320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Ja sellist märatsevat jama räägib Kalju juhatuse liige.
    Kuule Pras, kas jalgpall oleks eestis parem kui "märatsevat jama" keegi suust välja ei ajaks ja meie jalgpallis oleks meistriliigas 10 flora meeskonda erinevate nimedega?

    Mida sina siis sellest võidaks kui me selle jalgpalli sellisel kujul kõik p***e saadame ja oma aega ja raha mujale suuname?
    Arvad, et Levada ja teised sõltumatud klubid koos nende juhtidega ei arva nii nagu Kalju "Märatsev juhatuseliige"?

    Väiksemate klubide juhid ei mängi kaasa suurt mängu ja neid vaigistatakse 10 palli või väravate taha võrgu ostmisega, või treenerile stipendiumi määramisega!!!!

    Eksid kallis sõber, keegi peab hakkama oma suud lahti tegema ja oleks aeg kui nüüd sina OMA roosad prillid eest võtaksid ja nats reaalsemat pilti vahelduseks zuumiksid!

    Ja siinkohal ma täpsustan, mul pole mitte midagi ühegi Flora mängija, fänni või klubi vastu tervikuna... Kõik need kes selle vapi taha on koondunud teevad oma asja rohujuure tasandil nii nagu suudavad, aga kõik see mis toimub kuskil kõrgemal ajab mind varsti oksele! Pigem on mul TOHUTU respect et Flora mängijad selliste palgajamade ja igasuguste muude jaburduste kiuste liiguvad meistritiitli suunas!!!!

    Võite mind nüüd samuti nimetada "märatsevaks juhatuseliikmeks", lööge risti, tehke plakat ja tulge kalju mängule KUNO ON TALLINNA HÄBI, see ei muuda minu arvamust ja ma ei karda seda kõva häälega välja öelda (erinevalt paljudest kes ainult anonüümselt koridorides sosistavad).

    Ja kui meie väited ei peaks paika, siis on nendel inimestel kelle käes on võim võimalus see soliidselt oma käitumisega ja tegudega ümber lükata!
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
      Mis see kriteerium, siis on mille järgi kedagi koondisesse kutsutakse?
      Küsime siis veel selgemalt KELLEGA ÜKS RÜNDAJA MAGAMA PEAB, ET TA KOONDISESSE PÄÄSEB?
      kindlasti mitte franki naisega.

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        kindlasti mitte franki naisega.
        Seda arvan mina ka!
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Millal EJL-s järgmised valimised toimuvad?
          Kas poole aasta pärast, 2011 a. kevadel?

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Millal EJL-s järgmised valimised toimuvad?
            Kas poole aasta pärast, 2011 a. kevadel?
            Pole aimu, aga Kalju seltskonnast ei kandideeri sinna praeguse seisuga kindlasti keegi. Meil pole selliseid ambitsioone. Tahame lihtsalt, et kõigil oleks oma võimalus ja võrdsematest võrdsemaid poleks! Kui te tahate, et jalgpall areneks, siis peavad arenema KÕIK klubid, mitte soositud klubid!
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              miskit pole muutunud. ajalugu kordub.
              kunagi kui siin Kannik proovis Pohlakuga köievedu, siis oli siin foorumis ühe teise teema all luutiku(urmari) ja sats1-ga ning veel mitme foorumlasega päris huvitav diskussioon. minu arust võiksite selle teema postid sinna asjakohasse teemasse üle pookida.

              kui võrdlete süüdistuste teemasid, siis on ju tegu täiesti samade teemadega, miskit pole muutunud
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                miskit pole muutunud. ajalugu kordub.
                kunagi kui siin Kannik proovis Pohlakuga köievedu, siis oli siin foorumis ühe teise teema all luutiku(urmari) ja sats1-ga ning veel mitme foorumlasega päris huvitav diskussioon. minu arust võiksite selle teema postid sinna asjakohasse teemasse üle pookida.

                kui võrdlete süüdistuste teemasid, siis on ju tegu täiesti samade teemadega, miskit pole muutunud
                otsi see teema üles ja las panevad seal edasi
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  no aga kaljul ju võimalus oma mängijaid saata ise välismaale testima , mehed peavad ise olema lihtsalt nii tugevad ja end heast küljest näitama - saavad välismaale - küll rüütli siis välismaa mängijaid ka koondisesse kutsub.

                  kaljul tulevad sealt jälle rahad , et arendada noortetööd jne.

                  ja KÕIK sellest , et üsnagi head mängijad flora nn ära laseb ja tasuta(vb mingi köömes summa eest).

                  pmt on rahateenimisvõimalus väga hea , ja see kõik süstida oma klubisse.
                  segane jutt agaaa..

                  Kommentaar


                    Näiteks Floras oma oskused minetanud, kuid nüüd Kaljus palliv Oliver Konsa figureeris Flora perioodil ka koondises. Konsa mängib praegu paremini kui ta Flora perioodil seda tegi ning olen päris kindel, et koondisest võib ta vaid und näha, sest mindi juhtkonnaga raksu...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                      segane jutt agaaa..
                      teemast täiesti mööda.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                        no aga kaljul ju võimalus oma mängijaid saata ise välismaale testima , mehed peavad ise olema lihtsalt nii tugevad ja end heast küljest näitama - saavad välismaale - küll rüütli siis välismaa mängijaid ka koondisesse kutsub.

                        kaljul tulevad sealt jälle rahad , et arendada noortetööd jne.

                        ja KÕIK sellest , et üsnagi head mängijad flora nn ära laseb ja tasuta(vb mingi köömes summa eest).

                        pmt on rahateenimisvõimalus väga hea , ja see kõik süstida oma klubisse.
                        segane jutt agaaa..
                        Vaatamata sellele peab asi aus olema! Loomulikult kõik klubid ajavad oma asja nii hästi kui võimalik ja üritavad ka ise mängijaid välja saata. Näiteks "mõtetu mängija" Jevdokimovi vastu on VÄGA suur huvi ja ma olen veendunud, et varsti on see noorhärra Eestist läinud ja korraliku raha eest...
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                          Näiteks Floras oma oskused minetanud, kuid nüüd Kaljus palliv Oliver Konsa figureeris Flora perioodil ka koondises. Konsa mängib praegu paremini kui ta Flora perioodil seda tegi ning olen päris kindel, et koondisest võib ta vaid und näha, sest mindi juhtkonnaga raksu...
                          Palun väga!!! Ideaalne näide... Kuidas see võimalik on, et PÄEVA PEALT KUI TA FLORAST LAHKUS KAOTAS TA KOHA KOONDISES? NO NII TÄPSELT KOHE SAMAL AJAL!!!??? KAS TÕESTI SAMAL HETKEL POLNUD KONSA ENAM PEATREENERI MAITSE??? VÕI PAISTAVAD SIIT SIISKI KELLEGI TEISE KÕRVAD VÄLJA?


                          LUBAGE NAERDA!
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Palun väga!!! Ideaalne näide... Kuidas see võimalik on, et PÄEVA PEALT KUI TA FLORAST LAHKUS KAOTAS TA KOHA KOONDISES? NO NII TÄPSELT KOHE SAMAL AJAL!!!??? KAS TÕESTI SAMAL HETKEL POLNUD KONSA ENAM PEATREENERI MAITSE??? VÕI PAISTAVAD SIIT SIISKI KELLEGI TEISE KÕRVAD VÄLJA?


                            LUBAGE NAERDA!
                            No siin ei ole üldse kahtlust,et Tarmo üksi ei pane koondist kokku.

                            Aivar maha!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Millal EJL-s järgmised valimised toimuvad?
                              Kas poole aasta pärast, 2011 a. kevadel?
                              Oluline ei ole mitte aastanumber ja aastaaeg, vaid koht, kellaaeg ja nädalapäev. EJL-i juhatust on minu teada valitud näiteks esmaspäeva ennelõunal Hiiumaal Emmastes, et tekitada võimalikult ebamugav olukord paleepöörajatele.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Jevdo välismaale!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X