olnud. Verner MOM on tõepoolest õige, suurepärane esitus temalt täna.Partsioja ja Sõrmus, kes sekkusid vahetusest, kus nemad olid? Pinka 3nda vahetusena ei suutnud ka täna midagi teha.

    Ma ei tahakski väga rohkem midagi kommenteerida, minu mällu jääb see mäng eelkõige masendava vile ja kasutamata võimaluste poolest.

    Kolmapäeval Elva ahju!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

      1-0 meile oli ilus karistuslöök Joostilt. Indrekult on üldse sel hooajal väga ilusaid kolle nähtud. 1-1 pennal Maagile oli jah selline, et hämming oli nii publiku, Vapruse mängijate kui ka end pikali visanud Maagi mängija näol. 1-2 värava lahendas Maag aga jah trahvikasti joonelt antud karistuslöögi olukorras nii nutikalt ja kiiresti, et jälle oli kord Pärnu publikul ja Vapruse mängijatel lolli näoga üksteisele otsa vahtida. sellest hetkest tormas Pärnu pea ees rünnakule ja 1-4 kaotus oli suht loogiline tulemus. üldse jäi mulje, et Vaprus oli kuidagi uimane täna ja Maag nagu tahtis rohkem. väravaolukordi oli mängu jooksul veel ka Vaprusel, kuid mööda läinud Maagi omad tundusid ohtlikumad. kohtunikku ma peale selle pendla olukorra väga ei süüdistakski. ülejäänud kaheldavad olukorrad olid sellised, mida tuleb ette igas mängus. üldiselt väga nõrk mäng Vapruselt sellise vastase vastu. rohkem oleks oodanud surumist, mitte aga tagasisööte jms. loodan, et Kalev tegi riietusruumis kõva häält ja et järgmiseks mänguks tehakse õiged järeldused.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

        Tunnen teile kaasa Pärnakad.Tartus oli vile palju kohutavam.Võit lihtsalt võeti käest ära.Olex saanud samasuguse tembuga hakkama kui teiegi Tvmk-a vastu. Tammeka oli eile vastastest kindlalt parem.Isegi kymnekesi mängides,kui kui Kytile kah veel punane anti,oli kõik.Siiski suutsime ka 9-kesi veel nats suuda ja Meerits tõmmatigi kastis maha.Kohtuniku vile aga vaikis.......

        Kommentaar


          Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

          Algselt postitas Seku


          Tunnen teile kaasa Pärnakad.Tartus oli vile palju kohutavam.Võit lihtsalt võeti käest ära.Olex saanud samasuguse tembuga hakkama kui teiegi Tvmk-a vastu. Tammeka oli eile vastastest kindlalt parem.Isegi kymnekesi mängides,kui kui Kytile kah veel punane anti,oli kõik.Siiski suutsime ka 9-kesi veel nats suuda ja Meerits tõmmatigi kastis maha.Kohtuniku vile aga vaikis.......
          Kütt ju pärnakas. Hoolitses selle eest, et Tammeka pärnult eest ei läheks

          Kommentaar


            Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

            Algselt postitas Juveman


            Esimese asjana pean mainima kohtuniku ääretult kehva vilepartiid. Jaan, mis krdi pennel see veel oli? Kui see oli penalt, siis liialdamata oleks saanud Pärnule 2-3 sellist anda. Aga kus sa sellega muidugi. Pärast Levadia mängu vilepartiid oli tänane ikka totaalselt kohutav.
            Esimese mõttena kargas päehe, et Saali Jaan on oma vile jälle välja võtnud aga ei oli hoopis Jaan Roos

            Kommentaar


              Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

              mul muide ka tärgatas kohe Saali Jaan

              Kommentaar


                Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                Algselt postitas kurkull


                mul muide ka tärgatas kohe Saali Jaan
                Saal vilistas päev varem Guwalda mängu ja oli oam ülesannete kõrgusel nagu alati

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                  ja olemas 4-0 Elva kotis. Palli valdamise protsent võiks olla vast 80-20 meile. Aga Elva istus visalt kaitses ja need kollid tulid päris raskelt. Selles suhtes au Elvale, et mäng ei lagunenud ka 0-2 ning 0-3 seisul. Pingutati kaitses edasi ja mängu viimasel 10 minutil saadi isegi proovida meil väravas seisnud Veikot tõsisemalt.

                  Üldiselt jättis Elva aga kehva mulje. Mehed ründes ei võitle üldse, ei jõua või ei taha spurtida ette löödud pallile järele. Pärnu poolel nagu ei teagi keda esile tõsta, mäng oli ju tegelt üpris igavavõitu. Võibolla oleks pilt teine olnd, kui me nii kiiresti avaväravat löönud poleks. Mine tea. Partsioja jäi täna tegelt silma, mõni päris osav tribling temalt.

                  Üldiselt tore, jääme siis järgmist vastast ootama.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                    Tundub, et Vaprus jääb oma debüüthooajal püsima.Tublid olete!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                      Algselt postitas -RoMaRiO-


                      Tundub, et Vaprus jääb oma debüüthooajal püsima.Tublid olete!
                      ja mulle tundus juba enne meistriliiga hooaja algust see asi nii minevat

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                        Nüüd on selline teema, et mina Gamer läheme autoga Eesti - Iisrael mängule. Tallinnasse sõites oleks nagu päris 1-3 kohta vabad, kuid tagasi tules lisandub härra SundanceKid.

                        Kui kellelgi pärnakatest tekib huvi, siis andku teada.

                        Idee poolest oleks plaanis päris varakult sõitma hakata, siis jõuaks kenasti rongkäigule. Auto saab kindlasse kohta jätta (kesklinnas) - seetõttu mingit erilist kõmpimisvajadust ei teki.



                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                          Igaljuhul Pärnu inimesed ja Vapruse fännid. 10-ndal vaja olla Lillekülas ja Florakate tagumik kuumaks kütta vokaalselt (ja äkki ka mänguliselt). Seega andke teada kes minemas, kellel transport jne, võimalikult palju prooviks inimesi kohale ajada.

                          Hetkel peaks ideepoolest olema mina, Noonik (ei tule kahjuks), Juve, elx (ta peaks niikuinii tallinnas olema), Sundance (loodetavasti). Ühesõnaga reix, kas sa saad guwaldakatest mingi autopundi kokku ajada ja Mayhem, mis plaanid sul?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                            mina olen 10. kindlasti kohal
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                              Reigo kah ei tule, Enole andsin mõtteainet ja Markko andis mõista, et tema on kah kohal.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                                Algselt postitas gamer


                                Reigo kah ei tule, Enole andsin mõtteainet ja Marrko andis mõista, et tema on kah kohal.
                                Midagi te ikka nii kaugele tulete?Kaotusega tuleb niivõinaa teil lepida

                                Kommentaar

                                Working...
                                X