320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pohlak arutas Viisitammega Pärnu jalgpalli arendamist
    29.01.2009 17:49

    Täna toimus Pärnus kohtumine Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) presidendi Aivar Pohlaku ja linnapea Mart Viisitamme vahel, kus kõneldi Pärnu jalgpalli hetkeseisust ja arendamisest.

    „Selgus, et juba kohtumise eel oli nii minul kui Pärnu linnapeal asjast ühine arusaam: Pärnu jalgpalli kunagine hiilgus on mõistlik taastada,“ märkis Pohlak.

    „Kõnelesime ka EJLi ja Pärnu linna koostööst Pärnu jalgpalli infrastruktuuri arendamisel lähiaastatel. Samuti saadan homme Pärnu linnavalitsusse avalduse ettepanekuga leida Pärnut tippjalgpalli tasemel esindava JK Vapruse Eesti Esiliigas mängimise tagamiseks puuduolev pool miljonit krooni sellisel moel, et pool puuduvast summast katab EJL ja pool Pärnu linn.“

    Lisaks korraldab EJL 5. märtsil algusega kell 11:00 Pärnu Scandic Rannahotellis konverentsi kõikidele Pärnu jalgpalliklubidele eesmärgiga töötada välja klubide ühine tegevusplaan Pärnu jalgpalli üksmeelseks arendamiseks tulevikus.

    ERR SPORT / EJLi pressiteenistus

    Kommentaar


      Kui ma pärnakas oleks siis teeks Pohlakule suure aplausi . Tegelt peabki EJL ja selle president nii talitama ning hea ,et Aivar ei lasknud raual jahtuda vaid tagus seda kuni selge tulemuseni. Ja 5. märtsil siis pange oma tulevik paikka nii ,et enam ei peaks jalgpall linnalt raha manguma vaid ,et Viisitamm jookseks tengelpung näpus ise jalgpalluritel sabas.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Kui Viisitamm suudaks selle jalkaasja käppelt korda ajada siis värske noortekeskuse avamise kõrval oleks positiivseid tegusid temalt ootamatult palju minu jaoks. Harjunud juba teda kiruma kogu aeg. Naah... Viisitamm seebiks!

        Kommentaar


          Kui enamus Eestit sõimab ja kirub Viisitamme siis Aivar lähenes tüübile hoopis teise taktikaga.Tänases Õhtulehes ta hoopis kiitis Viisitamme ja ma arvan ,et see tõi ka edu. Pohlak on üht teist õppnud , poliitikutega peab alati normaalselt läbi saama olgu nad kesikud ,oravad või kes iganes.
          FCF Forever

          Kommentaar


            kui sealt nüüd tõesti mingi raha tuleb,siis minu silmis tõusis karvane küll ekstrasensi staatusesse.

            Kommentaar


              Sügisel Eesti jalgpalli meistriliigast välja kukkunud ja ka üleminekumängudes end mitte tõestanud Pärnu Vaprus kutsus appi vutiliidu presidendi Aivar Pohlaku, kes rääkis Pärnu linnapealt Mart Viisitammelt välja 250 000 krooni, lubades ise välja panna niisama suure summa.

              Kommentaar


                Aivar Pohlak on suur strateeg!!! suured tänud talle!!

                Kommentaar


                  loodan,et nüüd tuleb põnev hooaeg ja võidurõõmu saab maitsta ohtralt

                  Kommentaar


                    Vaprus-Tulevik 0:1 (0:0)

                    Mäng oli Vapruselt suht norm, teisel poolajal oli söödumäng kohati väga nauditav. Ründefaasis peab veel veidi kindlust juurde saama Mõlemalt poolelt oli paar luhtunud 1-1 väravavahiga minekut.
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                      Vaprus-Tulevik 0:1 (0:0)

                      Mäng oli Vapruselt suht norm, teisel poolajal oli söödumäng kohati väga nauditav. Ründefaasis peab veel veidi kindlust juurde saama Mõlemalt poolelt oli paar luhtunud 1-1 väravavahiga minekut.
                      Kas Melts on nüüd Tulevikku liikund? Nõmme vastu mängis vähemalt nende all.

                      Kommentaar


                        Tuleviku eest on tänavu mänginud tiba vähem kui 30 meest. Hooajaks nii palju kindlasti ei jää, aga Melts võiks küll ML-i mängida. Tänagi oli tal 2-3 päris kena olukorda skoorida, ei vedanud seekord.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                          Kas Melts on nüüd Tulevikku liikund? Nõmme vastu mängis vähemalt nende all.
                          Melts pidi vist Tallinnas õppima, seega on 'Viljandi' loogiline valik
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            Amserv nüüd siis Viljandi sponsor?
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Kas vaprus osaleb see aasta rannajalgpalli meistrivõistlustel?
                              www.ehrakennus.ee
                              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                              Kommentaar


                                Minu teada osaleb küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X