320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle sobib kõik, ma võin paljajalu lumehanges ka seda mängu vaadata, ühes käes Dynami:t teises alecoq, sest selle mängu eest olen ma nõus ohvreid tooma. Olgu see lõppseis kuidas on, aga kui selliseid mänge poleks, siis kaoks jalgpalli arendamise mõte üldse ära! Respect nii Flora kui Kalju poolele, saame hakkama, elate need nõmme Mustlased kellel staadionit pole vast üle, sest varsti saate meile juba Kadriorgu külla tulla

    NB! Selle mängu korraldamise juures ei pinguta me ainult Kalju pärast, tahame, et ka Flora rahval ja kõikidel teistel Eesti jalgpallihuvilistel oleks üks tõsine kohalik jalgpallinauding kättesaadav....
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Eksid Kuno. Varem on Kalju fännid olnud paremal pool ning seda tunnistas ka Mario. Ei mõista teie enda fännid ka, miks teil on vaja neid nii väga meie kohale panna. Ju siis mingi jonn ja "raiu või puruks, vot ei tule eest" mentaliteet vms.
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        uskumatu, mis teemadel te siin hetkel vaidlete.

        Kommentaar


          Ma ei usu, et ma eksin, oleme kõik mängud sellel aastal oma fännidega olnud paremal pool (staadioni poolt vaadates paremal).
          Mingit jonni pole, selline on selle ürituse (kodumängu) paigutus ja selliseks ta jääb. Põhjused on ülevalpool väljatoodud ja sellega peaks asi nüüd lõplikult selge olema. Flora fännidele oleme vasakule poole tribüüni otsa loonud parimad võimalikud tingimused, et te saaksite nautida jalgpalli. Teil on baar, Teil on tasuta energiajook, teil on tribüün eraldatud sektoriga jne. Saage üle nüüd juba, ma ei usu, et teie vahva fännirühmitus vähem äge on teisel pool tribüüni

          PEACE!

          NB! Aga hea on see, et teema kütab kirgi ja see annab asjale ainult juurde

          Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
          Eksid Kuno. Varem on Kalju fännid olnud paremal pool ning seda tunnistas ka Mario. Ei mõista teie enda fännid ka, miks teil on vaja neid nii väga meie kohale panna. Ju siis mingi jonn ja "raiu või puruks, vot ei tule eest" mentaliteet vms.
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            "Muide nad on seal iga kord olnud kui Kalju on Sportlandil mänginud" - sellise lause kirjutasid. See aasta vb paar mängu jah, kuid IGA KORD, mitte. Ehk siis see on olnud teil selle aasta trend.

            Intriig on hea! Küll tuleb veel
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              Minu meelest on see jube hea mõte, et just Flora fännide eest kõnnib mõni mitte just kõige heledanahalisem mängija mööda mitu korda arvestades, et mõni neid ei salli Turvalisus...tõesti hiilgav ajutöö selle kallal. Ega sealt midagi head oodata pole ma kardan kui nii õrritatakse meelega.

              Kommentaar


                Kui millegi üle enam viriseda pole, siis tuleb midagi uut ja ebaolulist lihtsalt välja mõelda. Ise traditsiooniliselt staadionile tulla ei saa, aga telekast loodan näha vägevat kütet

                Kommentaar


                  Tuleb välja, et me oleme trendikad ka veel pealekauba

                  Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                  "Muide nad on seal iga kord olnud kui Kalju on Sportlandil mänginud" - sellise lause kirjutasid. See aasta vb paar mängu jah, kuid IGA KORD, mitte. Ehk siis see on olnud teil selle aasta trend.

                  Intriig on hea! Küll tuleb veel
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Saate särada, lõpuks leidsite midagi positiivset ka enda jaoks

                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    Minu meelest on see jube hea mõte, et just Flora fännide eest kõnnib mõni mitte just kõige heledanahalisem mängija mööda mitu korda arvestades, et mõni neid ei salli Turvalisus...tõesti hiilgav ajutöö selle kallal. Ega sealt midagi head oodata pole ma kardan kui nii õrritatakse meelega.
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Minu meelest on see jube hea mõte, et just Flora fännide eest kõnnib mõni mitte just kõige heledanahalisem mängija mööda mitu korda arvestades, et mõni neid ei salli Turvalisus...tõesti hiilgav ajutöö selle kallal. Ega sealt midagi head oodata pole ma kardan kui nii õrritatakse meelega.
                      et kui teie seas on rassiste, siis järelikult tuleb muust rassist inimesed teist eemal hoida, sest muidu on tegu õrritamise ja provokatsiooniga? tere mõistus.

                      mitte et neegriteema enam karvavõrdki kõigutaks, aga see on isegi sinu tavapäraste seisukohtadega võrreldes nii võimsalt väärastunud loogika, et hoia seljakotti.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        Minu meelest on see jube hea mõte, et just Flora fännide eest kõnnib mõni mitte just kõige heledanahalisem mängija mööda mitu korda arvestades, et mõni neid ei salli Turvalisus...tõesti hiilgav ajutöö selle kallal. Ega sealt midagi head oodata pole ma kardan kui nii õrritatakse meelega.
                        aga minge siis Abrukale, äkki seal veel mõnda neegrit pole.

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et nüüd oleks aeg Piksenoolel välja ilmuda. Dylan Moran on poisike selle jutu kõrval mida siin välja tulistatakse
                          Mul kõht valutab naerust juba
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            et kui teie seas on rassiste, siis järelikult tuleb muust rassist inimesed teist eemal hoida, sest muidu on tegu õrritamise ja provokatsiooniga? tere mõistus.

                            mitte et neegriteema enam karvavõrdki kõigutaks, aga see on isegi sinu tavapäraste seisukohtadega võrreldes nii võimsalt väärastunud loogika, et hoia seljakotti.
                            Tsiteerin Kunot: "juba ainuüksi turvalisuse kaalutlustel otsustada kas me peaneme Kalju fännid paremale või vasakule tribüünile."

                            Lähme homme Politseisse ja küsime järgi kumb on turvarisk kas see kui viia neegrid rassisti eest neli korda mööda või õllesabas õlut ostvad fännid. Diana käest saad numbri. Mul sobib iga kell minna homme.

                            Kommentaar


                              Mis krdi vennad te seal olete ma ei saa aru... "Lähme homme Politseisse ja küsime järgi" wtf...


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              Tsiteerin Kunot: "juba ainuüksi turvalisuse kaalutlustel otsustada kas me peaneme Kalju fännid paremale või vasakule tribüünile."

                              Lähme homme Politseisse ja küsime järgi kumb on turvarisk kas see kui viia neegrid rassisti eest neli korda mööda või õllesabas õlut ostvad fännid. Diana käest saad numbri. Mul sobib iga kell minna homme.
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Ilmselgelt trimpab Ballack praegu "Männiku vägevat"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X