320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Myrgel, sa oled nii kuradi sõjakas viimasel ajal, et mul hakkab juba veidi vastumeelsus tekkima su kirjutiste lugemise suhtes. Nagu Vincent ühe teise teema all ütles: sul on palju head energiat, kasuta seda väheke konstruktiivsemalt.

    Selle viidatud leheartikli ja sinu valuliku reaktsiooni peale ütlen ma vaid niipalju, et mina olen lihtne reklaamipaigaldaja ega evi mingitki kokkupuudet pii-ärr maailmaga, aga proovisin skandaali ajal Kalju teema all selle artikli esimeses pooles välja toodud asjade osas (siiras vabandamine, tähelepanudiversionism jms aspektid) mitmel korral Kunole just nimelt kõiki neidsamu asju öelda. Selleks, et selles artiklis näha reklaamteksti, peab ikka kas eriti kibestunud või puhta loll olema, anna andeks. Kuno pani kuni Kaljuveeri kokkukutsutud teleümarlauani mitmes kohas valusalt pange ja just neid punkte see artikkel välja toobki.

    Samas pean ütlema, et usun sellesse, et artikli teises pooles välja toodud järeltegevused skandaali vaigistamiseks ja sellest õppimiseks ning positiivse tulemi võtmiseks on Kunol juba käimas. Rumal mees ta ei ole.

    Kommentaar


      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
      Myrgel, sa oled nii kuradi sõjakas viimasel ajal, et mul hakkab juba veidi vastumeelsus tekkima su kirjutiste lugemise suhtes. Nagu Vincent ühe teise teema all ütles: sul on palju head energiat, kasuta seda väheke konstruktiivsemalt.

      Selle viidatud leheartikli ja sinu valuliku reaktsiooni peale ütlen ma vaid niipalju, et mina olen lihtne reklaamipaigaldaja ega evi mingitki kokkupuudet pii-ärr maailmaga, aga proovisin skandaali ajal Kalju teema all selle artikli esimeses pooles välja toodud asjade osas (siiras vabandamine, tähelepanudiversionism jms aspektid) mitmel korral Kunole just nimelt kõiki neidsamu asju öelda. Selleks, et selles artiklis näha reklaamteksti, peab ikka kas eriti kibestunud või puhta loll olema, anna andeks. Kuno pani kuni Kaljuveeri kokkukutsutud teleümarlauani mitmes kohas valusalt pange ja just neid punkte see artikkel välja toobki.

      Samas pean ütlema, et usun sellesse, et artikli teises pooles välja toodud järeltegevused skandaali vaigistamiseks ja sellest õppimiseks ning positiivse tulemi võtmiseks on Kunol juba käimas. Rumal mees ta ei ole.
      Kui sa loeksid professionaalse elektriku negatiivset arvustust isetehtud elektrisüsteemide kohta, siis võiks see tekitada kergeid kahtlusi artikli eesmärkide kohta. See, kui inimene üritab sõnumi taha vaadata, ei tee teda kindlasti lolliks või veel enam kibestunuks.

      Näen oma töös tihti "korrektseid ja kaalutletud lahendusi" skandaalidele. Vahelduseks on hea olla tunnistajaks reageeringule mis on ehe ja otse südamest. Olgugi, et tagantjärgi tunduvad ehk ka Kunole mõned ideed ning väljaütlemised veidi toored ning läbimõtlemata, olid nad vähemalt siirad, mitte mingi tagatubade PR funtsionääri strateegiliselt korrektsed vaimusünnitused.

      Kommentaar


        Nõustun absoluutselt markofkiniga.

        Artikli autor pole kusagil öelnud, et Kalju kõikide nende lõpus toodud reeglite vastu eksis. Artikli sisu oli rääkida kriisiturundusest praegu aktuaalse teema näitel. Aga eks ta ole, et kui oled haamer siis meenutavad kõik asjad alasit (või siis kui Sinu lemmik on saanud kriitikat siis on iga kirjutis, milles Nõmme Kalju nimi sees, automaatselt rohkem või vähem varjatud solvang või kallutatud jutt või mida iganes sarnast veel).

        Ja Sinu näites - kui see isetehtud elektrisüsteem on maja põlema pannud, siis oleks ju kriitika ikka üsnagi õigustatud (isegi kui see on siiralt ja südamest ehitatud) ... vähemalt minu meelest. Aga ega ma pole muidugi mingi andunud fänn ka, kes omade tegemisele igas olukorras takka kiidaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
          Kui sa loeksid professionaalse elektriku negatiivset arvustust isetehtud elektrisüsteemide kohta, siis võiks see tekitada kergeid kahtlusi artikli eesmärkide kohta.
          Kui ma loeksin professionaalse elektriku negatiivset arvustust minu siiralt isetehtud elektrisüsteemi kohta, mis pistikud särtsuma paneb ja vannitoa pimedaks lööb, kui köögis pliit sisse lülitada, siis ma mõtleksin kaks korda ja vaataksin omatehtu hoolega üle, enne kui seda professionaalset elektrikku maa sisse hakkaksin tampima...

          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
          /.../ mitte mingi tagatubade PR funtsionääri strateegiliselt korrektsed vaimusünnitused.
          ...mida sina antud hetkel teed.

          Kommentaar


            Neile kes keelt oskavad

            Kommentaar


              palun ulatage mulle pähkleid sealt laua otsast. Kes tahab võib lugu ka tõlkida. Ja kes tahab võib netist pilte alla laadida.

              Kommentaar


                vau, artikkel hiinlasest - hiina keeles!

                Kommentaar


                  Algselt postitas omanik Vaata postitust
                  vau, artikkel hiinlasest - hiina keeles!
                  Öelda Jaapanlasele Hiinlane= Portugaalasele öelda Hispaanlane ja sulle öelda Venelane.
                  Järgmine kord vähemalt pane siis sulgudesse, et nalja teed.

                  Kommentaar


                    Aa minumeelest on tore, kui suurte riikide ajalehed kirjutavad meie väikses Meistriliigas pallivatest kaasmaalastest. Balotelli ja Quintieri ühes artiklis, pole paha ju. Või on trollidel vastuväiteid?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HABE Vaata postitust
                      Öelda Jaapanlasele Hiinlane= Portugaalasele öelda Hispaanlane ja sulle öelda Venelane.
                      Järgmine kord vähemalt pane siis sulgudesse, et nalja teed.
                      aga kui öelda häbemele habe?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        Öelda Jaapanlasele Hiinlane= Portugaalasele öelda Hispaanlane ja sulle öelda Venelane.
                        Järgmine kord vähemalt pane siis sulgudesse, et nalja teed.
                        rahvused kirjutatakse väikese tähega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas omanik Vaata postitust
                          aga kui öelda häbemele habe?
                          Seda peaks häbenema.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            portugaLLasele peaks õige kirjapilt olema, et tulevikus teaksid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jkj Vaata postitust
                              portugaLLasele peaks õige kirjapilt olema, et tulevikus teaksid.
                              is nooooot

                              DISCLAIMER: this not a not joke nooooot
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                                is nooooot

                                DISCLAIMER: this not a not joke nooooot

                                Kommentaar

                                Working...
                                X