320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Prins ütles paari päeva eest, et ehk murule jõudes asjad paranevad ja küllap ta pidas suures osas ka võõrleegionäre silmas. Aga õigus ta on, et kui tervest sellest kambast pääseb algkoosseisu vaid üks mees, on midagi ikka väga nihu läinud. Mõni ajakirjanik võiks hommepäev endale lausa Salomon Vesipruuli pehmekeelse intonatsiooniga öelda: sellest ma kirjutan ühe vahva uudisjutu!

    Kommentaar


      Algselt postitas jalgjalgpall Vaata postitust
      Ilmselgelt vales foorumis osas, aga kui juba siin nii postitati: Sen: Flora - 1990, oma mängijatega 9 tiitlit.
      Mis mõttes nagu oma mängijatega? Ma ei hakka isegi küsima mitu oma kasvandikkuoli täna platsil, sest kindlasti loevad rohe-valged juba Mööli ja Jürgensoni ja Palatu jne oma kasvandikeks, aga lihtsalt lambist vaadates näiteks 1997/98 hooaega, kui tiitlivõiduni aitasid meeskonna teiste hulgas Oinas, Razanauskas, Haugland ja Alsaker - kas need olid "oma" mängijad? Ja kas Hohlov-Simson, Viikmäe, Zelinski, Lemsalu, Tammus, Terehhov - kas need on juba kõik Flora kasvandikud?
      Härra, ärge palun valetage. Või lugege lause ja selle mõte läbi ja siis alles postitage. Aga paluks mitte valetada, et me ühte või teist asja oleme öelnud mida me öelnud ei ole. Kui sõnade tähendust ei tea siis ära postita või uuri järgi. Loe oma postitus uuesti läbi ja siis meie postitus...äkki saad aru mis väga tõsiselt valesti on. Kuna vaidlemise tuju hetkel ei ole siis ei viitsi seletada ka praegu. Ei ole meie probleem kui sa aru ei saa.

      Kommentaar


        Ei ole tõesti mõtet vaielda idiootidega... Eriti kui tegemist on Nõmme Kalju foorumiga (ja mina ei ole ei Kalju ega Flora poolehoidja, lihtsalt täpsustuseks). Ma tõin ilusti välja Seni tsitaadi (fakt) ja sellele vastukäivad faktid ja muud ei soovinudki. Et aga tegemist on Kalju foorumiga, siis soovin klubile jõudu nii oma erinäoliste ja eri rahvusest mängijate kokkusobitamisega kui ka käimalükatud noortetööga ning loodan, et Eesti saab juurde uue pikaajaliste traditsoonide ja toreda imagoga klubi

        Kommentaar


          Kamoon Mario,see et tal miski naeratus näol,ei tähenda et ta kohe rõõmustab Flora võidu üle ja see et ta liitus Kaljuga ei tähenda et ta peaks kohe Florat vihkama. Eesti jalgpallis kõik tunnevad kõiki ja on enamasti ka mänguväliselt omavahel seotud jnejne...Minujaoks personaalselt on kah Dupikov null väärtusega mängija olnud terve tema karjääri,aga süüdistada teda reetmises on puusalt paugutamine.Ka suure maailma jalgpallis õnnitlevad sõbrad ja koos mänginud mehed peale vastasseisu üksteist õnnestunud mängu puhul.Igati normaalne lähenemine ju



          UOTE=-RoMaRiO-;1506277]

          Näe ei olegi kõik pallurid pärast kaotust śuurele rivaalile kehvas meeleolus, Flora oma poiss Dupikov vaat et tähistab koos Allikuga nägu naerul.

          Loodetavasti seda tola enam väljakul ei näe, on ta juba igati tõestanud kui Flora mees ta jätkuvalt on. Oma mängija välja vilistamist ma mängu ajal ei poolda, kuid antud juhul ei jääks muud üle.[/QUOTE]
          b-day

          Kommentaar


            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            Piksenoole huumor on kuidagi lahjaks muutunud. Milles asi? Alguses tulid ja paugutasid, nüüd on selline mõttetu pinin ja purssimine.

            Mäng oli Kalju poolelt iseenesest viisakas. Kahjuks leidus täna selline mees nagu Tanel Melts, kes suutis korralikult meeskonda alt vedada. Juba esimestest minutitest peale oli mees kuidagi üleolev ja mölises iga kohtuniku otsuse peale. Eks teda töödeldi ka seal korralikult Jürgensoni poolt, aga selle asemel, et olla mees ja vastu panna suutis ta lihtsas olukorras ennast ise lolliks mängida.

            Esimene kollane oli natukene kergelt, aga kurat kuidas ta noris seda. Mitme olukorra järel ikka ja seletas ning vaidles kohtunikuga. Küll ei olnud ta rahul veaga, küll ei olnud rahul, et vile vaikis, jne. Teine oli selline suhteliselt kergelt antud kaart ehk 50/50. Pigem ei oleks andnud kollast, sest see oli ikkagi natukene lamp. Samas Tohver hoidis algusest peale sellist kerglast joont ja vilistas iga kõksu ära. Iseenesest oli see hea, aga olgem ausad, Melts ei teinud nüüd midagi nii katastroofilist, et oleks pidanud saama kaks kollast ja punase. Ühesõnaga osaliselt võib mängu kirjutada ka Tohvri kraesse.

            Kokku oli Kaljul siis 3 suhteliselt head võimalust. Toshil 2x ja Voskol, kes vist tahtis palli üle raudtee lüüa. Kahjuks kui ise ei löö, siis lüüakse sulle ja Alliku oma mikkersoenguga tegi seda päris viisakalt, mängis Bärengrubi olukorrast välja ja päev tehtud. Suhteliselt kahvatu mulje jättis Post ja üldse Flora realiseerimine. See, et Kalju suutis viimaste sekunditeni veel viigiväravat otsida oli ikka kohati jumala kingitus florakate saamatuse tõttu. Vähemalt 3 korral oli võimalus nõelata kontraga, kuid florakad ei suutnud mitme mehelist ülekaalu ära kasutada ja nii ta jäi napp 1:0.

            Mõnus ilm, viisakalt publikut ja korralik fänlus. Nii võiks isegi teinekord vutti vaadata. Flora tahtis seda võitu täna rohkem - ju oli tõestamise koht ja punane mängis trumbid kätte - emotsionaalselt oli meeskond korralikult hingestatud, võideldi iga palli eest lõpuni. Vist peaks Lelovit ka kiitma selle eest?

            Väga korralik kokkuvõte. Lisaksin mõningad parandused.
            Tohver ei hoidnud mitte kerglast vaid ühtlast joont. Võttis pigem kõik kergemad vead ära ja asi toimis. Mäng ei läinud käest ära.
            Meltsi teine viga ei olnud mingi 50/50 kollane. Nagu ka sulle mängul ütlesin, tegu oli lubava rünnaku peatamisega ja see on kollane. Nahkpea juba rääkis, et samasuguse asja eest sai ka Palatu teisel poolajal kollase ja need olukorrad olid nagu kaks tilka vett.

            Vile kohta mina küll ei kobiseks ühtegi halba sõna, igati korralik partii.

            Olen sel hooajal kohal käinud küll vaatamas kahjuks ainult kahte mängu, aga silma on jäänud üks asi. Liiga palju mölisetakse kohtunike otsuste üle ja seda kõikide meeskondade poolt. Jääb mulje, et mida rohkem protesteerin ja mölisen, seda kõvem mees olen. Midagi peab muutuma, nii kaugele ei sõida.

            Miinusena eilsest mängust jäi silma särgi loosimine. See oli lausa koomiline. Loosisite särgi välja, igati tore ettevõtmine, aga inimest polnud kohal ja siis seisid 3 venda platsil nagu tolad. Kas tõesti ei saanud peale loosimist kohe inimesega kontakti võtta, et kuule tule staadionile, võitsid särgi. Võis siis mingi muu back upi välja mõelda.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Mängu lõpuks oli särgi võitja kohale tulnud. Igaljuhul pärast mängu väljakul andis Luigend isiklikult särgi üle ning toimus pildistamine jms , mis pidi muidu poolajal toimuma.

              Kommentaar


                Ahjaa, see helisüsteem oli nii kehvake. Tribüüni keskele oli midagi kuulda, et räägitakse, aga mida, sellest ei saanud aru. Flora sektor mis oli veel kaugema ei olnud kindlasti midagi kuulda.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Miinusena eilsest mängust jäi silma särgi loosimine. See oli lausa koomiline. Loosisite särgi välja, igati tore ettevõtmine, aga inimest polnud kohal ja siis seisid 3 venda platsil nagu tolad. Kas tõesti ei saanud peale loosimist kohe inimesega kontakti võtta, et kuule tule staadionile, võitsid särgi. Võis siis mingi muu back upi välja mõelda.
                  Jah, see oli tõesti piinlik - inimesega oli kokku lepitud, et 100% on kohal ja kohal ta oligi, aga ei kuulnud/märganud väidetavalt vms. Takkajärgi tarkusena järgmisel korral vaja võitja üles otsida enne aktsiooni, aga nö. mis s++++ti see uuesti

                  Kommentaar


                    Algselt postitas znaaga Vaata postitust
                    Jah, see oli tõesti piinlik - inimesega oli kokku lepitud, et 100% on kohal ja kohal ta oligi, aga ei kuulnud/märganud väidetavalt vms. Takkajärgi tarkusena järgmisel korral vaja võitja üles otsida enne aktsiooni, aga nö. mis s++++ti see uuesti
                    Minu meelest on see väga positiivne, et Flora on leidnud endale sellise tegevjuhi, kes viitsib ja tahab klubis tegeleda ka publiku ning turunduse poolega. Eelmised juhid on pigem lihtsalt sellised tiksujad, kes vaikselt oma asja A. Le Coq Arena siseruumides ajasid ja välisele imagole ning turundusele ei panustanud. Jätka samas vaimus, respekt!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jalgjalgpall Vaata postitust
                      Ma tõin ilusti välja Seni tsitaadi (fakt) ja sellele vastukäivad faktid ja muud ei soovinudki.
                      Kas sa ei oska lugeda lausete mõtet või valetad meelega?

                      Kuna sa olevat välja toonud Seni tsitaadi siis ma alustuseks küsin kus kohas sa näed sõna "kasvandik" seal (mida sa kõige rohkem mainid)? Ühel juhul see on (sa nägid seda kusagil nagu sa kirjutad) ja teisel juhul seda ei ole...täiesti erinevad mõtted on lausetel kui on ja kui ei ole juba see üks sõnakene.

                      Kommentaar


                        Never mind

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Väga korralik kokkuvõte. Lisaksin mõningad parandused.
                          Tohver ei hoidnud mitte kerglast vaid ühtlast joont. Võttis pigem kõik kergemad vead ära ja asi toimis. Mäng ei läinud käest ära.
                          Meltsi teine viga ei olnud mingi 50/50 kollane. Nagu ka sulle mängul ütlesin, tegu oli lubava rünnaku peatamisega ja see on kollane. Nahkpea juba rääkis, et samasuguse asja eest sai ka Palatu teisel poolajal kollase ja need olukorrad olid nagu kaks tilka vett.

                          Vile kohta mina küll ei kobiseks ühtegi halba sõna, igati korralik partii.

                          Olen sel hooajal kohal käinud küll vaatamas kahjuks ainult kahte mängu, aga silma on jäänud üks asi. Liiga palju mölisetakse kohtunike otsuste üle ja seda kõikide meeskondade poolt. Jääb mulje, et mida rohkem protesteerin ja mölisen, seda kõvem mees olen. Midagi peab muutuma, nii kaugele ei sõida.

                          Miinusena eilsest mängust jäi silma särgi loosimine. See oli lausa koomiline. Loosisite särgi välja, igati tore ettevõtmine, aga inimest polnud kohal ja siis seisid 3 venda platsil nagu tolad. Kas tõesti ei saanud peale loosimist kohe inimesega kontakti võtta, et kuule tule staadionile, võitsid särgi. Võis siis mingi muu back upi välja mõelda.
                          Rein, palun seleta ära I POOLAJA lõpuvile, kus Kaljul oli kiirrünnak ja konkreetne värava võimalus! Minu teada, rünnaku poole pealt ei vilistata.

                          Kommentaar


                            hea tava on selline jah, aga teoreetiliselt võib rahulikult vilistada, kui aeg täis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HABE Vaata postitust
                              Rein, palun seleta ära I POOLAJA lõpuvile, kus Kaljul oli kiirrünnak ja konkreetne värava võimalus! Minu teada, rünnaku poole pealt ei vilistata.
                              Mis kiirrünnakust ja konkreetsest väravavõimalusest sa soiud? Liikuvatpilti palun.

                              Tundub, et oled unustanud hommikused rohud võtmata.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                                Rein, palun seleta ära I POOLAJA lõpuvile, kus Kaljul oli kiirrünnak ja konkreetne värava võimalus! Minu teada, rünnaku poole pealt ei vilistata.
                                ära tühja hädalda

                                meenutuseks. MM 1978. Üleajal lööb Zico värava nurgalöögi järel. Ent pärast lööki on kohtunik just täisaja vilistanud ja värav ei loe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X