320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, unistusi ei sa akeegi ära võtta

    Algselt postitas 818 Vaata postitust
    No vähemalt saate unistada....
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Mis pühakud need fännid, siis on, et nende suunas kriitikat ei tohi teha, aga vastupidi võib?
      On näha jah, et kaugele ei sõida, Narvas "neid" ju polnud

      Kui on midagi südamel, siis tuleb välja öelda. Foorimites muliseda ja samal ajal õlle libistada ei aita kahjuks meie jalgpalli ja nii võime veel järgmised 10 aastat viriseda, et midagi ei muutu. Samas muuta saame me kõik ja juba TÄNA kui muudame kõigepealt ENDA suhtumist!

      Mul on lihtne loogika, kui sa meeskonnaga koos sõtta ei lähe ja oma panust ei anna, et võit koju tuleks, siis ole vait ja ära mulise. Veelvähem on "sul" sellisel juhul õigus midagi kritiseerida mille tunnistaja sa pole ise olnud! Kui inimesele läheb asi korda ja on tahe kaasa aidata, siis leitakse alati võimalused kuidas oma panus anda, mitte ei otsita vabandusi ja ei viriseta pärast foorumis. Isegi aiataga suitsevad Levadia fännid oleks olnud eile Narvas meeskonnale suureks toeks! Peale minu oli Narvas umbes 3 Kalju fänni veel ja nendele sügav kummardus!

      6h autoga uhada ja vihma käes seda lahingut jälgida oli vaatmata kaotusele ikkagi seda väärt! Respect!

      Algselt postitas Stok
      Fännide süüdistamisega küll kaugele ei sõida..
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        jaja http://y.delfi.ee/thumb/190853/10252041_obSB1S.jpeg

        Algselt postitas Aadu&co
        Unistamine on tasuta. Vähemasti veel....
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Mõtlesin pikalt, kas kommenteerin siin teemas enam, otsustan midagi enamat ütlemata jätta, kui et jah, oleme sitt fännklubi.

          Kommentaar


            Olete küll, jah. Ainult nutt ja hala.
            Mis 2 koht ka enam ei sobi või? Ainult siis sobib fänn ola kui meeskond ainult võidab ja meistriks tuleb?
            Sitturitest fännid olete kui teil on selline suhtumine.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Keegi ei ole ju otseselt väitnud, et hõbe ei sobiks. Aga olgem ausad, Bärengrub vist oli kah see mees, kes ütles, et Eestis ei ole hõbe mingi saavutus, et tuleb ainult tiitli peale mängida. Tore on loomulikult, arvestades Kalju ajalugu, kus saavutusi VEEL ei ole, aga ma ei tea, kas sellise koosseisuga nagu meil hetkel on, saab rahul olla sellise hooaja käiguga, kus karikavõistlustelt kukuti juba välja, Euroopas polnud üldse pmst lootust edasi saada.

              Aga ma ausaltöeldes ei viitsi enam siia Kalju teemasse postitada, kõigil rahulikum

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Keegi ei ole ju otseselt väitnud, et hõbe ei sobiks. Aga olgem ausad, Bärengrub vist oli kah see mees, kes ütles, et Eestis ei ole hõbe mingi saavutus, et tuleb ainult tiitli peale mängida. Tore on loomulikult, arvestades Kalju ajalugu, kus saavutusi VEEL ei ole, aga ma ei tea, kas sellise koosseisuga nagu meil hetkel on, saab rahul olla sellise hooaja käiguga, kus karikavõistlustelt kukuti juba välja, Euroopas polnud üldse pmst lootust edasi saada.

                Aga ma ausaltöeldes ei viitsi enam siia Kalju teemasse postitada, kõigil rahulikum
                Üks asi on kulla peale mängimine, mida Kalju kahtlemata on sel hooajal teinud, ja teine on lõppresultaat, mida me veel ei tea. Point on selles, et ollakse võimelised kulla eest heitlema!
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Keegi ei ole ju otseselt väitnud, et hõbe ei sobiks. Aga olgem ausad, Bärengrub vist oli kah see mees, kes ütles, et Eestis ei ole hõbe mingi saavutus, et tuleb ainult tiitli peale mängida. Tore on loomulikult, arvestades Kalju ajalugu, kus saavutusi VEEL ei ole, aga ma ei tea, kas sellise koosseisuga nagu meil hetkel on, saab rahul olla sellise hooaja käiguga, kus karikavõistlustelt kukuti juba välja, Euroopas polnud üldse pmst lootust edasi saada.

                  Aga ma ausaltöeldes ei viitsi enam siia Kalju teemasse postitada, kõigil rahulikum
                  Võta nüüd natuke rahulikumalt. Selle kooseisuga mängite alles esimest hooaega ja olete minu meelest väga palju arenenud ja medal oleks hea saavutus . Te polegi ju medaleid veel saanud. Saad ilmselt isegi aru ,et mõne aastaga ei saavutata jalgpallis midagi, tööd tuleb teha palju ja pikalt ning teie klubijuhid vist on selle omale selgeks teinud. Süües kasvab isu. Kalju on meie halli kodust liigat kõvasti valgemaks teinud ja selle üle on vaid hea meel . Nii .et andke aga tuld sest muidu kaoks ka meil mott ära ,kui enam poleks kellega kulla nimel võistelda.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Loen siin neid postitusi ja imestan, et keegi julgeb veel Kunole vastu öelda, sest pigem tuleks peeglisse vaadata ning tunnistada, et Kuno kirjutab nii nagu asi on.
                    Florakad tulevad targutama (Rootsi Kunn, see ei olnud sinu suunas), fännid, kes ei ole pea ühelgil tallinnast väljas oleval mängul see hooaeg käinud kritiseerivad meeskonda jne jne.

                    Terve nädala ma rääkisin, et sõit narva toimub, ainult 1 inimene võttis vedu ja tuli kaasa minuga. Kõik teised leidsid TAASKORD, et neil on küll vaja kuskil proovis istuda ja mida iganes teha muud teha.
                    Meeskond võitles eile vihmas ja pori sees hingega aga seda hingestatust ei näe mina hetkel Kalju fännides.
                    Hiiul võib olla Kalju fänne 10 aga teid sooviks näha ka võõrsil, Tallinnast väljas. Sillamäe ootab, nemad sooviksid seal fännide vahelist vutti teha ja kõik sugu muud tsirkust.
                    Näidake, et te olete Nõmme Kalju fännid ning olge kohal, tehke möllu ja kobige ka Sillamäele kohale meeskonda toetama külmas ja eeldatavalt vihmases tuulisel Sillamäe staadionil.

                    Kommentaar


                      Ma ei saa nüüd aru, miks sulle Flora fännid ette jäävad, kulla HABE? Ja kes siin siis niiväga targutab? Ilus kui ühe-kahe sõnavõtu peale on jälle kõik Flora fännid milleski süüdi (Rootsi Kunni ainult säästeti)
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        Loen siin neid postitusi ja imestan, et keegi julgeb veel Kunole vastu öelda, sest pigem tuleks peeglisse vaadata ning tunnistada, et Kuno kirjutab nii nagu asi on.
                        Florakad tulevad targutama (Rootsi Kunn, see ei olnud sinu suunas), fännid, kes ei ole pea ühelgil tallinnast väljas oleval mängul see hooaeg käinud kritiseerivad meeskonda jne jne.
                        Näidake, et te olete Nõmme Kalju fännid ning olge kohal, tehke möllu ja kobige ka Sillamäele kohale meeskonda toetama külmas ja eeldatavalt vihmases tuulisel Sillamäe staadionil.
                        Jah, Kuno kirjutab täpselt nii nagu on. Oleks te Narvas olnud ehk saanuks ka võidu kätte. Sillamäel lubati teile mäng ära anda niiet ärge pabistage
                        Tõesti ei ole me kuskil käinud, Dublin, Panevezys, Riia, Stockholm, Viljandi, Kuressaare, Tartus ei käinud, Londonis oli väheke põnevam mäng Millwall-Westham. Sillamäel meil mõlemad mängud tööpäeval aga ehk homme ikka jõuame sinna. Tänase päeva seisuga sel aastal 21 kodu ja 12 võõrsil Flora mängul käinud + mõned Flora II mängud. Niiet noormees, ära paugu.

                        Kommentaar


                          Tegelt on minu eesmärk kõikide klubide fännidele kes hõljuvad kuskil mugavustsoonis, rüübates roosal või rohelisel pilvel õltsi reaalsusega ässi kickida ja teid maapeale tagasi tuua!

                          Kus teie raketid ja tossukad ja action siis on? Levadia fänne kritiseerite, aga nad vähemalt korraldavad midagi!

                          Ootate kõiki endale külla, aga kas te olete oma arsenaliga piisavalt palju teisi külastanud, et see mainimist vääriks ja see fänluse alla kvalifitseeruks (aia taga lällamine ja õlle joomine ei lähe arvesse)?

                          Kuidas see fännide vaheline intriig peaks tekkima kui te kõik oma kodumängudel istute ja ise teiste herilaste pessa ei lenda? Ja siis imestate, et midagi ei toimu ja kõik on pasa... Süüdi on Eesti olematu jalgpalli tase! Süüdi olete teie oma olematu fänluse tasemega.

                          Foorumi postituste järgi öeldes tundub mulle, et teile läheb fänluse asi korda, aga tegusi ei ole peale suust auru välja ajamise näha!

                          Kui me Kaljut samasuguse "kusekaga" arendaks kui teie kõik siin fänlust, siis me oleks endiselt kolmandas liigas ja ma helistaks 5 minutit ennem mängu algust mängijatele, ise soojenduringe tehes, et kus te jobud olete, mäng algab! Pärast oleks hea sappi foorumis pritsida ja suurejooneliselt liigat ja kogu jalgpalli alla lasta!

                          Kalju aitab alati igat fännide poolt algatatud ideed ellu viia, kahjuks pole neid ideid meieni eriti jõudnud!
                          Tundub, et meil on lihtsalt tegemist raisku läinud põlvkonnaga ja tuleb oma tegevus suunata noorematele generatsioonidele (mida me juba edukalt ka teeme).

                          Edu jutupaunikud!
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Bronks pole paha...aga guld oleks veel parem!

                            Kommentaar


                              Mitte et Kuno jutt täielikult vale oleks, aga sellise iroonilise sapi pritsimisega kaugele küll ei jõua. Siin peaks selgelt eristama professionaalseid mängijaid, treenereid, arste, klubi töötajaid jne, kes on kohustatud tegema oma tööd hästi, samasse patta ei saa aga kohe kuidagi panna fänne, kes teevad seda oma vabast ajast ja tahtest ning siis kui on võimalus. Jah, kui nad ei jõua tihtilugu mängudele, on nad sitad fännid, aga kas pole natuke nadi kõiki joodikuteks, mõttetuteks inimesteks ning läbikukkunud põlvkonnaks tembeldada? Kaljul endalgi oli alles hiljuti amatöörvõistkond, kui mõnel mängijal ei olnud võimalik trenni/mängule tulla, kas reageerisid samamoodi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Kui ma oleks Kalju fänn, siis ma kutsuks kaasfänne üles vähemalt ühte Kalju mängu boikoteerima, aga kuna mul on Kaljust poogen, siis ma jään enda juurde, et Kuno - fännide sõimamisega kaugele ei sõida.
                                No Kuno vähemalt julgeb fännide teemal sõna võtta aga teiste klubide juhtidel tundub see fänni teema suht külmaks jätvat.Ok esiliigas teeb tänuväärt tööd Raimo &Co .Krt klubi ja fännid peaksid käima käsikäes nii heas kui halvas .Teinekord peavad mõlemad pooled taluma ka kriitikat ja pea püsti selle ära kannatama.usun,et mõlemad pooled on teinud vigu ja loodedavasti tunnistavad seda ja üritavad ennast parandada.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X