320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mõnel on uskumatu komme ikka üle-dramatiseerida. võrrelda massimõrvaga... eeldada, et tapmine on etem....ei ole muidugi mehele kohane tegu, ent ometi ikka natuke võib piiri pida.ja mis kalju mainesse puutub, siis rääkida, et see rikub nüüd nii hirmsasti seda, et peaks hakkama päästma pmst klubi, ma ei nõustuks ka sellega. on palju, kes pole kuuldki kaljust ja enamiku keda natuke huvitab, neid arvan konsa isiklikud sigadused ei mõjuta, kui nüüd muud midagi välja ei kooru. ja natuke ei tahaks uskuda, nende kuulujuttude taustal, mis mõnda aega levisid, et kaljus polnud neid keegi kuulnud ka mitte....

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Myrgel.. ise kirjutasid? Väga arukas lugemine hommikucappuccino kõrvale. Kõrgeviis, laik ja muud derivaadid!
      Ühinen täielikult isand Stoki seisukohaga.

      Kommentaar


        Ma usun küll, et Myrgel selle kirja pani. Too mees pole just suu peale kukkunud
        Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Ühinen täielikult isand Stoki seisukohaga.
          Sama siin!

          Kommentaar


            kas nüüd oleks vaja pulitzeri ja kommuuni feispuuki?

            Kommentaar


              mis uued koledad lood need on, millele EPL-i tänases artiklis vihjatakse? et lähiajal selguvat Kalju kohta uusi halbu asju ??

              Kommentaar


                Algselt postitas Leivo-Tigu Vimb Vaata postitust
                mis uued koledad lood need on, millele EPL-i tänases artiklis vihjatakse? et lähiajal selguvat Kalju kohta uusi halbu asju ??
                Link?
                Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                Kommentaar


                  Algselt postitas Leivo-Tigu Vimb Vaata postitust
                  mis uued koledad lood need on, millele EPL-i tänases artiklis vihjatakse? et lähiajal selguvat Kalju kohta uusi halbu asju ??
                  Ma tean, et millele vihjatakse, aga kuna tegu pole minu infoga, siis ma seda ka ei ütle. Muidu on jälle mingi "Dannar Leitmaa ütles Soccerneti foorumis seda ja seda".

                  Kommentaar


                    Aga kes siis ütleb? Tulin just lõunalt ja valisin seal sirvimiseks puhtjuhuslikult ÕL. Tundub, et oli vale valik.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      Aga kes siis ütleb? Tulin just lõunalt ja valisin seal sirvimiseks puhtjuhuslikult ÕL. Tundub, et oli vale valik.
                      Teade VÕIB tulla täna ja EI pruugi üleüldse Kaljuga seotud olla.

                      Kommentaar


                        Ja Konsa küsib teda küsitlevalt ajakirjanikult: "Kes on Dannar Leitmaa?"

                        Kommentaar


                          Tundub,et siis eesti meistriliigas kõik proffi klubid on räpased. Pole ime, et ükski suur ettevõte ei soovi oma õla alla panna.
                          Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas soxx Vaata postitust
                            Link?
                            http://www.epl.ee/news/sport/oliver-....d?id=65254956
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Teade VÕIB tulla täna ja EI pruugi üleüldse Kaljuga seotud olla.
                            "...Nõmme Kalju kohta selgumas mitmeid detaile ..."
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
                              Hea uudis Tanel Meltsale!
                              Irooniline- Melts puhkab Tais...
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Tsiteerides Aadut- linnaelu on keeruline.
                                Narkoäri ajab ainult väga rumal inimene. Kuidas aga kutsuda inimest, kes ajab narkoari koos tegelasega, kes on selle eest juba 3 korda kinni istunud?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X