320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Myrgel, sa võid "söendada", mida sa tahad, praeguses seisus oled sa võtnud toore materjali, seda vorminud oma parema äranägemise järgi ja presenteerid seda kui valmis tõde.

    Ericbanalt õige tähelepanek. Kui sa ütled, Myrgel, et ei taha demagoogitseda, siis asi on fucking lihtne - ära tee seda.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      Seepärast ma ka tsiteerisin kahte postitust. Ühes eitatakse ja teises, et ikka oli küll.
      Tsiteerin: lihtsalt hüüdis poisile, et "võta vale müts peast ära!" ja kõik.
      Sa oled nii vahva.

      Mina neid käezeste poisi suunas tôesti ei näinud, aga ka ei eita, et neid tõesti antud isik võis teha. Kuulsin hüüet ja mõni hetk peale seda kuidas too fänn maha rahustati.
      Käisin siiski mångu vaatamas eksole..

      Kommentaar


        Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
        Ei tahaks küll demagoogitseda
        Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
        Kas me oleme tõesti jõudnud nii kaugele, kus peame Flora fännidele põhjendama, miks räägime intsidendist, kus Levadia mängija tegi Kalju pallipoisile haiget ja jättis vabandamata?
        Jutt ei käi sellest, et te ei tohiks asjast või teisest rääkida, korduvalt on Hundi käitumine siin hukka mõistetud. Jutt käib sellest, kuidas sa üritad pooltõdesid faktide pähe müües mingit arusaamatut paska üles keerutada, kurat võtaks. Mul hakkab kõht täis saama su lapsikusest. Minu poolt punkt sellele teemale. Kui sa oled ise nii kuradi kindel, et sa oled õigluserüütel ja peaingel, rääkimata kohtumõistjapositsioonist, kuhu sa end oma videosoperdisega oled omavoliliselt paigutanud, siis anna minna. Mis sind iganes õnnelikuks teeb.

        Kommentaar


          Viimast korda, rohkem ei viitsi:

          - millised "faktid" on kontrollitud mitu korda? Faktidena lähevad siinkohal arvesse järgnevad: Hunt LÕI poissi; Hunt LÕI poissi TAHTLIKULT. Ainuke fakt, mis praegu selge on, on ju see, et Hunt pole vabandanud. Aga pasandamine käib sajaga...
          Kontrollisin fakte, kas poiss sai viga, kas Hunt vabandas. Kui sõna "lööma" ei sobi, siis paku midagi muud välja". Hunt peatas oma jalainertsi pallipoisi jalal? Videos on üsna selgelt näha, et hoog on juba seismas kui jalg tõuseb.

          - mida sa taotlesid selle dramaatilise muusikaga inglisekeelse videoga, millel on kõige tipuks veel pealkiri "Player HITS the ball boy"?
          Juhtida tähelepanu antud juhtumile.

          - eelnevast tulenevalt: kas siis on ikkagi FAKT, et Hunt lõi poissi tahtlikult?
          Ei tea, ega pole ka väitnud nii.

          - mis oli video inglisekeelsuse eesmärk?
          Tegemist on maailma kõige mõistetava keelega ja internetikeelega nr 1. Kahjuks oleme ka Eestis nii kaugele jõudnud, kus Eestlased ja Venelased suhtlevad teineteisega inglise keeles. St, et kõik kohalikud fännid aru saaksid. Kui vajad tõlget, siis võin alla panna.

          Palju positiivset tähelepanu kodusele liigavutile, mille üle sa nii kangesti kõik aeg südant valutad. Klikmeedia esilehed on sappi täis. Well done.
          Ja Pahv on süüdi, et Veerpalu andis kaks positiivset proovi. Järvela on süüdi, et Konsa narkot müüs. Jne..

          Selle asemel, et sõnumitoojaid risti lüüa, võiks arutada olukorra enda üle.

          P.S. Äkki võtaks laupäeval hoopis õlle ja saaksid oma kõikidele küsimustele vastuse.

          Kommentaar


            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
            Selle asemel, et sõnumitoojaid risti lüüa, võiks arutada olukorra enda üle.
            Sa vist ei saa endiselt aru, et viisiga, kuidas sa 'sõnumi' tõid, lasid sa endal ääreni täis mitte ühe, vaid mõlemad kummikud. Kuskil siin foorumis on full retard teema, aga ei viitsi sind sinna juhatada.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              hulud, hulute?
              Hetkel kütan hahju...
               

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Sa vist ei saa endiselt aru, et viisiga, kuidas sa 'sõnumi' tõid, lasid sa endal ääreni täis mitte ühe, vaid mõlemad kummikud. Kuskil siin foorumis on full retard teema, aga ei viitsi sind sinna juhatada.
                Ta on juba ammu oma mõlemad kummikud täis lasknud. Ja seda näevad isegi teised kaljukad, iseasi millal see urmas neil kõigil täielikult kopa ette viskab.

                Kommentaar


                  FC Levadia ründaja Rimo Hundi kinnitusel tabas ta laupäevases A.Le Coq Premium Liiga mängus JK Nõmme Kaljuga pallipoissi kogemata, kuna libises võitlusliku olukorra järel.

                  "Kõik toimus suurel kiirusel ja ma libisesin kohas, kus kunstmuru lõpeb ja algab väljakut ümbritsev asfalt. Arvasin, et ma pallipoissi ei riivanud ja mängisin edasi. Alles videoklippi vaadates nägin, et olin teda kogemata jalaga tabanud. Palun pallipoisi ees vabandust ning soovn talle edu ja kordaminekuid jalgpalliteel. Ma tõesti ei näinud, et pallipoiss kogemata haiget sai," ütles Hunt FC Levadia kodulehekülje vahendusel.
                  Mida oligi vaja! Tänud kõigile kes kaasa mõtlesid.

                  Edu teile tegemistes, lahkun mõneks ajaks, kuna asi on muutunud üsna personaalseks ning inetuks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                    Mida oligi vaja! Tänud kõigile kes kaasa mõtlesid.

                    Edu teile tegemistes, lahkun mõneks ajaks, kuna asi on muutunud üsna personaalseks ning inetuks.
                    Jah, teised mõtlesid, sina mitte.
                    Kas sa Rimo käest küsisid enne selle idiootse video postitamist? Kas sa Rimo ees vabandasid?

                    Kommentaar


                      mitu lehekülge kehva komöödiat

                      Kommentaar


                        njah, vidiol võiks ladina-ameeriklaste lälin juures olla, siis oleks asi tibens-tobens pohmaka mater-jaali
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Mina Myrgli asemel nii ei jätaks. Tuleks lapsepiinajale eluaegne võistluskeeld anda, situatsioon oli elajalikkuses ju juba võrreldav vaat et parema käe tõstmisega.

                          Muide, kui mina oleks Levadia kapten või mõni juhtmängija, teeks meeskonnale ettepaneku mitte anda Õhtulehele ja ammugi mitte kellelegi Kadi Partsule lähimal ajal kommentaare juba ainuüksi pildiallkirja pärast: "Pallipoissi jalaga toginud Rimo Hunt".

                          Kommentaar


                            Aga tegelikult kontrollib Kuno kõiki maailma panku, Roosa Pantrid on süüdi näljahädas ja magevee reostatuses, kõige tipuks on Mürgel tegelik JFK mõrvar.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                              Mida oligi vaja! Tänud kõigile kes kaasa mõtlesid.

                              Edu teile tegemistes, lahkun mõneks ajaks, kuna asi on muutunud üsna personaalseks ning inetuks.
                              mis mõttes,mida oligi vaja, hetk tagasi väitsid, et hoog oli peatunud ja pani ikka selge tutaka.kuidas sa nüüd siis rahul sa olla?! või said päevase tähelepanu koguse kätte ja seda oligi vaja?

                              Kommentaar


                                Õnneks jõudsite ikka 101gg-sse ka ära saata, hästi! Ja seal on Pebre risti löödud.
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X