320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rein, sa vana mäger. Heas toitumuses karvase isase isendi kohta teed sa kahtlaselt palju omasoonalja. Kui sa niimoodi jätkata kavatsed, siis järgmisel korral läheme kalavetele eraldi paatides...

    Kommentaar


      Reinule Dupikov meeldib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Andres. Vaata postitust
        Muidugi oli ka Kalju paha, et ei riietatud kõiki ühtselt, aga see pole päris samas kaalus bläkk. Nii vaesed need ML mängijad ka ei ole, et neil ainult üks paar dresse on, nt kasvõi Neemelo ilmus mingis lambi dressis(?) ja sai Prinsilt pragada.
        Siin tuleb olulist vahet teha. Neemelo ON Kalju mängija ja Prinsi pragamine ehk asjakohane, aga Dupikov pole mitte kellegi mängija antud hetkel. Tegu oli ju testimisega, ma ei näe siin küll mingit probleemi, mis dressis ta kohale ilmus.

        Aga no mis teha kui teile nii hinge läheb, mida keegi testiperioodil (seda tuleb siin kontekstis rõhutada) kannab.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Siin tuleb olulist vahet teha. Neemelo ON Kalju mängija ja Prinsi pragamine ehk asjakohane, aga Dupikov pole mitte kellegi mängija antud hetkel. Tegu oli ju testimisega, ma ei näe siin küll mingit probleemi, mis dressis ta kohale ilmus.

          Aga no mis teha kui teile nii hinge läheb, mida keegi testiperioodil (seda tuleb siin kontekstis rõhutada) kannab.
          Ma ei alahindaks seda, et tegu on testiperioodiga. Sisuliselt on tegu tööintervjuuga, esmamulje saamisega mängijast (tema oskustest, suhtumisest ja olekust). Ning mingi linnuke läks juba ehk vastavasse lahtrisse ära.

          Ning muidugi on ehk raskem näha probleemi, kuna kannab sama vormi mille sümboolikat sa enda jaoks pühaks pead(?). Näiteks Kasepatsi kossunäite juure tulla, siis kui Saaget sai kossu Tarva särgis nähtud, siis esimene emotsioon oli pigem südantsoojendav, aga see selleks, üldiselt ma sellist tendentsi ei poolda (mitte, et ma ka eriline kossufänn oleks).

          Kommentaar


            Nahkpea, sa ei saa või ei taha põhimõttele ikka pihta saada. Oleks ta tulnud Barca, oma Norra klubi, ämma pildiga särgiga oleks kõik normaalne olnud. Kui sa kohtud uue naisega esimest korda, siis sa ei lähe esimesele kohtingule riietega, mis viitavad eksnaisele, vaatamata sellele, et "testiperioodist" ei pruugi miskit välja tulla.

            Kommentaar


              Flora dress võib siis sinu arvates saad korralikul mängumehel takistuseks? No see on ikka küll selline tule eila meile jutt. Tõepoolest, kõige esteetilisem see võib olla polnud, aga mingiks takistuseks see küll nüüd saada ei tohiks. Hindama peaks ikka mängijaoskusi, mitte seda mis tal seljas on.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Kui juba toodi võrdlusi välisliigadega, siis juba oleks võinud klubi dressi anda. Nagu mujal kombeks

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Flora dress võib siis sinu arvates saad korralikul mängumehel takistuseks? No see on ikka küll selline tule eila meile jutt. Tõepoolest, kõige esteetilisem see võib olla polnud, aga mingiks takistuseks see küll nüüd saada ei tohiks. Hindama peaks ikka mängijaoskusi, mitte seda mis tal seljas on.
                  Ei saanud aru kummale see praegu suunatud oli, aga oma esialgses postituses ütlesin, et paljalt ühe prohmaka pärast kedagi ukse taha ei jätaks, kuigi kui on kohta ainult ühele, ja valikus on kaks samaväärset kandidaati, siis kaua ei mõtleks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                    Ei saanud aru kummale see praegu suunatud oli, aga oma esialgses postituses ütlesin. Et paljalt ühe prohmaka pärast kedagi ukse taha ei jätaks, kuigi kui on kohta ainult ühele, ja valikus on kaks samaväärset kandidaati, siis küll.

                    Mariole.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Flora dress võib siis sinu arvates saad korralikul mängumehel takistuseks? No see on ikka küll selline tule eila meile jutt. Tõepoolest, kõige esteetilisem see võib olla polnud, aga mingiks takistuseks see küll nüüd saada ei tohiks. Hindama peaks ikka mängijaoskusi, mitte seda mis tal seljas on.
                      Minu väljaöeldu on küll siinses mõistes korralik ülereageering, kuid kui kõik faktorid kokku panna, siis minu juhitud meeskonnas sellisel mehel kohta ei oleks. Mängutasemelt korralikke mängumehi on igasuguseid, see aga alati ei pruugi tähendada, et see meeskonnale kokkuvõttes kasulik on. Ma ei ole sugugi kindel, et näiteks selline kesktasemel Balotelli taoline pallur, kes oleks küll oskustelt Kalju parim, meeskonnale suurt juurde annaks. Ja noh, kui Prinsi ja Kunot see ei häirinud, siis mis ma siin foorumis ikka mölisen, minu subjektiivne hinnang vaid. Ja kui ma täna siin juba igast haigeid näiteid toon, siis sulle kah üks, hindama peab küll mänguoskusi, aga sa oleks rahul kui su naine oleks kauni välimuse, muidu hea iseloomuga kah, aga töötab prostituudina? Ehk jalgpallimaailmas on samuti teisi olulisi faktoreid peale pallimängu oskuste.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Ehk jalgpallimaailmas on samuti teisi olulisi faktoreid peale pallimängu oskuste.
                        Ma veits provotseerin. Kas sinu maailmas või jalgpallimaailmas?
                        Reaalselt, kui tõenäoline see oleks, et heatasemeline mängumees kusagil Euroopa tippliigas sellise flopi pärast palgalehele võtmata jäetaks? Väike vabandus, pisut pii-ärri ja kärab küll, arvan ma pigem.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Ma veits provotseerin. Kas sinu maailmas või jalgpallimaailmas?
                          Reaalselt, kui tõenäoline see oleks, et heatasemeline mängumees kusagil Euroopa tippliigas sellise flopi pärast palgalehele võtmata jäetaks? Väike vabandus, pisut pii-ärri ja kärab küll, arvan ma pigem.
                          Võimalik, et õige tähelepanek. Mulle meeldib meeskonnasport, mina näiteks ei tahaks oma meeskonnas näha mängijaid, kes arvavad, et on suuremad kui klubi. Ei tahaks näha mängijaid, kes eeldavad, et neile on rohkem lubatud. Olgugi et nad võiksid olla head, aga sisekliima saab olla ideaalne ainult juhul, kui kõiki koheldakse võrdselt. Väidetakse, et Balotelli on maailma üks andekamaid jalgpallureid, olgu takistuseks on ka kõrge palk, kuid mitu tippklubi teda praegu endale ihkab?

                          Kommentaar


                            Ma võtaks asja kokku niipidi, et Flora vormis Kaljusse testima minek on Dupikovi plokk ja see, et Dupikov teeb Kaljus teste Flora vormis, on Kalju plokk. Mõlemal professionalism pisut lonkab.

                            Oleks Dupikov väärt mängumees, mängiks ta peale testimist Kaljus. Ilmselt seda ei juhtu. MOTT.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aadu&co
                              Tegelt ka ostke elud.

                              Nii äksi täis ei saa ju ka siin suvises porilombis minna.
                              Korra veel pean. Miks sellised arvamused? Nagu eelpool Katzuugi ütles, et see siiski ainult Eestis. Miks peaks Eestis nii olema? Miks me võtame seda nii iseenesest mõistetavalt, et kõik imelikud, kahtlased ja kehvasti tehtud asjad peavad siinses jalgpallis olema? Kogu Eesti vutiüldsus on nii pagana negatiivne (kuulun ehk isegi samasse rühma mingil määral). Ja see ei ole objektiivne negativism, vaid kõike tahetaksegi näha halvasti. Miks me ei taha professionaliseeruda? Mitte ainult klubid, vaid ka jalgpallifännid, kes me kõik kõige targemad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aadu&co
                                Tegelt ka ostke elud.

                                Nii äksi täis ei saa ju ka siin suvises porilombis minna.
                                Sa parem mine loe kokku mitu korda keegi täna delfi kommentaariumis kedagi neegriks on kutsunud.

                                Aga ei, mis seal ikka, õige torge, ega see saa täiesti normaalne olla, et täiskasvand inimesed siin pool päeva ühe sepa eetilise või mitte eetilise käitumise üle vaidlevad.

                                Ning Romario viimasele postitusel kirjutan küll alla, põhimõtteliselt see ongi see, millest ma hagu alla sain.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X