320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eksid Kuno. Varem on Kalju fännid olnud paremal pool ning seda tunnistas ka Mario. Ei mõista teie enda fännid ka, miks teil on vaja neid nii väga meie kohale panna. Ju siis mingi jonn ja "raiu või puruks, vot ei tule eest" mentaliteet vms.
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      uskumatu, mis teemadel te siin hetkel vaidlete.

      Kommentaar


        Ma ei usu, et ma eksin, oleme kõik mängud sellel aastal oma fännidega olnud paremal pool (staadioni poolt vaadates paremal).
        Mingit jonni pole, selline on selle ürituse (kodumängu) paigutus ja selliseks ta jääb. Põhjused on ülevalpool väljatoodud ja sellega peaks asi nüüd lõplikult selge olema. Flora fännidele oleme vasakule poole tribüüni otsa loonud parimad võimalikud tingimused, et te saaksite nautida jalgpalli. Teil on baar, Teil on tasuta energiajook, teil on tribüün eraldatud sektoriga jne. Saage üle nüüd juba, ma ei usu, et teie vahva fännirühmitus vähem äge on teisel pool tribüüni

        PEACE!

        NB! Aga hea on see, et teema kütab kirgi ja see annab asjale ainult juurde

        Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
        Eksid Kuno. Varem on Kalju fännid olnud paremal pool ning seda tunnistas ka Mario. Ei mõista teie enda fännid ka, miks teil on vaja neid nii väga meie kohale panna. Ju siis mingi jonn ja "raiu või puruks, vot ei tule eest" mentaliteet vms.
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          "Muide nad on seal iga kord olnud kui Kalju on Sportlandil mänginud" - sellise lause kirjutasid. See aasta vb paar mängu jah, kuid IGA KORD, mitte. Ehk siis see on olnud teil selle aasta trend.

          Intriig on hea! Küll tuleb veel
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            Minu meelest on see jube hea mõte, et just Flora fännide eest kõnnib mõni mitte just kõige heledanahalisem mängija mööda mitu korda arvestades, et mõni neid ei salli Turvalisus...tõesti hiilgav ajutöö selle kallal. Ega sealt midagi head oodata pole ma kardan kui nii õrritatakse meelega.

            Kommentaar


              Kui millegi üle enam viriseda pole, siis tuleb midagi uut ja ebaolulist lihtsalt välja mõelda. Ise traditsiooniliselt staadionile tulla ei saa, aga telekast loodan näha vägevat kütet

              Kommentaar


                Tuleb välja, et me oleme trendikad ka veel pealekauba

                Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                "Muide nad on seal iga kord olnud kui Kalju on Sportlandil mänginud" - sellise lause kirjutasid. See aasta vb paar mängu jah, kuid IGA KORD, mitte. Ehk siis see on olnud teil selle aasta trend.

                Intriig on hea! Küll tuleb veel
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Saate särada, lõpuks leidsite midagi positiivset ka enda jaoks

                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Minu meelest on see jube hea mõte, et just Flora fännide eest kõnnib mõni mitte just kõige heledanahalisem mängija mööda mitu korda arvestades, et mõni neid ei salli Turvalisus...tõesti hiilgav ajutöö selle kallal. Ega sealt midagi head oodata pole ma kardan kui nii õrritatakse meelega.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    Minu meelest on see jube hea mõte, et just Flora fännide eest kõnnib mõni mitte just kõige heledanahalisem mängija mööda mitu korda arvestades, et mõni neid ei salli Turvalisus...tõesti hiilgav ajutöö selle kallal. Ega sealt midagi head oodata pole ma kardan kui nii õrritatakse meelega.
                    et kui teie seas on rassiste, siis järelikult tuleb muust rassist inimesed teist eemal hoida, sest muidu on tegu õrritamise ja provokatsiooniga? tere mõistus.

                    mitte et neegriteema enam karvavõrdki kõigutaks, aga see on isegi sinu tavapäraste seisukohtadega võrreldes nii võimsalt väärastunud loogika, et hoia seljakotti.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Minu meelest on see jube hea mõte, et just Flora fännide eest kõnnib mõni mitte just kõige heledanahalisem mängija mööda mitu korda arvestades, et mõni neid ei salli Turvalisus...tõesti hiilgav ajutöö selle kallal. Ega sealt midagi head oodata pole ma kardan kui nii õrritatakse meelega.
                      aga minge siis Abrukale, äkki seal veel mõnda neegrit pole.

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et nüüd oleks aeg Piksenoolel välja ilmuda. Dylan Moran on poisike selle jutu kõrval mida siin välja tulistatakse
                        Mul kõht valutab naerust juba
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          et kui teie seas on rassiste, siis järelikult tuleb muust rassist inimesed teist eemal hoida, sest muidu on tegu õrritamise ja provokatsiooniga? tere mõistus.

                          mitte et neegriteema enam karvavõrdki kõigutaks, aga see on isegi sinu tavapäraste seisukohtadega võrreldes nii võimsalt väärastunud loogika, et hoia seljakotti.
                          Tsiteerin Kunot: "juba ainuüksi turvalisuse kaalutlustel otsustada kas me peaneme Kalju fännid paremale või vasakule tribüünile."

                          Lähme homme Politseisse ja küsime järgi kumb on turvarisk kas see kui viia neegrid rassisti eest neli korda mööda või õllesabas õlut ostvad fännid. Diana käest saad numbri. Mul sobib iga kell minna homme.

                          Kommentaar


                            Mis krdi vennad te seal olete ma ei saa aru... "Lähme homme Politseisse ja küsime järgi" wtf...


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Tsiteerin Kunot: "juba ainuüksi turvalisuse kaalutlustel otsustada kas me peaneme Kalju fännid paremale või vasakule tribüünile."

                            Lähme homme Politseisse ja küsime järgi kumb on turvarisk kas see kui viia neegrid rassisti eest neli korda mööda või õllesabas õlut ostvad fännid. Diana käest saad numbri. Mul sobib iga kell minna homme.
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Ilmselgelt trimpab Ballack praegu "Männiku vägevat"

                              Kommentaar


                                Kasutada ühes lauses fraasi "Flora fänn" ja sõna "mõistus", noh, vincent, see on sul ikka liialdus. Üks erand on muidugi ka, mis/kes reeglit kinnitab.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X