320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ootame huviga, ehk on tõesti kõva mees. Aga viieaastane leping on vist väga erandlik Eesti jalkas, naljamehega seda ei sõlmita?

    Kommentaar


      Ma pole teda küll oma silmaga veel mängimas näinud, kuid ERRi lühike klipp tema liikumisest väljakul näitas, et tegu on potentsiaalse tegijaga. Ma olen väga positiivselt meelestatud, Bosnias küll suurt läbilööki teha ei õnnestunud, aga ega sealsed klubidki lambimeestega lepinguid ei sõlmi, eriti kui tegemist oli läbiaegade oma klubi noorima mängijaga, kes profilepingu teenis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Ootame huviga, ehk on tõesti kõva mees. Aga viieaastane leping on vist väga erandlik Eesti jalkas, naljamehega seda ei sõlmita?
        Viieaastane leping annab võimaluse ka müügi pealt teenida, kui poiss peaks ennast heast küljest tõestama ja skautidele silma jääma.

        Kommentaar


          Kalju siis sõlmis ka noore jaapanlasega 5 aastase lepingu! Kui ikka poistesse usku on,siis võib nende pealet ehk kunagi ka kopsakat raha teenida. Eestis siiani ainult Flora suutnud välismaalaste eest raha teenida
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Soovin Kaljule kõike head. Peab vist aastalõpukale ennast kohale vedama.
            "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

            Kommentaar


              “Ma olen väga õnnelik selle võimaluse üle end siin tõestada. Juba esimesest päevast peale hakkasid mulle siin silma sõbralik meeskond ning ma tunnen end siin mugavalt. Klubi suur ambitsioonikus üllatas mind positiivselt ning nende poolt pakutud viieaastane leping näitas klubi usku minusse. Olen väga kõrgelt motiveeritud end siin tõestama,” sõnas Usami Kalju kodulehele.

              “Usami on noor, kiire, tehniline, distsiplineeritud ning ambitsioonikas mängija, kelle jaoks on esmatähtis jalgpall ja kelle silmadest on näha töötahet. Oleme arvamusel, et ta annab Kaljule palju juurde ja on abiks nii Meistriliigas kui Meistrite Liigas. Viieaastane leping Kaljuga peegeldab meie hinnangut temas kui jalgpalluris, soovin talle edu uutes väljakutsetes,” teatas Kalju spordidirektor ning mängija Sergei Terehhov.
              Selliseid standardseid jalkateemalisi pressiteateid lugedes (nt ka Meistriliiga eelvaated) tekib alati küsimus, et kas keegi asjaosalistest on ka tegelikult midagi sellist öelnud või on see puhas kellegi poolt pastakast väljaimetud sõnastus? Miskipärast arvan, et esimene variant

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Selliseid standardseid jalkateemalisi pressiteateid lugedes (nt ka Meistriliiga eelvaated) tekib alati küsimus, et kas keegi asjaosalistest on ka tegelikult midagi sellist öelnud või on see puhas kellegi poolt pastakast väljaimetud sõnastus? Miskipärast arvan, et esimene variant
                Endalgi tekkis see küsimus...mõtlesin, et ma ainuke ja ei hakanud "teravat" tõmbama aga näen, et ei olegi ainuke . Miskipärast kõik uudised ühte auku nagu üks ja sama inimene oleks välja mõelnud ja kirjutanud kõik need. Muidugi kaheldav, et kui leping sõlmitakse siis mängija midagi negatiivset ütleb Küsimusele "kuidas klubi meeldib" vastab mängija "täitsa ok" ja välenäpud kirjutavad uudises, et kõik on nagu paradiis mängija meelest

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Endalgi tekkis see küsimus...mõtlesin, et ma ainuke ja ei hakanud "teravat" tõmbama aga näen, et ei olegi ainuke . Miskipärast kõik uudised ühte auku nagu üks ja sama inimene oleks välja mõelnud ja kirjutanud kõik need. Muidugi kaheldav, et kui leping sõlmitakse siis mängija midagi negatiivset ütleb Mängija ütleb "täitsa ok" ja välenäpud kirjutavad uudises, et kõik on nagu paradiis mängija meelest
                  Eks ta kipu igal pool nii olema, kui veel veidi tögada, siis ma esimese raksuga arvasin, et see bosnialase intekas jälle. Paraku on palju huvitamad klubist lahkumise järgsed kommentaarid, kas jutt jääb samaks või muutub drastiliselt Muidugi eks ole ka tööandjat vahetades hea tava, mitte halba mainida, aga siis kuuleb tavaliselt ka muudki kui ainult roosamannat. Mitte, et ma ma head ei tahaks uutest nägudest loota, vastupidi, soovin edu ja loodan, et nad on oma kohta väärt : )

                  Kommentaar


                    suund mis on võetud kalju poolt, on küll sümpaatsem kui pahatihti need varasemad värgid.iseasi kuidas õnnestub, aga plussmärk suuna eest igaljuhul.

                    Kommentaar


                      Tulemused tulemusteks, aga nii tahtejõuetut ja ükskõikset Kaljut on ikka päris kurb näha. Jah, loomulikult on śel turniiril tähtsamaidki elemente kui tulemus, aga kui pool satsi laseb ringi jalg täiesti sirge ning taaskord on suurim võitleja vanameister Terehhov, siis nende kahe päeva üle väga rõõmustada ei saa. Pettumus.

                      Kommentaar


                        Mulle meeldis, et Kalju oli nii ühtne meeskond ja hoiab ka peale mängu kokku. Asiaadid ja negriidid istusid isekeskis kommentaatoriboksi all, Dupikov hängis koos floorakatega ja Teleš-Terehhov ajasid omavahel asju.

                        Igaljuhul ma tõsiselt loodan, et enamik nendest testimisel olevatest mängijatest lepingut ei saa. Kipub jälle sinna aega tagasi, kus olid need igasugu Vazquesid ja-ma-ei-tea, kes veel seal meeskonnas oma olematu tasemega. Viimased kaks välishooaega olid juba enam-vähem leegionärid võistkonnas. Aga seekordsed olid jälle mingi paha nali.
                        Algselt postitas alehis
                        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                        Kommentaar


                          Nõus sellega, et oli viimaste aastalõputurniiride igavaim Kalju.
                          Teine aspekt, mis samuti silma torkas, oli see, et testitavad või uued noored ei paistnud abssluutselt nii säravana silma kui varasematel aastatel nt Quintieri või isegi Mitsuyama. Jäi mulje, et need kaks Bosnia ja Jaapani noort saigi soetatud pigem tulevikupotentsiaali kui hetkeomaduste põhjal.

                          Kommentaar


                            Mingi aeg peaks vist argentiinlased-brassid ka saabuma veel. Ehk leiab sealt kedagi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Tulemused tulemusteks, aga nii tahtejõuetut ja ükskõikset Kaljut on ikka päris kurb näha. Jah, loomulikult on śel turniiril tähtsamaidki elemente kui tulemus, aga kui pool satsi laseb ringi jalg täiesti sirge ning taaskord on suurim võitleja vanameister Terehhov, siis nende kahe päeva üle väga rõõmustada ei saa. Pettumus.
                              Kusjuures tõesti. Terja näitas oma tahtmise ja võitluslikkusega noortele koha kätte. See nr. 10 japs oli ka tegelikult üsna arvestatav, kiire ja tehniline.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                mulle jaapanlased meeldisid. nad on teise sisuga, selline jaapanlasele omane- distsipliin, loomulikkus tööd teha jms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X