320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sen,kui sa ei taha ,et ma hakkan Forselli särkidest rääkima siis ma arvan,et me võime seda kohaliku jalgpalli rahulikult edasi vaadata.

    Kommentaar


      ..lahe... kipub teravaks jälle
      RummaBastards!

      Kommentaar


        Algselt postitas ööö Vaata postitust
        kogu see kohalik jalgpall vindub ja vindub.Fänni ühendused tulevad ja kaovad.Aga miks ei võiks jalkafännid teha oma kogukonna ja panna seljad kokku ning rääkida kaasa kohalikus jalgpalli elus.Eeesti on nii väike ,et siin näib see võimalik olevat.
        Soccernet vol.2 ?

        Kommentaar


          Algselt postitas ööö Vaata postitust
          ballack.jalkaliidus on ka sitaks igasuguseid komisjone,mida me kurat teame millega nad tegelevad.Ballack sa oskad mulle öelda või oled aru saanud näiteks millega tegeleb V Vaher jalgpalliliidus,kõik need aastad.Teen õlle kui tead.
          Jälle see sama teema...räägi esemest endast mitte eseme pakkepaberist.

          Struktuur on siin: http://www.jalgpall.ee/struct.php
          Vaher minu teada levadias ei ole. Info järgi: "Vaapo Vaher - Juhatuse liige. Vastutusala: avalikud suhted ja meedia." Selle põhjal ei peagi sa tema nime igal pool nägema, et vot just tema tegi selle ja selle liigutuse. Ma saan aru, et inimesed on uudushimulikud aga see läheks juba liiale kui EJL peaks iga jumala uudise juurde...või noh iga tegevuse juurde kirjutama kes mis liigutused mingi asja juures tegi ja siis lehes avaldama. Täpselt nagu ma ei tea mis liigutused klubi tegevusest on Kuno teinud (võiksin ka kirjutada, et mõttetu mees kes mitte midagi ei tee kuna pole kirjas, et tema selle või selle liigutuse tegi) ei tea sa ka V.Vaheri liigutustest kui sul siseinfot ei ole. Kui peaksin jälitama tavainimesena mis liigutusi keegi teeb töö juures (mille kohta pressiteateid ei tehta) siis see oleks lihtsalt haiglane...ei viitsi uurida kas seadustega kooskõlas üldsegi oleks teise organisatsiooni töötaja töö salajane jälgimine.
          Kui sa nii huviline oled siis miks sa Vaheri enda käest ei küsi seda? Saada e-mail või helista talle ja peaksid oma vastuse saama.

          Komisjone on jah erinevaid...aga siiani sa ei toonud välja seda enda öeldut, et levadia tegelased sitsivad seal ja kaagutavad kaasa neis komisjonides Pohlaku arvamuse poolt. Sa ütled, et teevad paha-paha-paha aga mis ja miks on paha seda ei ütle. Kui nii hästi tead kuidas keegi hääletas otsuse poolt mis on ainult Florale kasulik ja teistele kahjulik siis ütle need välja. Ütle komisjon, kes kuidas hääletas ja mis otsus oli. Ja olgu need levadikud seal komisjonis ja selle otsuse poolt mida sa ju väitsid. Ma ootaks muidugi neid otsuseid mis teisi Premium Liiga klubisid mõjutavad mitte otsuseid ala mis särki koondis kannab järgmisena (lihtsalt suvaline näide).

          Täpselt sama kui ma ütleks siin, et kalju klubi rikub laste tervist, kalju mängijad on väga halva eeskujuga lastele jne...aga miks ja kuidas ei ütle. Ütle see mis on mitte seda mida unes nägid või seda mida arvad olevat peale kokaiini laksu all tegelase jutu kuulamist.

          Kommentaar


            Algselt postitas ööö Vaata postitust
            pidasin silmas klubi fänne,sest koondist kaifib iga normaalne eestlane niigi.
            Sel juhul on see lihtsalt järgmine näide, et sa ei tea Eesti jalgpallist eriti palju.
            Lisaks...selle jaoks on olemas fännid kes midagi uut välja mõtlevad ja siis läbi fännikoordinaatori klubiga suhtlevad sellel teemal (ei pea alati läbi fännikoordinaatori...oleneb klubist). Kui klubi ei kuula fänne siis pole ka sellel sinu välja pakutud asjandusel mõtet...ei kuulataks ka neid sel juhul. Kui fännidel pole mune ja ei julge klubiga suhelda või ei julgeta vaielda, vaid ainult noogutatakse kaasa siis on see nende endi probleem ja ei ole teiste klubide fännide asi nende tööd ära teha.

            Kommentaar


              see mida kalju korraldab lastele Pertelsoo persse läinud majas annab järgi teha ükskõik millisel klubil.Ja teie futi fännist vanemad tooge oma lapsed 14 aprillil arigatosse ja te näete kui önnelikud teie lapsed on

              Kommentaar


                Ballack saa sellest afgaanist ükskord lahti

                Kommentaar


                  Keset tööpäeva ei jooda. Ühesõnaga tule postita homme uuesti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    Soccernet vol.2 ?
                    Tundub, et ööö peab siiski silmas organisatsiooni või ühendust. Liigajalgpallihaigla, kuigi selle nimega pole vist küll mõtet ennast siduda. MTÜ Vutisõber (kui jalgpalli keegi enam ei vaata, saab vähemalt lindu vaadelda).
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Ballack sina kahjuks käisid veel sukpükstes lasteaias siis kui V.Vaher eesti jalgpalli arendas.

                      Kommentaar


                        üksjagu nõme on vaadata kuidas senini minu jaoks üks eesti sümpaatsemaid klubisid on hakanud põhiliselt ärapanemisega tegelema.
                        seda nii platsil kui ka platsi servas ja ka tribüünidel.
                        üheainsa meistritiitliga lõi piss pähe?
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Selline karvane tunne,et need välismängijad ,kes sõlmisid Kaljuga pikad lepingud,ei pea seda aega siin vastu. Pigem tuleb mingi aeg lihtsalt pressiteade,et leping lõpetati kahepoolsel kokkuleppel! Ei usu eriti,et mingit raha nende pealt teenitakse. palju nad üldse mänguaeg on saanud?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            See on huvitav, et selle Gambia poisi eest pakuti 'head?' raha, aga hetkel istub pingil ja sekkub episoodiliselt. Muidugi ma tean ka ainult seda mis siin ja meedias kirjutatakse

                            Kommentaar


                              Ceesay vähene mänguaeg on ka mulle üllatuseks. Platsil olles on ta näidanud väga heast küljest.
                              öööö, äära palun pahanda, aga hetkel mängib Ceesay keskväljal Eino Puri üle.

                              Prinsi viga on see, et ta on nii kuradi konservatiivne ning kardab eksperimenteerida.. või kui proovib midagi teist moodi, siis teeb ta seda totaalselt vales kohas. Nüüd, kui meil on kaks torni ees - Neemelo ja Vosko -, siis võiks äärtel lasta mängida Quintieril ja Kimbaloulal, vaheldumisi Toometi ja Meltsiga. Toshit keskväljalt ei tohi mitte mingil juhul ära võtta, sest tema on hetkel meeskonna aju ja hing ning hetkel sobib Ceesay lõhkuva poolikuna suurepäraselt tema kõrvale, sest tal on jõulisust ja pikkust ka pealekauba.

                              Narva vastu sooviks julgemat mängu ning rohkem äärte kasutamist. Voskole saab ka kiiruse peale mängida PLis, kuid vaid õhust ja peapeale mängu ma näha ei taha. ROHKEM ÄÄRI!!

                              Kommentaar


                                Kolm 1994 a. sündinud japsi tugevdavad hetkel Esiliiga B-d.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X