320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    blin! <- hüüumärgi pidin panema ainult sellepärast, et postitus peab olema vähemalt 5 tähemärki pikk. kurat tänu sellele võib mu postitus sitaks pikaks venida ja sisu lohisevaks ja jamaks... persse!

    Kommentaar


      Esimene inimene kellega ma täielikult nõustuma pean ning selleks isikuks on Silver. Väga viis jutt. Kuno ning teised tegelased võiksid ka seda lugeda ning need flora poolehoidjad korraks roosad prillid eest võtma imo...
      "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

      Kommentaar


        probleeme on ju täiesti kõigil klubidel, kipun arvama et ootamatud narokotestid mängijatele teeksid meile selle asja selgemaks, aga see tulemus võib kõigile üsna jahmatav olla.

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          probleeme on ju täiesti kõigil klubidel, kipun arvama et ootamatud narokotestid mängijatele teeksid meile selle asja selgemaks, aga see tulemus võib kõigile üsna jahmatav olla.
          Eks jah testid ole üheks suunaks lahenduse poole, kuid Eesti mõistes oleks see ikka väga kallis lõbu ning selle asemel arendaks pigem taristut vms.

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            probleeme on ju täiesti kõigil klubidel, kipun arvama et ootamatud narokotestid mängijatele teeksid meile selle asja selgemaks, aga see tulemus võib kõigile üsna jahmatav olla.
            Kas probleem on olnud narkootikumide tarbimises või selle käitlemises? Ma olen enam kui kindel, et ka Konsa ise ei tarbinud grammigi seda kraami, vaid süüdistatakse teda ikkagi selle omamises ja käitlemises.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Enamasti kes müüvad need ka tavaliselt ise tarbivad, aga äkki Konsa oli erand...
              "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

              Kommentaar


                Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
                Enamasti kes müüvad need ka tavaliselt ise tarbivad, aga äkki Konsa oli erand...
                Vastupidi. Enamus diilereid ei tarvita ise narkootikume.

                Ja rääkida, et narkotestid võiksid jahmatava resultaadiga olla. Kas keegi tõesti tõemeeli usub seda, et narkomaanlus on Eesti jalgpallurite seas levinud? See on juba täielik paranoia.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Vastupidi. Enamus diilereid ei tarvita ise narkootikume.

                  Ja rääkida, et narkotestid võiksid jahmatava resultaadiga olla. Kas keegi tõesti tõemeeli usub seda, et narkomaanlus on Eesti jalgpallurite seas levinud? See on juba täielik paranoia.
                  Tegu on ikkagi diilerlusega, aga mitte narkootikumide tarbimisega. Konsa puhul on kõige lollim tegu see, et ta hoiab politseis "kangelaslikult" suud kinni ja kaitseb sellega enda arvates dj-d. Kuna narkootikumid leiti onju Konsa autost, siis on tal mingisugune idee vist, et võtab kogu löögi enda peale ja on sellega enda arvates kangelane. Pmst lasi mingil teenelisel narkopätil end tanki panna ja nüüd teeb ise enda olukorra veel sitemaks. Loll.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Tegu on ikkagi diilerlusega, aga mitte narkootikumide tarbimisega. Konsa puhul on kõige lollim tegu see, et ta hoiab politseis "kangelaslikult" suud kinni ja kaitseb sellega enda arvates dj-d. Kuna narkootikumid leiti onju Konsa autost, siis on tal mingisugune idee vist, et võtab kogu löögi enda peale ja on sellega enda arvates kangelane. Pmst lasi mingil teenelisel narkopätil end tanki panna ja nüüd teeb ise enda olukorra veel sitemaks. Loll.
                    Seda ma ju räägingi, et siin kiputakse diilerlust ja narkomaanlust segi ajama.

                    Aga et Konsa loll on, selles ei kahtle vist keegi...
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      kahjuks ei ole see paranoia. jalgpallurid on omamoodi läbilõige ühiskonnast ja vaid väga naiivne inimene võib arvata, et jalkamehed on paremad kui keskmine ühiskonna liige. nö kergemad narkootikumid on kahjuks meie ühiskonnas väga levinud nähe.aga konsa on ilmselgelt loll, nii jalkamehena, kui inimesena üldse. mõtetu on sellises olukorras kedagi kaitsma hakata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        (uus rahvuseepos koos heroiliste üleskutsetega)
                        Jah, kukutame saatana. Puhas ja valge jumala vägi tuleb ja vabastab kõik pimedad ja nõrgad saatana küüsist. On ainult ainult üks KT !!! LÕPP PIMEDUSELE, võtame kõik käest kinni ja karjume "halleluuja!!" .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          . Kas keegi tõesti tõemeeli usub seda, et narkomaanlus on Eesti jalgpallurite seas levinud? See on juba täielik paranoia.
                          Kolm aastat tagasi kirjutasin foorumisse, et kui enne järjekordset meistriliiga vooru ühe mansa juures kontroll tehtaks siis oleks kaks meest vahel. Tegelt oleks üks vahele jäänud, sest teine jättis vigastuse tõttu selle vooru vahele. Nimesid ja klubi ei nimeta, sest tõestuseks on ainult minu sõna. Kuskil on ka kindlasti tolmu koguv arvuti millel snapshothid kus seltsimehed taksos triipu panevad ja vaevalt see neil esimest korda oli

                          edit: siiski rohkem kui kolm aastat tagasi, aeg lendab
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Silver Vaata postitust
                            Kusjuures siin on arutlemiseks põhjust rohkem ja veel. Probleeme on igal rindel:

                            1. Konsa juhtum
                            2. Mamedovi juhtum
                            3. Transi tulemuste manipuleerimine ja kihlveod
                            4. Viljandi tulemuste manipuleerimine ja kahtlased panused
                            5. Tallinna Kalevi väravavahi panustamised
                            6. Klubide palgaprobleemid
                            7. UEFA poolt rahastamine ja selle võrdõiguslik jagamine klubidele
                            8. Transi noortesüsteemi puudumine, mille alusel litsenseerimine?
                            9. Mängijate tasuta ülemineku keeld
                            10. jne.

                            Kui otsida, siis leiab mitmeid punkte, mille üle võiks EJL või välja käidud töörühm tegeleda. Lisaks ei ole eetiline, et ühe alaliidu juht suudab nii palju vassida ja manipuleerida. Kas te kujutate ette, et näiteks Inglismaal juhtub selline olukord, et näiteks Liverpooli (suvaline näide) ja Inglise koondise vaateväljas (üle 20 kohtumise, viimases alaliidu pressiteates oli nimi olemas seletusega, et jääb eemale isiklikel põhjustel) olev mängija jääb triibu müümisega vahele ning seejärel pöördub klubi FA poole ning küsib abi ja nõu, mille tulemusel alaliidu president saadab lühidalt Liverpooli juhi kahe sõnaga perse. Ning saadab ise kohe kogu materjali ka pressi laiali? Ei tahaks väga uskuda, tundub ulmeline?

                            Probleem on pigem selles, et hetkel käib kogu arutlemine ja info ühe inimese kaudu, mille tulemusel enamik klubisid on teadmatuses. Räägitakse mingisugustest kihlvedudest, narkootikumidest aga keegi täpselt ei tea midagi. Siis tembeldab EJL president, et probleem on ainult Kaljus ja kõik. Minu teada istub hetkel kinni reaalset karistust kandev Tallinna Kalevi mängija? Lisaks muud probleemid? Minu meelest ei ole probleem ainult Kaljus. Siin on igal klubil probleeme ja see on täesti normaalne nähtus. Lihtsalt normaalne ei ole see, et neid ei lahendata. Näiteks Tauno Laasme ja Norman Kägo kuuluvad hetkel Kaitseliit/Kalevi nimekirja. Lisaks on kõik kolm nimetatud triibuhärrat käinud läbi enamikest Eesti jalgpalliklubidest, mängides mingil hetkel ka Flora süsteemi klubides. Ja ikka on probleem ainult Kalju keskne? Raske uskuda.

                            Kihlvedude kohapealt on tõesti nii, et raske on kedagi pihtide vahele võtta, sest kui vettpidavaid tõendeid pole, siis üldjuhul lõppeb süüdistus ja karistamine korraliku rahasüstiga karistatava klubi kasuks. Miks? Sest kohtulikku teed minnes jääb üldjuhul võitjaks klubi, kes "patustas" ning, keda karistati ilma kindlate asitõenditeta. Oletused ja teadmised siin ei loe. Loeb see, kas reaalselt on ka, mille alusel kinni panna. Kihlveod on suhteliselt libe jää. Läti näide on ehe, kus Kaljuga mänginud klubi tuli peale kihlveo pettust tagasi, sai korraliku kompensatsiooni ning nüüd on valitsev meister. WTF? See on reaalsus.

                            Pohlaku kohta küsiks veel nii palju, et kas ta on viimased 20a ajanud mingisugust äri jalgpalli kõrvalt, mis ei oleks jalgpalliga seotud? Minu teada mitte, vähemalt sellisel määral, et see kajastuks ÄP rikaste edetabelis. See mees on Eesti rikkamate inimeste seas, omab meeletut varandust (kinnisvara, jms), kuid kellel napib rahavoogu, mille abil igapäevaseid kulusid likvideerida. Olen kindel, et kui natukenegi uurida, siis leiab igat tüüpi kinnisvara ja ma ei tea mida, mis otseselt või kaudselt Pohlakule kuulub. Kus kohast või mis valemiga on ta need saanud? Ma näen siin skeemi, skeemi otsas. Küsiks pigem, kus kohas on UEFA poolt paigutatud Hattrick ja teiste programmide eest saadud raha? Nii palju, kui olen uurinud, siis minu teada jagavad sellised organisatsioonid viie aastaku peale päris korralikult raha (mitmeid miljoneid € aastas) alaliitudele, mille eest teha erinevaid investeeringuid ja toetada klubisid. Küsimus suurele ringile - palju antud rahasüstist on saanud näiteks Tallinna Kalev, Tartu Tammeka, Nõmme Kalju, Sillamäe Kalev, Tallinna Levadia, jne? Nõiaring.

                            Lihtsalt antud juhul ei ole reaalne, et ühel mehel on sellises mahus varandust ilma, et ta oleks reaalse äriga seda teeninud. Jutt, et jalgpall ei ole Pohlaku jaoks business on nonsense. Nõiaring? Kõige naljakam on see, et enamikel liidu töötajatel ja jalgpallihuvilistel puuduvad munad, et seda kõike tunnistada. Lisaks on Pohlaku vastu suhteliselt raske midagi korda saata, sest reaalselt 2/3 klubidest kui mitte enam, kuulub just antud härra kätesse.

                            Hetkel toimub näiteks Transi "päästmine", mis lõppeb sellega, et ka see klubi liigub kaudselt Pohlaku valdusesse. Burdakov on lihtsalt hea teener, kes piirilinnas asju ajab. Jutud liiguvad, et Viljandi liigub alla ja Tammeka saab Pohlakult koha tuleval hooajal meistriliigas. Järgmine teene? Mis on tulemus?
                            Ikka see, et üks hääl on juures.

                            Meistriliigas on iseseisvatest klubidest veel alles Sillamäe Kalev ja Nõmme Kalju. Levadia on ka iseseisev, kuid seal on hr Levadal hetkel oma naha päästmisega rohkem tegemist, kui jalgpalli arendamisega. Tallinna Kalev on ka vahepeal üritanud iseseisvuda, kuid kaudselt on seotus Pohlakuga ikkagi olemas. Kümnest kaks - see on reaalsus.

                            Mis on tulemus? Kuna Sillamäe kohta rääkida ei oska (seal puhub tuul vastavalt kus poolt laev sadamasse tuleb - riik, riigis), siis ongi jäänud ainukeseks konkureerivaks klubiks Flora süsteemile hetkel Nõmme Kalju, valitsev Eesti Meister, kes iseiseisvalt toime tuleb. See on Eesti jalgpall!

                            Mis ma öelda tahan? On see, et vahel võiks otsuseid vastu võtta ka teised inimesed kui Pohlak. Kahjuks puudub Eestis peale Kalju ühelgi teisel klubil nii palju mune, et isegi härraga diskussiooni alustada.

                            + teiseks ei julge Liidus ükski inimene ühtegi küsimust püstitada, sest kardab Pohlaku viha. See ei ole normaalne. Ma olen 100 kordi kuulnud elus fraase: "Küsin Aivarilt üle, uurin Aivarilt, pean Aivariga rääkima, jne".

                            + kogu see alkoholi ja Prive teema. Pohlak taunib alkoholi, aga rahvuskoondise koduareeni nimi on A. Le Coq Arena. Kas see ei ole mitte avalik alkoholi ja jalgpalli käsikäes promomine? Minu teada küll. Lisaks sahistatakse, et järgmisest hooajast hakkab meistriliiga kandma nime A. Le Coq Premium meistriliiga. Võin eksida, aga kui see on tõsi, siis mis alkoholi taunimisest me siin räägime? Silmakirjalik. Õlu on küll jalgpallikeskne, kuid ikkagi alkohol.

                            Ja neid näiteid on igalt rindelt. See ei ole ainult Kalju probleem, see on kogu Eesti jalgpalli probleem. imho.
                            järgmisel aastal on EJL-i juhatuse valimised ...
                            299195

                            Kommentaar


                              Kas kalju fännid avaldavad ka need kokaiini loopimise pildid mida tehti täna kalevi staadionil.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                                Kolm aastat tagasi kirjutasin foorumisse, et kui enne järjekordset meistriliiga vooru ühe mansa juures kontroll tehtaks siis oleks kaks meest vahel. Tegelt oleks üks vahele jäänud, sest teine jättis vigastuse tõttu selle vooru vahele. Nimesid ja klubi ei nimeta, sest tõestuseks on ainult minu sõna. Kuskil on ka kindlasti tolmu koguv arvuti millel snapshotid kus seltsimehed taksos triipu panevad ja vaevalt see neil esimest korda oli
                                Ei julge sulle vastu vaielda. Siis on asjalood ikka üpris nirud kui see lugu tõsi on.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X