320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EMV 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'EMV 2006\'

    Väga-väga positiivne uudis.
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'EMV 2006\'

      ma lugesin seda super uudist! ja hea meel on väga! nüüd on vähemalt midagi telekast vaadata! seda võrkpalli kanal 2 pealt ma küll ei viitsi vaadata! loodame et tuleks ikka mahukas plaan! nädalas korra hea küll, oleks kahe nädala tagantki oleks õnnelik
      Eesti surub kõik vastased vastu muru
      ja teeb neist üldse saepuru.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'EMV 2006\'

        See on ka minu jaoks väga positiivne uudis, vähemalt näitvad nüüd tähtsamaid liigamänge ja karikamänge. Võiks tulla ka mõni pikkem saada Eesti jalgpallist, \"Jalgpalli päevik\" küll on, aga see kestab 15 minutit ja selle ajaga ei jõua midagi kajastada.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'EMV 2006\'

          normaalne, nüüd näeb siis levadia ja flora mänge kah lõpuks
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'EMV 2006\'

            Kuhu siis uudis jäi ???

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'EMV 2006\'

              Mina ootan huviga, kuidas tuleval hooajal uutel tulijatel minema hakkab. Loodetavasti teevad tabeli alaosa pingelisemaks ja päris ansamblist väljalangejat, nagu Dünamo sel aastal, ei ole. Kui Merkuur kiiresti asju korda ei saa, siis on tabeli viis alumist ju kõik ühe klassi meeskonnad, kes heal päeval ka ülemistele (eriti Tulevikule ) varba peale astuvad.
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'EMV 2006\'

                Minu ootus oleks et pühapäevased mängud toodaks reedeks või laupäevaks. Pühapäev jäägu puhke ja peaparanduspäevaks.

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'EMV 2006\'

                  Algselt postitas Oll


                  Algselt postitas kaitz


                  Algselt postitas Oll


                  J2rgmine hooaeg saab p6nevusm2nge n2ha ja kindlasti on kanaliks ETV.

                  Kas on kindel
                  Nagu 8eldakse suu-s6naline kokkulepe on olemas.
                  Mahud ei ole kindlad. Ma ise usun, et programm kuigi mahukas ei tule.
                  Nüüd siis artikkel Õhtulehest

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'EMV 2006\'

                    Tegelikult tuleb ikkagi rõõmus olla, sest kes võis veel mõni aeg tagasi loota, et üldse sellised arutelud jalka näitamise üle tekivad. Ilmselt on vaja jah natuke kosuda ja areneda ka selles valdkonnas.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'EMV 2006\'

                      noh jah! ei tea mis interneti portaali nad mõtlesid...
                      nuh tegelt räägib Kaljuveer õigust! vaatge ikka kui palju pöörab ikka ETV jalgpallile tähelepanu! koondise mängud, EM\'id, MM\'id, alagruppide loosimised, u-20 mm\'i kokkuvõtte jne...
                      natukene kurvaks teeb küll aga mis parata! peab oma isu ära rahuldama MM\'iga ja nii palju kohal käima vaatmas EMV mänge kui võimalik!
                      Eesti surub kõik vastased vastu muru
                      ja teeb neist üldse saepuru.

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'EMV 2006\'

                        Algselt postitas god


                        noh jah! ei tea mis interneti portaali nad mõtlesid...
                        nuh tegelt räägib Kaljuveer õigust! vaatge ikka kui palju pöörab ikka ETV jalgpallile tähelepanu! koondise mängud, EM\'id, MM\'id, alagruppide loosimised, u-20 mm\'i kokkuvõtte jne...
                        natukene kurvaks teeb küll aga mis parata! peab oma isu ära rahuldama MM\'iga ja nii palju kohal käima vaatmas EMV mänge kui võimalik!
                        riigitv peaks ikka rõhku panema EMV näitamisele.
                        Ma oleks täitsa rahul kui see hooaeg näeks 5-8 mängu. Näevad vast siis ka mõned laisemad huvilised, et eesti liigas toimub midagi ja veavad oma laisad .... ka staadionile

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'EMV 2006\'

                          Jah, tõepoolest, mis siis Eesti liigas tegelikult ikkagi toimub? Väheste eranditega näeb pilt välja umbes selline: kaks võistkonda jooksevad ca 175. pealtvaataja marulisel toel platsile. Algab mäng, kus väljakulolijate ja treenerite omavahelise kisa sekka mahub aeg-ajalt ka paar entusiastlikuma fänni trummipõntsu ja olenevalt mängusituatsioonist kas pallurit kiitvat või kiruvat kommentaari. Lisage nüüd siia kompotti Kuuse Lempsi kommentaarid ja paari kaameraga võetud pilt ja saategi ettekujutuse kätte, millised need ülekanded välja nägema hakkavad. Kord on sama rada juba mindud ning tulemus on ju teada. Ei tahaks oma vana plaati veel kord peale panna, aga minu kindel isiklik seisukoht on ikkagi see, et teleülekanded praegusel hetkel (olgugi et kohati näidatakse täiesti tip-top vutti) uusi huvilisi nüüd staadionile küll meelitama ei hakka. Teisalt muidugi oleks tore lumevallide otsas ukerdamise ja tuulevarju otsimise asemel mänge soojast kodust vaadata. Dilemma missugune, eks.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'EMV 2006\'

                            Eelmisele kommentaariale tahaks õelda ,et ei maksa nüüd nii väga mustade prillidega ka asjale vaadata. Kui mõned üksikud Tartu ja Tallinna korv.ja võrkpalliklubide mängud kõrvale jätta siis ei too teised sugugi rohkem pealtvaataid saali ,kui keskmised jalgpallilahingud. Saalis on lihtsalt kõik kompaktsem ja väiksel tribüünil näeb asi huvitavam.Isegi sel aastal on neid teleülekandeid nähtud ,kus mingi kogus rahvast istub tribüünidel ja laisalt plaksutab.Mingist suurest fännamisest on asi väga kaugel.
                            Hajutage need kolm-nelisada Kadriorgu või Arenale ja pilt on enam vähem sama.
                            Ja nagu ma korduvalt olen öelnud siis mängu kommentaatorist sõltub ikka väga palju ,kui mitte kõik. Kuuse lemps ei hakka iial seda tegema ja loodetavasti ei hakka seda tegema ka Jurtshenko(ei jaga isegi kossust muffigi)jne. Seda peab tegema väga asjatundlik ja hea mölaga tegelane.
                            Halbu näited võib tuua näiteks võrkpallist ,kus mingi kileda ja vinguva häälega jobu paneb pea valutama ,nii et tahaks teleka ahju visata.:P
                            Siin peaks EJL ja ETV väga kaaluma ,et kes mängu seletama hakkab.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'EMV 2006\'

                              Algselt postitas PraS

                              riigitv peaks ikka rõhku panema EMV näitamisele.
                              hetkel ei meenu ühtegi liigat, mida näitaks vastava riigi riiklik televisioon

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'EMV 2006\'

                                Algselt postitas eston maravilha


                                Algselt postitas PraS

                                riigitv peaks ikka rõhku panema EMV näitamisele.
                                hetkel ei meenu ühtegi liigat, mida näitaks vastava riigi riiklik televisioon
                                Täismahus vast mitte jah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X