320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    No kui sind minu arvamus ei huvita, siis milleks üldse kommenteerida? Tähelepanuvajadus? Söö aga rahus oma kooki.
    Ärand ole kuri, väike iroonia.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Ärand ole kuri, väike iroonia.
      Ei olegi kuri. Peace.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Keegi võiks Reinult ruuteri ära varastada.

        Kommentaar


          Kui sellel, mis mängija mis klubis mis alustel mängib, tähtsust pole, siis mis mõte on üldse vutitraditsioonidel? Jalgpallur on klubi identiteedi kandja ja väljendaja, tippmängija veel eriti, ja sestap on ka põhimõtteliselt vastuoluline, et Kalju eksstaar klõpsti Levadiasse läks. Inimlikult arusaadav, ent jalgpalli loogika vastane.

          Seega on väga oluline, mismoodi ja mis foonil Teever Levadiasse siirdus, ja on väga oluline, et Kalju fännid seda silmas peavad. Samas - oleks Teever Levadia transferi eel/ajal teinud mingisuguse tugeva, respekti väljendava avalduse Kalju ja selle fännide suunas, ei oleks reeturi-teema ka nii aktuaalne. Nii et probleem on osalt ka kommunikatsioonis. Aga samas, võib-olla on Teeveril ka ükskõik.

          Kommentaar


            Täiesti neutraalsena vaadates on asi ehk ka selles, et Levadias oli tal võimalus oluliselt kiiremini tõusta põhikoosseisuründajaks. Levadial oli kaitse täiesti korras, aga ründes olid asjad ikka väga kehvasti. Kaljul oli aga juba liiga palju arvestataval tasemel ründajaid ja mängijaid, kes suudavad ründes mängida.
            Algselt postitas alehis
            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

            Kommentaar


              Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
              Täiesti neutraalsena vaadates on asi ehk ka selles, et Levadias oli tal võimalus oluliselt kiiremini tõusta põhikoosseisuründajaks. Levadial oli kaitse täiesti korras, aga ründes olid asjad ikka väga kehvasti. Kaljul oli aga juba liiga palju arvestataval tasemel ründajaid ja mängijaid, kes suudavad ründes mängida.
              Vau, esimene tark postitus, mida Piksenool Kalju teemas kunagi postitanud on.

              Inimestena võiksime Teeveri käitumist mõista, fännina aga mitte.

              Kommentaar


                Kuna siin eksisteerib inimesi, kelle informeeritus fännikultuurist on suhteliselt väike, siis toon näite teisest valdkonnast - suhetest: su naine lahkub aastakeseks välismaale õppima ja tõotab, et tagasi tulles hakkate taas kokku elama. Läheb, aga hoopis sedasi, et tagasi tulles hüppab ta sinu suurima vihavaenlase voodisse, sest see ostab talle veidi kallemaid kingitusi. Inimlikult võib ju aru saada, aga libu on ta ikkagist

                See mida me täna tegime, on täiesti elementaarne käitumine klubi poolehoidjate poolt. Kui muu maailma näiteid vaadata, siis oli see ikka väga leebe vastuvõtt:



                Tegelikult oli täna väga vinge triller. Käed värisesid ja pulss oli laes! Ja kes ei tea, siis lisaks meeskonna viigile tuli ka Roosade Pantrite fännivõistkonnale uhke 4:2 võit Paf pallis! Väuu!

                Kommentaar


                  Ärge nüüd peale küll rohkem võtke.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ärge nüüd peale küll rohkem võtke.
                    Muidugi võtame! Mõnuga!

                    Kristal on kuri: http://www.ohtuleht.ee/490598

                    Kokkuvõte:

                    Kommentaar


                      Hehe, viisakas laupäevane huumoriõhtu taas soccerneti Meistriliiga alafoorumis. Ükskõik, mida tehakse, kõik see tundub väär, debiilne ja naljakas.

                      Aga siiski, StenV seletas põhimõtteliselt Teeveri case`i puhul kõik olulise ära, samas ei väsi ma kordamast, Ingemar oli, on ja jääb väga paljude pikkajaliste Kalju poolehoidjate südamesse ning nagu väga paljud ka täna mainisid, siis on tegemist nende lemmik Eesti jalgpalluriga, aga...

                      mind fännina ei huvita palganumber, mind fännina ei huvita, kus klubis on võimalik potentsiaalselt rohkem mänguaega teenida, mind fännina ei huvita, kas ja kuidas on inimese eraelus toimuv.

                      mind aga huvitab see, mis särki kannab mängumees ja kui see särk pole help.ee logodega, siis see mees mulle palliväljakul ei meeldi kui vastaseks on eelnimetatu, eraelus, tõsi, võin seda meest täielikult austada. Kalju suurimalt sõbralt Reinult kui Arsenali poolehoidjalt küsikski, et kui Moneybayor, Ca$hley ja Na$ri läksid helesiniste ridadesse, siis kas oma kaasvõitlejaid Londonist pidasid kah debiilikuteks. et nad ei austanud, et igat inimest peab ainult huvitama rahasumma, mis ilmub tema pangakontole?

                      Kommentaar


                        ohkijatele ja muidu moraalitsejatele südamerahuks, et Teeveri enda kommentaar sellele oli lühidalt kokku võttes: "fännide asi on hüüda, mida nemad hüüavad, mind see ei häiri - väga hea, et ka Eestis selline fänlus olemas on, hakkab vaikselt välismaad meenutama."

                        suur mees, ise teab, mis teeb ja mis teatud liigutustega kaasneb. ja fänni vaatenurgast võttis Romario oma viimase postitusega asja väga hästi kokku.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                          Kuna siin eksisteerib inimesi, kelle informeeritus fännikultuurist on suhteliselt väike, siis toon näite teisest valdkonnast - suhetest: su naine lahkub aastakeseks välismaale õppima ja tõotab, et tagasi tulles hakkate taas kokku elama. Läheb, aga hoopis sedasi, et tagasi tulles hüppab ta sinu suurima vihavaenlase voodisse, sest see ostab talle veidi kallemaid kingitusi. Inimlikult võib ju aru saada, aga libu on ta ikkagist
                          Ehk siis hetkel võiks olukorda tõlgendada ka mitmenaisepidamise õigustamisega. Nii kaua kui 'naine' haridust omandas, leidis mees kodukandist teise(d), ja vanale enam kohta ei olnud. Ning kuna kõrgharitud näitsik ei tahtnud vanatüdruks jääda või oma mehele varuvariant olla, siis pidi uue partneri leidma. Pealegi, armastusest vihkamiseni pidi olema ainult üks samm ja kõik jutud.

                          Okei, kuna nagu ma enne ütlesin, siis ma pole taustaga täiesti kursis ja seega võib mu teooria kolinal kokku kukkuda. Nii et edasi ma ei patra.

                          -e- paistab, et jälle sai uimama jäädud. Kui mehel endal suva, siis pole tõesti kühvlit.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                            -e- paistab, et jälle sai uimama jäädud. Kui mehel endal suva, siis pole tõesti kühvlit.
                            Päris suva ei ole, saab aru lihtsalt ja isegi toetab kui fännikultuuri normaalset osa.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

                              mind aga huvitab see, mis särki kannab mängumees ja kui see särk pole help.ee logodega, siis see mees mulle palliväljakul ei meeldi kui vastaseks on eelnimetatu, eraelus, tõsi, võin seda meest täielikult austada. Kalju suurimalt sõbralt Reinult kui Arsenali poolehoidjalt küsikski, et kui Moneybayor, Ca$hley ja Na$ri läksid helesiniste ridadesse, siis kas oma kaasvõitlejaid Londonist pidasid kah debiilikuteks. et nad ei austanud, et igat inimest peab ainult huvitama rahasumma, mis ilmub tema pangakontole?
                              Ei saa küll Reinu eest vastata, kuid ka mulle on Arsenal võõrtiimina sümpaatne. Aga igastahes mul kui fännil oleks raske mingit "jama" (pole küll ehk antud hetkel õige sõna) ajada/karjuda, kui saan olukorrast ja mängijast aru. Üles loendatud härrade puhul ma sellest ei saanud, ehk mõistan nende minekud hukka. Kuid on ka vastupidiseid näiteid nagu Henry ja Cesc, kelle minekud on mõistetavad ja neid reeturiteks ei pea. Noh, vähemalt otseselt mitte, mõru pill kindlasti, aga seeditav. Ühe näol tegu suisa legendiga ja teisegi võtaks kõik Arsenali poolehoidja kahel käel tagasi.

                              Ehk kõik olukorrad on erinevad ja kahe viimase härra puhul mu aju tõrguks mingeid solvavaid chante karjuda. Võib-olla ma defineerin asju/olukordi teisiti ja pole õige fänn, aga mulle meeldib (üritada) olukordi mõista ja teada, miks ma midagi teen. Seega tundub mulle ühe lauaga löömine kergelt debiilsena.

                              Kommentaar


                                Ouraiiiii, kus nüüd keeras pilve üles. Mällarist ma ei räägigi, mul on kaks korda rase kodus olnud ja see oli piisavalt hull. Ja deem, jalgpallist rase olla... Eks ta kuplialuse mestis Walteriga ära kammib muidugi. Aga Romario, StenV... Ma igaks juhuks lisan siia veel oma eelmise postituse lõpu:

                                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                                Noh, jah... Samas ega midagi öelda ei ole. Mängijad tegid täna oma tööd ja fännid tegid oma tööd. Nii lihtne see ongi. Mis seal ikka. Mugav see Teeverile kindlasti ei olnud, ses mõttes ilmselt messidž jõudis kohale...
                                Romario on fänn ja Mällar on ultra (kelle, see on iseküsimus) ja kõik on sellega öeldud. Mina lihtsalt ütlesin, et mina mõistaksin Teeveri ka inimesena. Punkt ja peace out. Jäägu teile ka rõõm publikunumbri läbi roosade prillide vaatamise üle, ei hakka mina teiega vaidlema, kui pseudonumbrid on OK, siis on OK. Let's agree to disagree. Kõik huiavad (ilmselt ka Flora), kes mina olen, et teile näpuga näidata, tõepoolest? Nii-et ses mõttes oldagu sõbralikud edasi, kui tohib pakkuda.

                                Ahjaa.

                                Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                                Ise elad Tallinnas, ja Florakatega Sillamäele ei sõitnud, miks sa siis ei toetanud ahtakest Eesti klubivutti ja ei läinud seda fantastilist liidrite duelli kohapeale jälgima.
                                Alusta iseendast.
                                Ot, sina istusid Narvas Transi-Tammeka mängul läpakas süles ja ultra-olemise vahepeal kommenteerisid laivi? Alusta iseendast... Vale puu all haugud, sõbrake. Mina vaatasin mängu töö kõrvale, mis välistas Sillamäele sõitmise. Mis sinu vabandus on? Käitud praegu nagu üks tuntud koondisefännist "vanake", kes iga võimalikul juhul sõna võtab teemal, kui kõva vana tema on ja kui naganolgid teised, ükskõik mis nood teevad või ei tee, käivad või ei käi. Flora mängudele olen sel suvel tõesti kriminaalselt vähe jõudnud, aga see-eest toetanud läbivalt kogu suve klubivutti oma kohalolekuga Paides (korduvalt), Kures, Viljandis (korduvalt) ja viimati teisipäeval tagasi Kilulinnas Kalevi-Paide mängul. Sobib iseendast alustamiseks? Kui sobib, siis on OK ja tribüünil näeme.

                                Ärgem tehkem nüüd seda viga, mis teile kindlasti teiste juures pinna peale käib - teistsugune arvamus ei ole vale arvamus. Ta on lihtsalt teistsugune... Ja siis räägite negativismist...

                                Veelkord - peace out.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X