320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    Näiteks Tśegodajev sai viimasel aastal Viljandis koguaeg mänguaega. Milliseks te tema taset hindate? Kas CL kvalifikatsiooni veaks ta välja?
    Tšiki oli mõni aasta tagasi samasugune nagu Kallaste. Mängis küll aga eksis ka rängalt.
    Tuleb meelde Kallaste eksimus mängus Flora vastu üleeelmise hooaja esimeses mängus. Aga kutt kasutas võimaluse ära, sai kindluse kätte ning mäng mängu järgi oli järjest kindlam.
    Sama oleks ka Tšikiga, anna võimalus, usalda ning hakkab tassima. Lihtsalt kui mänguaega ei saa ÜLDSE, siis paratamatult tulevad eksimused sisse.
    Samamoodi eksis Melts see hooaeg korduvalt aga kas ta oli seepärast kehv? Pigem lihtsalt vajab pisut enesekindlust juurde.

    Kommentaar


      Siin meie tulevikulootused on. Kahjuks peab tõdema, nagu ka videost välja tuleb, et plaan on Madridi Reali siirduda. Ennem seda lüüakse roosade eest loodetavasti kõvasti kolle

      Kommentaar


        Järjekordne mängija, kes kuninglikku klubisse siirdudes oma karjääri arvatavasti tuksi keerab.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
          Järjekordne mängija, kes kuninglikku klubisse siirdudes oma karjääri arvatavasti tuksi keerab.
          Ole kena mine kirjuta palun sellist anonüümset jama Delfi foormis.
          Ma ei saa aru mis teid inimesi ajendab olema pidevalt teiste asjades oma ninaga?
          Kõike tea teate, kõike te kritiseerite, alati on "teil õigus" ja kunagi ei kommenteeri te oma enda nime alt.

          Huvitav mida Kaspy oma elus positiivset saavutanud on, millega noori aidanud, millise ägeda ja kõige õigema jalgpalliklubi Eesti rahvale kinkinud? Väga tahaks teada, siis oskaks sind ka rohkem austada!

          Ma ei saa aru kuidas selline suhtumine jalgpallile kasuks tuleb?
          Kui ei meeldi üks või teine klubi või keegi mõjutab sind kirjutama teistest halba, siis ava siia samma, Soccerneti foorumisee, uus topic "Kaspy laimunurk" ja ma ise tuleks ka huviga lugema.

          Siin on siiski Kalju nurgake ja tõesti, selgeltnägija kes teab täpselt mis Kalju noortest 10 aasta pärast saab võiks oma võimeid teleekraanil demonstreerida, mitte siin, Kalju teemas!

          Kui tahad näha mida Kalju igal pühapäeval noortele pakub, siis võid takso tellida ja sõita KMM (Kalju Mängude Maja) Pühapäevaiigat vaatama, kus nii Kalju kui teiste klubide lapsed omavahel mõõtu võtavad. Jõuad ilusti, see kestab õhtuni välja

          Neelake oma sapp alla koos hommikukohviga ja leidke enda seest ülesse see vähene Eestlasele tähtis iseloomujoon - positiivsus!
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Ma ei saa aru mis teid inimesi ajendab olema pidevalt teiste asjades oma ninaga?
            No halloo, see siin on vaba kommentaarium, kus kõik võivad iga klubi tegemisi kommenteerida. Vaevalt keegi sellega oma nina SINU asjadesse topib. Igal inimesel on õigus oma arvamusele ja kõik arvamused ei saagi sulle meeldida.

            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Kõike tea teate, kõike te kritiseerite, alati on "teil õigus" ja kunagi ei kommenteeri te oma enda nime alt.
            Kui sa siin ainult kriitikat näed, siis on probleem rohkem sinus kui teistes. Mina näen muud ka, ju ma olen siis positiivsem inimene. Ja no see nimeteema on juba nii jabur, et selle peale ei oskagi kohe midagi kosta. Kui väga huvi on ja ma seetõttu kuidagi rohkem fänn olen, siis ma võin selle eraviisiliselt avaldada. Kuigi see teadmine ei teeks sind mitte millegipoolest rikkamaks.

            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Huvitav mida Kaspy oma elus positiivset saavutanud on, millega noori aidanud, millise ägeda ja kõige õigema jalgpalliklubi Eesti rahvale kinkinud?
            Ühtegi jalgpalliklubi ta kinkinud pole, pole ka mina, kes meist üldse on!? Kas üks ManU või Barca fänn peab ka kriitika (olgu objektiivne või mitte) kohapealt suu kinni hoidma kuna pole ühtegi jalgpalliklubi maailmale kinkinud ja noori millegagi aidanud? Või mis eritõug see Eesti jalgpallifänn on, kes ainult siis tohib suu lahti teha kui seda teinud on?

            Mul on tunne, et sul endal on täna hommikukohvi joomata jäänud ja sellest selline pahur.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Mina jälle ei saa aru miks kõik asjad siin nii jube tõsiseks aetakse. Poisid ajasid nii lahedat juttu, mõtlesin, et jagan. Kindlasti ei mõelnud ma, et poisid nüüd kohe-kohe reali siirduma hakkavad

              Krt kui staadionil ja pubides jalkafännidega suhelda, siis hoitakse huumori-, ja irooniatraditsioone kõrgel. Siin peab maru hoolikalt kõik asjad lahti seletama, et jumala eest keegi maailma mustemates toonides nägev inimene errorisse ei läheks. Samas on siin valitseva õhkkonna teema kõvasti läbi mämmutatud ja hetkel kehtiv olukord on portaali funtsionäride teadlik valik. Suur osa asjalikest vutiinimestest on ammu loobunud soccerisse postitamast. Mõned üksikud hullud veel viitsivad trollidega piike murda. Müts maha Kuno ja veel mõne üksiku klubi presidendi/treeneri ees, et nad viitsivad veel.

              Kahju on sellest, et laiemale ringile jääb mulje nagu ML fänn ongi mingi vihast ja kibestumusest pulbitsev tegelane, kelle päev on alles siis korda läinud, kui saab kellegi suure vaevaga ehitatud asja suunas pori loopida. Tegelikult see nii ei ole ja staadionil valitsev õhkkond on siinsega võrreldes täiesti vastupidine.

              Kommentaar


                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                Siin peab maru hoolikalt kõik asjad lahti seletama, et jumala eest keegi maailma mustemates toonides nägev inimene errorisse ei läheks.
                Vaevalt Kaspygi seda nüüd nii tõsiselt mõtles. Oleks jabur rääkida oma karjääri ärarikkumisest lapse puhul, kes alles kõigest unistab. Nii et ma ei saa aru, kes siin nüüd errorisse läks ja seda kõike südamesse võttis.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Paistab jah, et Kunol endal jäi see hommikukohv joomata Kaspy postitus tundubki pigem sellise sõbraliku (kergelt iroonilise) torkena mõeldud, põhimõtteliselt sama mida Myrgel kirjeldas.

                  Kommentaar


                    pmst läks Kuno närvi ju sellepeale et real madridi kulul nalja tehti.vähemalt ma sain lolli peaga nii aru.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      epistel, mõjusad üleskutsed ja paras annus ärapanemist millegi muu kostüümi rüütatuna
                      Rahu-rahu
                      Ei tahaks mina uskuda, et Kaspy selle väikese irooniatorkega kedagi solvata tahtis.
                      Väike ja minu silmis täiesti süütu naljakene ei tohiks ometi niimoodi tasakaalust välja viia.
                      Kõik on chill.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        pmst läks Kuno närvi ju sellepeale et real madridi kulul nalja tehti.vähemalt ma sain lolli peaga nii aru.
                        sama siin. Oot, või peab Kuno Nõmme Kaljut kuninglikuks klubiks? See on ka variant, miks arusaamatus tekkis.

                        Kommentaar


                          Öeldi kõik ära, mis ma selle postitusega öelda tahtsin.
                          Kunol on aastalõpp vist viimsedki mahlad välja kurnanud. Täitsa kurb näha kohe. Loodetavasti on uuel hooajal kuskilt uus energia peale tulemas, sest seni on kõik õiget radapidi kulgenud.
                          Mina hoian igaljuhul Nõmme Kaljule pöialt.

                          Kommentaar


                            Ma nägin ka Kaspy lauses irooniat. Rahulikumalt tuleks asja võtta. Kes netikommentaatori arvamust ikka nii tõsiselt võtab...
                            "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                            Kommentaar


                              Nõmme linnaosavanem Erki Korp heidab oma eelkäijale Rainer Vakrale ette linnaosa jaks rahaliselt ebasoodsa lepingu sõlmimist Nõmme turu liuvälja rajamiseks. Vakra ütleb, et praegune linnaosavalitsus on ilusa idee lihtsalt ära lörtsinud.


                              Ehk et vot siis, mille taga Hiiu Staadioni murukattevahetus seisab Korbi sõnul

                              Nõmme turu liuväli on tema hinnangul mõttetu raiskamine. «Praegu tuleb 90 päeva uisutamise eest maksta 117 000 eurot. Võrdluseks võib öelda, et selle raha eest oleks saanud Hiiu staadionile uue muru ja veel pneumohalli ka peale panna. Püüdsin seda lepingut lõpetada, aga siis oleksime pidanud leppetrahvina tasuma kahe aasta makse, mis oleks olnud kokku neli miljonit krooni, mis on ka absurdne,» rääkis linnosavanem.

                              Kommentaar


                                Hakkasin siind hetkel mõtlema, ning jõudsin tõdemusele, et Kalju Mängude maja on üks hindamatu väärtusega tegu Eesti noortejalgpallile. Noored saavad iganädalast mängupraktikat ning saal on sellises eas tehnika arendamiseks parim. Kui kaugele need poisid/tüdrukud viie aasta jooksul arenevad on päris huvitav jälgida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X