320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Ei oleks uskunud, et aastal 2010 olen 110% nõus Kalju juhatuse liikmete jutuga. On viimane aeg see Flora=Jalgpalli Liidu=Pohlaku valitsusaeg lõpetada!

Pange samamoodi edasi, ammu oleks olnud aeg kõik sellised jutud avalikkuse ette tuua!

Kommentaar

Treenerite ja mängijate vahel on alatasa vastuolud. Pijpers ei kutsunud Pareikot. Goesil oli Vassiljeviga mingi jura. Bernhardtil nüüd Jevdokimoviga. Need ei kao kusagile. Igal on oma lemmikud. Kindlasti ei ole Getulio, Voolaiu ja Prinsi valikud samad. Aja jooksul kõik asjad muutuvad. See ei tee tähenda et treener oma otsuseid ise ei tee. Paljud treenerid ja mängijad on suhteliselt põikpäised ja ei taha vaidluses järgi anda. Me ei tea kunagi mis täpselt treenerite ja mängijate vahel juhtus et kes midagi ütles.
      http://ufa-gruztaxi.ru/16154

Kommentaar

Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
        Treenerite ja mängijate vahel on alatasa vastuolud. Pijpers ei kutsunud Pareikot. Goesil oli Vassiljeviga mingi jura. Bernhardtil nüüd Jevdokimoviga. Need ei kao kusagile. Igal on oma lemmikud. Kindlasti ei ole Getulio, Voolaiu ja Prinsi valikud samad. Aja jooksul kõik asjad muutuvad. See ei tee tähenda et treener oma otsuseid ise ei tee. Paljud treenerid ja mängijad on suhteliselt põikpäised ja ei taha vaidluses järgi anda. Me ei tea kunagi mis täpselt treenerite ja mängijate vahel juhtus et kes midagi ütles.
        Ütlen veelkord oma mõtte, asi pole Kaljus ega ainult Jevdokimovis...
        Vaatame asja laiemalt. Kuidas saab koondis olla ühe klubi või seltskonna jaoks tööriist oma äri tegemiseks (loe mängijate müük)? Sama loogika on selles, et miks just Florale andis Jalgpalliliit 50 mil laenu? Arvate, et Sillamäe, Levadia, Narva, Kalju jne poleks tahtnud samadel tingimustel laenu saada, et oma klubi arendada?

Fakk ma ei viitsi seda tuha pähe raputamise iba enam kuulata igasuguste tillide poolt kes foorumites varjunimede all julgevad sõna võtta ja muidu situvad oma püksid täis!

Ajaloos on näiteid VÄGA palju ja siin pole tegemist treenerite maitses... Selles olen mina isiklikult suht veendunud... Vastasel juhul kui natukene analüüsida, siis kipub kuidagi nii olema, et treenerid on koondistel kõik erinevad, aga maitsed on kõigil kuidagi ühesugused... Kas ei tundu?

Me ei ela enam sellises ühiskonnas kus saab tuima näoga kõigile mütsi pähe tõmmata ja siis sirge seljaga ringi liikuda!
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

Kommentaar

Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
          4. nädalat tagasi oli mul põgus kohtumine Tarmo Rüütliga.
          Küsisin temalt, et millal viimati Kalju mängu vaatamas käisid?
          Tarmo vastus oli: aasta tagasi (see tähendab siis 2009 august!).
          Küsisin veel, et miks Meistriliiga parimat väravakütti Jevdot ei kaasata koondise kandidaatide hulka, kas või treeningmänguks Uzbekkidega?
          Tarmo vastus oli: koondises eelistame välismaal mängivaid mehi.
          See tähendab siis, et kohalikku liigat ja selle parimat väravakütti ei aksepteerita üldse ja eelistatakse Flora ja Levadia taustaga mängijaid.
          Saatsin selle jutu peale Tarmole JL-tu Kalju kodumängude kutsed. Ehk kunagi vaevub Hiiule tulla.....

2 nädalat tagasi vestlesime Pohlakuga Jevdo teemal.
          Minu küsimus: miks Jevdot A ja U23 koondisesse ei kutsuta?
          Pohlaku vastus: Jevdo on perspektiivitu mängija, temast ei tule kunagi tipp-mängijat, me praakisime tema ja Kallaste nii Florast kui Tulevikust välja. Te (kalju) olete korjanud endale kokku sellise materjali, mis mujalt on üle jäänud. Te ei saa absoluutselt jalgpalli olemusest aru. Te olete Kaljus jalgpalli koha pealt täitsa lollid veel!!!!

Ja kogu selle monoloogi lõpuks ehmatas ise ka ära ja lisas kohe, et mina ei moodusta ühtegi koondist, seda teevad mu alluvad...!!

Ja sellist juttu räägib JL president!!!
          Ja selline tont juhib meie jalgpalli!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

Kommentaar

Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Ja sellist märatsevat jama räägib Kalju juhatuse liige.
            Kuule Pras, kas jalgpall oleks eestis parem kui "märatsevat jama" keegi suust välja ei ajaks ja meie jalgpallis oleks meistriliigas 10 flora meeskonda erinevate nimedega?

Mida sina siis sellest võidaks kui me selle jalgpalli sellisel kujul kõik p***e saadame ja oma aega ja raha mujale suuname?
            Arvad, et Levada ja teised sõltumatud klubid koos nende juhtidega ei arva nii nagu Kalju "Märatsev juhatuseliige"?

Väiksemate klubide juhid ei mängi kaasa suurt mängu ja neid vaigistatakse 10 palli või väravate taha võrgu ostmisega, või treenerile stipendiumi määramisega!!!!

Eksid kallis sõber, keegi peab hakkama oma suud lahti tegema ja oleks aeg kui nüüd sina OMA roosad prillid eest võtaksid ja nats reaalsemat pilti vahelduseks zuumiksid!

Ja siinkohal ma täpsustan, mul pole mitte midagi ühegi Flora mängija, fänni või klubi vastu tervikuna... Kõik need kes selle vapi taha on koondunud teevad oma asja rohujuure tasandil nii nagu suudavad, aga kõik see mis toimub kuskil kõrgemal ajab mind varsti oksele! Pigem on mul TOHUTU respect et Flora mängijad selliste palgajamade ja igasuguste muude jaburduste kiuste liiguvad meistritiitli suunas!!!!

Võite mind nüüd samuti nimetada "märatsevaks juhatuseliikmeks", lööge risti, tehke plakat ja tulge kalju mängule KUNO ON TALLINNA HÄBI, see ei muuda minu arvamust ja ma ei karda seda kõva häälega välja öelda (erinevalt paljudest kes ainult anonüümselt koridorides sosistavad).

Ja kui meie väited ei peaks paika, siis on nendel inimestel kelle käes on võim võimalus see soliidselt oma käitumisega ja tegudega ümber lükata!
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

Kommentaar

Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Mis see kriteerium, siis on mille järgi kedagi koondisesse kutsutakse?
              Küsime siis veel selgemalt KELLEGA ÜKS RÜNDAJA MAGAMA PEAB, ET TA KOONDISESSE PÄÄSEB?
              kindlasti mitte franki naisega.

Kommentaar

Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                kindlasti mitte franki naisega.
                Seda arvan mina ka!
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

Kommentaar

Millal EJL-s järgmised valimised toimuvad?
                  Kas poole aasta pärast, 2011 a. kevadel?

Kommentaar

Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Millal EJL-s järgmised valimised toimuvad?
                    Kas poole aasta pärast, 2011 a. kevadel?
                    Pole aimu, aga Kalju seltskonnast ei kandideeri sinna praeguse seisuga kindlasti keegi. Meil pole selliseid ambitsioone. Tahame lihtsalt, et kõigil oleks oma võimalus ja võrdsematest võrdsemaid poleks! Kui te tahate, et jalgpall areneks, siis peavad arenema KÕIK klubid, mitte soositud klubid!
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

Kommentaar

miskit pole muutunud. ajalugu kordub.
                      kunagi kui siin Kannik proovis Pohlakuga köievedu, siis oli siin foorumis ühe teise teema all luutiku(urmari) ja sats1-ga ning veel mitme foorumlasega päris huvitav diskussioon. minu arust võiksite selle teema postid sinna asjakohasse teemasse üle pookida.

kui võrdlete süüdistuste teemasid, siis on ju tegu täiesti samade teemadega, miskit pole muutunud
                      Catalunya is not Spain!

Kommentaar

Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        miskit pole muutunud. ajalugu kordub.
                        kunagi kui siin Kannik proovis Pohlakuga köievedu, siis oli siin foorumis ühe teise teema all luutiku(urmari) ja sats1-ga ning veel mitme foorumlasega päris huvitav diskussioon. minu arust võiksite selle teema postid sinna asjakohasse teemasse üle pookida.

kui võrdlete süüdistuste teemasid, siis on ju tegu täiesti samade teemadega, miskit pole muutunud
                        otsi see teema üles ja las panevad seal edasi
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

Kommentaar

no aga kaljul ju võimalus oma mängijaid saata ise välismaale testima , mehed peavad ise olema lihtsalt nii tugevad ja end heast küljest näitama - saavad välismaale - küll rüütli siis välismaa mängijaid ka koondisesse kutsub.

kaljul tulevad sealt jälle rahad , et arendada noortetööd jne.

ja KÕIK sellest , et üsnagi head mängijad flora nn ära laseb ja tasuta(vb mingi köömes summa eest).

pmt on rahateenimisvõimalus väga hea , ja see kõik süstida oma klubisse.
                          segane jutt agaaa..

Kommentaar

Näiteks Floras oma oskused minetanud, kuid nüüd Kaljus palliv Oliver Konsa figureeris Flora perioodil ka koondises. Konsa mängib praegu paremini kui ta Flora perioodil seda tegi ning olen päris kindel, et koondisest võib ta vaid und näha, sest mindi juhtkonnaga raksu...

Kommentaar

Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                              segane jutt agaaa..
                              teemast täiesti mööda.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

Kommentaar

Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                                no aga kaljul ju võimalus oma mängijaid saata ise välismaale testima , mehed peavad ise olema lihtsalt nii tugevad ja end heast küljest näitama - saavad välismaale - küll rüütli siis välismaa mängijaid ka koondisesse kutsub.

kaljul tulevad sealt jälle rahad , et arendada noortetööd jne.

ja KÕIK sellest , et üsnagi head mängijad flora nn ära laseb ja tasuta(vb mingi köömes summa eest).

pmt on rahateenimisvõimalus väga hea , ja see kõik süstida oma klubisse.
                                segane jutt agaaa..
                                Vaatamata sellele peab asi aus olema! Loomulikult kõik klubid ajavad oma asja nii hästi kui võimalik ja üritavad ka ise mängijaid välja saata. Näiteks "mõtetu mängija" Jevdokimovi vastu on VÄGA suur huvi ja ma olen veendunud, et varsti on see noorhärra Eestist läinud ja korraliku raha eest...
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

Kommentaar

Working...
                                X